دردسرهای تیم ملی فوتبال زنان؛ مربیان مرد و منع شرعی برای همراهی تیم

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 38 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 19%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

تیم_ملی_فوتبال_زنان ایران راهی تاشکند شده است تا در مسابقات مقدماتی قهرمانی ۲۰۲۲ آسیا شرکت کند.این تیم از اردیبهشت ۱۴۰۰ با انتخاب «مریم ایراندوست» به عنوان سرمربی، از خواب دو ساله بیدار شد. شهروندخبرنگار

تیم ملی فوتبال زنان ایران راهی تاشکند شده است تا در مسابقات مقدماتی قهرمانی ۲۰۲۲ آسیا شرکت کند.

اولین قدمش، پرداخت پاداش معوقه برای قهرمانی فوتسال زنان در آسیا بود. سپس کادر فنی تیم ملی فوتبال را معرفی کرد. خبر استعفایش سرانجام توانست حقوق مربیان زن در فوتبال ایران را مصوب کند. این اتفاق در حالی رخ داد که برخی از این مربیان هنوز از دوران فدراسیون قبلی طلب‌کار هستند. نصرت ایراندوست در هیچ یک از اعزام‌های خارجی، تیم ملی زنان کشور را همراهی نکرده است و این یعنی مشکل اساسی برای مدیر‌ فنی تیم ملی.مربی دروازه‌بانان هم «جلال بشر‌زاد» است که با مشکل همراهی تیم ملی زنان در اعزام‌ها روبه‌رو است. او هم نباید بازیکنان دختر ایرانی را از نزدیک ببیند و تمرین دهد.

رسانه‌ها علت خط خوردن چترنور را مصدومیت از مچ پا اعلام کردند اما حقیقت ماجرا حاکی این است که افسانه در اردو با شکم‌درد مواجه شد و چون دردناک بود، با پزشک تیم مطرح کرد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

تیم فوتسال ایران پس از پیروزی در گام نخست برای دیدار با آمریکا آماده می‌شود🔺 تیم ملی فوتسال ایران پس از پیروزی در گام نخست برای دیدار با آمریکا آماده می‌شود ◾ در جریان مسابقات جام جهانی فوتسال در لیتوانی، ایران موفق شد در نخستین بازی خود و با نتیجه سه بر دو، صربستان را شکست دهد. ⬇ بیشتر بخوانید:
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

بنیاد دفاع از دموکراسی‌ها: ایران با آژانس برای جلوگیری از صدور قطعنامه توافق کرده است«بنیاد دفاع از دموکراسی‌ها» می‌گوید در حالی که بر اساس برآورد آژانس بین‌المللی انرژی اتمی، ایران تنها یک ماه تا تولید بمب اتم فاصله دارد، مقامات این کشور
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

طالبان: از اقامتگاه‌های مسئولان سابق بیش از ۱۲ میلیون دلار پول و شمش طلا پیدا کردیم«این اموال نزد رهبران عالی‌رتبه حکومت پیشین، مانند امرالله صالح (معاون اشرف غنی) و شماری از نهادهای امنیتی که پول نقد و طلا در دفاتر خود نگهداری می‌کردند، پیدا شده است.» این سگ پدرا مگه بلدن بشمرن جنگ تبلیغاتی پاکستان. در چند روز گذشته دو دسته گی در گفتار طالبان دیده میشود شماری میگویند از خانه مقامات حکومت قبلی دریافت کردیم و شماری میگویند هیچ دریافت نکردیم. دروغ میگویند حرامزاده های جنایتکار
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

پروازها از ایران به افغانستان با فرود هواپیمای ماهان در کابل از سر گرفته شدایران یک روز پس از سقوط کابل به دست طالبان به «دلایل امنیتی» پروازها به افغانستان را متوقف کرده بود. جز رفت آمد تروریست ها کسی دیگه هم میره افغانستان تو این اوضاع بکش بکش نه_به_جمهوري_اسلامي توريست ؟ شوخيت گرفته ؟ ميخوان برن ببينن طالبان چطور آدم مي كشند ؟ هیچ ایرانی در این شرایط حاضر نیست به افغانستان سفر کند و اینهایی که به افغانستان از ایران رفت و آمد می‌کنند افرادی از طالبان هستند که در ایران زندگی می‌کنند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ویدئویی از نیویورک؛ فرش قرمز مت گالا پس از ۲ سال وقفه کرونایی پهن شددر شو امسال افراد با لباس‌های عجیب و غریب نسل زد و با آکسسوارهای عجیب و غریب‌تر روی فرش قرمز حاضر شدند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ایران: تیم تروریستی وابسته به سرویس‌های خارجی شناسایی شدوزارت اطلاعات ایران اعلام کرد که 'یک تیم وابسته به سرویس‌های اطلاعاتی کشورهای خارجی' شناسایی شده است. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »