دردسرهای تام کروز تمامی ندارد؛ توقف فیلمبرداری «مأموریت غیرممکن» به دلیل کرونا

14/03/1400 09:31:00 ب.ظ

دردسرهای تام کروز تمامی ندارد؛ توقف فیلمبرداری «مأموریت غیرممکن» به دلیل کرونا سخنگوی پارامونت با اشاره به اهمیت رعایت اصول بهداشتی، گفت که تهیه‌کنندگان در حال بررسی جزئیات این رویداد غیرمنتظره هستند.

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. شرکت «پارامونت پیکچرز» از توقف تصویربرداری هفتمین فیلم از مجموعه فیلم‌های «مأموریت غیرممکن» در...

شرکت «پارامونت پیکچرز» از توقف تصویربرداری هفتمین فیلم از مجموعه فیلم‌های «مأموریت غیرممکن» در بریتانیا خبر داد. به گزارش خبرگزاری آسوشیتدپرس، این شرکت با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که نتیجه آزمایش کرونای یکی از عوامل فیلم مثبت بوده است، و آنها فیلمبرداری را تا چهاردهم ژوئیه متوقف می‌کنند.

سخنگوی پارامونت با اشاره به اهمیت رعایت اصول بهداشتی، گفت که تهیه‌کنندگان در حال بررسی جزئیات این رویداد غیرمنتظره هستند. همه‌گیری ویروس کرونا تولید هفتمین فیلم از مجموعه سینمایی «مأموریت غیرممکن» را مانند اکثر آثار سینمایی و تلویزیونی با چالش‌های بسیاری مواجه کرده است، و تاکنون فیلمبرداری آن به دلایل مختلفی چندین بار متوقف شده است.

تام کروز سینماگر مشهور آمریکایی که علاوه بر بازی در فیلم از تهیه‌کنندگان نیز هست، تلاش می‌کند که فیلمبرداری صحنه‌های باقی مانده با سرعت بیشتری انجام شود. تام کروز ماه دسامبر گذشته، نوار صوتی از او منتشر شد که در صحنه فیلمبرداری بر سر یکی از عوامل فنی فریاد می‌زد که باید فاصله‌‌گذاری اجتماعی را رعایت کند، و در صورت بی‌توجهی به این موضوع اخراج خواهد شد.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

روایت نجات زنان اچ آی وی مثبت با یک خط مشاوره

منصوریان: خط هات لاین یا خط تلفنی اورژانس اجتماعی زمانی در تهران برقرار می شود که وقتی فردی قصد آزار به خود یا خودکشی داشت، هیچ مرجعی برای دریافت مشاوره فوری ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

تجمل‌گرایی‌ خطرناک اما «تظاهر به فقر» خطرناکتر استعبدالناصر همتی نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در توئیتی با بیان اینکه تجمل‌گرایی‌ خطرناک است، تاکید کرد: تظاهر به فقر خطرناک‌تر است.

آتش سوزی پالایشگاه ری در دو نقطه رخ داده استرییس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران گفت: آتش سوزی در دو نقطه بوده است که در یکی مهار شده و در نقطه دیگر از گسترش آتش جلوگیری شده است.

عراقچی: زمان آن است که آمریکا و اروپایی‌ها تصمیمات سخت خود را بگیرندمعاون وزیر امورخارجه کشورمان تصریح کرد: اکنون زمان آن است که آمریکا و اروپایی ها تصمیمات سخت خود را بگیرند. این حرف سه بار در سه سال تکرار شده.دیگه هفته و فریب بسه خسته نباشی خدا قوت خائنین به ملت.تا فایل صوتی توهم فاش نشده برگرد خونه.

آمریکا: گذرگاه «جیلوه‌گوزو» در حتای ترکیه بهترین گزینه کمک‌رسانی به سوریه استنماینده دائمی آمریکا در سازمان ملل متحد اعلام کرد که گذرگاه مرزی «جیلوه‌گوزو» در استان حتای ترکیه، بهترین مسیر کمک به مردم سوریه است. - خبرگزاری آناتولی

عفو بین‌الملل: حشد الشعبی تاکنون 643 عراقی را ربوده استسازمان عفو بین الملل روز پنجشنبه 13 خرداد از دولت عراق خواست تا درباره سرنوشت 643 مرد و جوان که طی 5 سال گذشته توسط گروه‌های شبه‌نظامیان مربوط به حشد

کارشناسان آلمان: خاصیت مغناطیسی واکسن کرونا ادعایی بی‌اساس است | DW | 03.06.2021این روزها در شبکه‌های اجتماعی افرادی اقدام به چسباندن قاشق و دیگر آلات فلزی به بدن خود می‌کنند و آن را یکی از عوارض واکسن کووید۱۹ معرفی می‌کنند. کارشناسان آلمان نسبت به این ویدیوها هشدار می‌دهند. شبکه های اجتماعی پر شده از چرند و پرند، فتوشاپ، مونتاژهای مسخره ویدیو، و بیماران روانی حالا که قراره آهنربا بشید یه بشقاب پرنده ازشون بگیرید Ecologic_Rojava's account has been withheld in Turkey in response to a legal demand. Learn more.