درخواست بازیکنان لیگ برتر برای لغو مسابقات؛ به فیفا شکایت می‌کنیم

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 16 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 63%

⚽️درحالی‌که سازمان لیگ فوتبال ایران برنامه سه هفته جدید لیگ برتر فوتبال را اعلام کرده، برخی از بازیکنان تیم‌های لیگ برتر، با امضای نامه‌ای خواستار لغو کامل این رقابت‌ها شده‌اند. ادامه این گزارش را در سایت ایران وایر بخوانید👇 اخبار_ایران كرونا_در_ورزش

ایران اخبار, ایران سرفصلها

حالا در نامه‌ای جدید که در فاصله ۱۰ روز مانده به آغاز رقابت‌های لیگ برتر، به امضای برخی از بازیکنان باشگاهی فوتبال ایران رسیده می‌خوانیم: «مقایسه لیگ کشور عزیزمان با سایر کشورها به دلایل مختلف قیاس مع‌الفارق است. ازجمله این‌که فقط در کشور ماست که فدراسیون و سازمان لیگ باوجود سیر صعودی ابتلا به کووید ۱۹ اصرار به برگزاری ادامه مسابقات لیگ دارد.»

در بخشی دیگر هم می‌خوانیم که این بازیکنان گفته‌اند تحت هیچ شرایطی حاضر به ادامه رقابت‌های لیگ نیستند و اگر فدراسیون ایران به اصرار خود ادامه دهد، شکایت خود را به فدراسیون جهانی فوتبال خواهند برد.خود در قبال لیگ‌های ناتمام اعلام کرده بود که تصمیم‌گیری در مورد هر لیگ فقط و فقط برعهده فدراسیون فوتبال آن کشور است.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

بیرانوند به بلژیک نرفتبیرانوند به بلژیک نرفت علیرضا بیرانوند، دروازه‌بان تیم فوتبال پرسپولیس که قرار بود بامداد امروز (یکشنبه) برای امضای قرارداد با تیم آنتورپ راهی بلژیک شود، به علت قوانین اتحادیه اروپا نتوانست از ایران خارج شود.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

انتصاب قهرمان کشتی ترکیه در هیئت مدیره بانک جنجال آفریدکاربران در شرح‌های دیگری به طنز نوشته‌اند که از این پس این بانک برای بازپس گرفتن وام به زور متوسل می‌شود.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ترامپ: اگر بازیکنان موقع پخش سرود ملی زانو بزنند، مسابقاتشان را نگاه نمی‌کنمدونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری آمریکا می‌گوید اگر بازیکنان هنگام پخش سرود ملی آمریکا نایستند، بازی‌های تیم ملی فوتبال و ان‌اف‌ال، لیگ فوتبال آمریکایی را تماشا نخواهد کرد. ان‌اف‌ال هفته گذشته اعلام کرد بازیکنان باید اجازه داشته باشند هنگام پخش سرود ملی اعتراض خود را نشان دهند و 'گوش ندادن به حرف بازیکنان' در گذشته، اشتباه بوده است.
منبع: bbcpersiansport - 🏆 16. / 51 ادامه مطلب »

دسترسی۹۲ درصد دانشجویان به آموزش مجازی/تفویض برخی اختیارات به دانشگاه‌ها برای مقابله با کرونامعاون آموزشی وزارت علوم با اشاره به دسترسی بیش از ۹۲ درصد دانشجویان به آموزش های مجازی دانشگاه ها، گفت: در حال حاضر اکثر دانشگاه ها زیر ساخت های آموزش مجازی را فراهم کردند. گی بور باو
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

فرودگاه‌های مصر از اول ژوئيه بازگشایی می‌شونددولت مصر اعلام کرد به تدریج فرودگاه‌های این کشور را برای پذیرش مسافران و گردشگران خارجی بازگشایی می‌کند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

فوری/پیش بینی ظریف از شانس ترامپ برای انتخابات امریکامحمد جواد ظریف پیش بینی کرد شانس دونالد ترامپ برای انتخاب مجدد به عنوان رییس جمهوری ایالات متحده امریکا بالای 50 درصد است کسانیکه ترامپ را به قدرت رسانده اند اکنون با انتقال قدرت استعمارجهانی به آن رویش در قدرتند با کرونا و نژادپرستی وو.....در حال بازی سازی جهانی و تغییرات نوین جهانی بدلخواه آن روی استعمار جهانی است بنابرین ابلهانه است فکر کنیم ترامپ در دور دوم ریاست جمهوری آمریکا نخواهد بود.
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »