درخواست نتانیاهو برای ادامه ''فشار حداکثری'' بر ایران در دیدار با اوبرایان

23/09/1399 07:53 ب.ظ

نخست وزیر رژیم صهیونیستی در دیدار با مشاور امنیت ملی آمریکا خواستار تداوم فشار حداکثری واشنگتن علیه تهران شد

به گزارش ایسنا، به نقل از دفتر نخست وزیری رژیم صهیونیستی، بنیامین نتانیاهو، نخست در دیدار با رابرت اوبراین، مشاور امنیت ملی آمریکا گفت: ایالات متحده و اسرائیل بیش از هر زمان دیگری با هم همکاری می‌کنند. همکاری نزدیک بین ما در زمینه‌های امنیت ملی در تلاش‌های ما برای مهار خشونت‌های ایران و خواست این کشور برای دستیابی به تسلیحات نیز مشهود است.

نتانیاهو در این دیدار از رئیس‌جمهور آمریکا خواست تا سیاست فشار حداکثری علیه ایران را ادامه دهد. وی در این خصوص مدعی شد: اسرائیلی‌ها و اعراب اقدامات رئیس جمهور ترامپ برای خروج از بدترین توافق هسته‌ای با ایران، تجدید و تشدید تحریم‌ها علیه ایران و همچنین حذف قاسم سلیمانی را ستودند. وقتی اسرائیلی‌ها و اعراب درباره خیلی چیزها موافق هستند، منطقی است که دنیا به آن توجه کند.

ادامه مطلب:
isna_farsi »

دیگه فقط مونده منو تحریم کنن و تخمه فروش و سوپری محلمونو اخه پشمک این اخرین ضربه ای بود که زدن وای به روزی که جای این زخما خوب بشه جمهوری_اعدامی_اسلامی_ضدايران

آمریکا برای صنایع هوایی، دریایی و هوافضای ایران تحریم‌های جدید وضع کرددولت آمریکا در ادامه سیاست فشار حداکثری بر جمهوری اسلامی در هفته‌های اخیر چندین فرد، شرکت و نهاد ایرانی و غیر ایرانی در پیوند با صنایع ایران را تحریم کرده بود. آمریکا سیستم دفع فاضلاب ایران رو هم تحریم کرده، 😂 فکر نمیکنم ساعتی در زندگی ترامپ باشه که به ایران فکر نکنه. رسماً آمریکا رو ول کرده و به ایران چسبیده این اسباب بازیا رو تحریم کرد که چی :))

پمپئو: رهبران القاعده در ایران هستند؛ فشار حداکثری باید ادامه یابدمایک پمپئو وزیر امور خارجه سابق آمریکا، روز پنجشنبه، در مصاحبه‌ای با «العربیه»، بر ضرورت ادامه سیاست فشار حداکثری علیه تهران تأکید کرد، و گفت دو جناح موسوم دمت گرم که آخوند رو درست شناختی و هوای مردم ایران را داری 🌹 این توپولی در اصل کارش کمک به آیت اله بایدن. سر شما رو گرم می کنه و ذهن شما رو از بایدن دور می کنه تا بایدن هم به مماشات با جمهوری اسلامی ادامه بده . جمهوری اسلامی و بایدن که به توافق رسیدن و متحد، اون وقت این توپولی خنده رو یهویی غیبش میزنه . ایشون الان در حال کمک به بایدن هستن متاسفانه دنیا با خطر بسیار بزرگی به نام آمریکا روبروست ...

به کارگیری راهبرد مقاومت جنگ اقتصادی آمریکا را شکست دادجهانگیری: با گران شدن کالاها و گرفتار شدن مردم، کمبودی در کشور به وجود نیامده است تاب‌آوری ملت ایران طی ۳ سال اخیر باید در تاریخ ثبت شود ما به ملت نوید می‌دهیم که آمریکا در برابر ملت ایران کم می‌آورد سال ۹۹ سخت‌ترین سال در منابع درآمدی بعد از انقلاب است چهل ساله دارید وعده دروغ میدید و ثروت خودتون رو زیاد میکنید، تحریم برای شما مسولان دزد و عموما بیشرف برکت هست، شعار تلاش برای رفع تحریم میدید ولی عملا منطقه رو به اشوب کشیدید تا اجماع جهانی برای تداوم تحریم تثبیت شود، ولی صبر مردم هم حدی دارد، آمریکا چجوری کم میاره! الان چند سال کوبا تحریم؟ آیا آمریکا کم آورده؟ این ایران و مردمش هستن که ضرر میکنن اگه تحریم رفع بشه از کجا پول درآرین؟

نتانیاهو: ما روی هیچ توافقی با نظام ایران حساب نخواهیم کردبنیامین نتانیاهو نخست‌وزیر اسرائیل در بحبوحه تنش‌آفرینی‌های ایران از یک سو و تلاش‌های اروپا برای آخه موش کثیف.. کی شما حرامزادها رو انسان حساب میکنه یابو!!! اوسگول ما اصلا شما آدم حساب نمیکنیم خفه فهمیدی$$$$$ شما عددی نیستید جنایتکارهای غاصب

ادامه جنگ قهرمانی برای تصاحب لالیگادر ادامه نبرد نزدیک تیم‌های اسپانیایی برای صدرنشینی در لالیگا، تیم فوتبال رئال‌ مادرید موفق شد با نتیجه ۲-۰ اوساسونا را شکست دهد و سه امتیاز حساس این دیدار

به گزارش ایسنا، به نقل از دفتر نخست وزیری رژیم صهیونیستی، بنیامین نتانیاهو، نخست در دیدار با رابرت اوبراین، مشاور امنیت ملی آمریکا گفت: ایالات متحده و اسرائیل بیش از هر زمان دیگری با هم همکاری می‌کنند. همکاری نزدیک بین ما در زمینه‌های امنیت ملی در تلاش‌های ما برای مهار خشونت‌های ایران و خواست این کشور برای دستیابی به تسلیحات نیز مشهود است.

نتانیاهو در این دیدار از رئیس‌جمهور آمریکا خواست تا سیاست فشار حداکثری علیه ایران را ادامه دهد.

وی در این خصوص مدعی شد: اسرائیلی‌ها و اعراب اقدامات رئیس جمهور ترامپ برای خروج از بدترین توافق هسته‌ای با ایران، تجدید و تشدید تحریم‌ها علیه ایران و همچنین حذف قاسم سلیمانی را ستودند. وقتی اسرائیلی‌ها و اعراب درباره خیلی چیزها موافق هستند، منطقی است که دنیا به آن توجه کند.

نتانیاهو در بخش دیگری از سخنان خود ادعا کرد: تا زمانی که ایران به تهدید همسایگان خود ادامه دهد، خواستار نابودی اسرائیل باشد، به تامین پول و سلاح برای سازمان‌های تروریستی در منطقه و سراسر جهان ادامه دهد و به مسابقه خود برای دستیابی به سلاح‌ هسته‌ای و موشک ادامه دهد، ما نباید رفتار عادی با نظام ایران را از سربگیریم. ما باید برای مبارزه با این تهدید متحد شویم.