درخواست مقامات سابق سازمان ملل برای تحقیق درباره نقش رئیسی در «قتل عام» سال 67

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 11 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 8%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

درخواست مقامات سابق سازمان ملل برای تحقیق درباره نقش رئیسی در «قتل عام» سال 67 العربيه_فارسى

خبرگزاری «رویترز»، پنج‌شنبه 27 ژانویه به نسخه‌ای از این نامه سرگشاده که توسط 460 نفر امضاشده، دست یافته است.سنگ-هیون سانگ، رئیس سابق دیوان کیفری بین‌المللی و استفان رپ، سفیر پیشین آمریکا برای «عدالت کیفری بین‌المللی» از جمله امضاکنندگان این نامه هستند.

نویسندگان این نامه‌ی سرگشاده تصریح کرده‌اند: «مباشران این جرم از جمله ابراهیم رئیسی، رئیس‌جمهور کنونی و غلامحسین محسنی‌اژه‌ای، رئیس قوه قضائیه این کشور، همچنان از مصونیت برخوردار هستند.»

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

چرا مقامات سابق؟

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 12. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

هشدار دبیرکل سازمان ملل: افغانستان به یک مو بند استآنتونیو گوترش، دبیرکل سازمان ملل روز چهارشنبه در نشست شورای امنیت از کشورها خواست برای نجات افغانستان اقدام کنند و هشدار داد که «افغانستان به یک مو بند است». حتما اون مو هم موی کیر هست هر چی اینا با این وضعیت رو مو بند بودند اونجاا هم همینطور فعلا نه نخ مانده نه مو؟ فعلا سقوط آزاد است
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

دبیرکل سازمان ملل: افغانستان به مو بند استدبیرکل سازمان ملل: افغانستان به مو بند است آنتونیو گوترش: افغانستان به مو بند است. من از همه کشورها می‌خواهم تا مجوز تمامی معاملاتی را که برای انجام فعالیت‌های بشردوستانه در این کشور لازم است، صادر کنند
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

سازمان ملل: 8 میلیارد دلار برای کمک‌ به مردم افغانستان نیاز استسازمان ملل: 8 میلیارد دلار برای کمک‌ به مردم افغانستان نیاز است آنتونیو گوترش، دبیرکل سازمان ملل متحد طی اظهاراتی در جلسه شورای امنیت اعلام کرد که افغانستان به «یک نخ آویزان» بوده و برای ارائه کمک‌های اضطراری به مردم این کشور به 8 میلیارد دلار نیاز است.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

سازمان ملل: حملات حوثی‌ علیه سعودی و امارات به‌طور نگران‌ کننده‌ای در حال افزایش استسازمان ملل متحد تاکید کرد که حملات حوثی‌ها علیه پادشاهی عربی سعودی و امارات متحده عربی به طور نگران کننده‌ای در حال افزایش است.در بیانیه‌ای مشترک که توسط YemenUnderAttack لعن_الله_آل_سعود
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

دبیرکل سازمان ملل: افغانستان در لبه پرتگاه قرار گرفته استدبیرکل سازمان ملل بار دیگر از تمامی کشورها خواست جواز لازم برای ارسال پول مورد نیاز کمک‌های بشردوستانه در افغانستان را صادر کنند.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

هشدار سازمان عفو بین‌الملل درباره خطر اعدام یک زندانی مدافع حقوق همجنسگرایانبازپرس شعبه ششم دادسرای عمومی ارومیه، زهرا صدیقی همدانی را به «فساد فی‌الارض» از طریق «ترویج همجنسگرایی»، «ارتباط با رسانه‌های معاند جمهوری اسلامی» و «ترویج مسیحیت» متهم کرده است.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »