درخواست اوکراین از اتحادیه اروپا برای اعمال تحریم‌ها علیه روسیه

25/09/1400 10:20:00 ق.ظ

اوکراین از اتحادیه اروپا خواست پیش از حمله احتمالی روسیه، تحریم‌هایی را علیه مسکو اعمال کند. - خبرگزاری آناتولی

اوکراین از اتحادیه اروپا خواست پیش از حمله احتمالی روسیه، تحریم‌هایی را علیه مسکو اعمال کند. - خبرگزاری آناتولی 16.12.2021 بروکسل/خبرگزاری آناتولی ولادیمیر زلنسکی، رئیس جمهور اوکراین پس از اجلاس مشارکت شرقی اتحادیه اروپا در بروکسل در بین خبرنگاران گفت که اتحادیه اروپا باید بدون آن‌که منتظر حمله احتمالی روسیه بماند، تحریم هایی را علیه این کشور اعمال کند.

زلنسکی با بیان اینکه اوکراین آماده است برای کاهش تنش با روسیه وارد مذاکره شود، گفت که ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه تاکنون حاضر به نشستن پشت میز مذاکره نشده است. وی گفت که برای ما مهم است که تحریم‌ها قبل از شروع درگیری اعمال شوند، نه بعد از شروع آن. زیرا اگر تحریم‌ها بعد از درگیری اعمال شود، اساسا آنها را بی‌معنا می‌کند.

زلنسکی تصریح کرد: ما جنگی داریم که هشت سال است ادامه دارد. تحریم‌ها تنها در صورتی به یک مکانیسم احتمالی پیشگیری از تشدید تنش تبدیل می‌شوند که قبل از درگیری‌های مسلحانه اعمال شوند. مقامات اتحادیه اروپا بارها نسبت به تمرکز نظامی غیرمعمول روسیه در نزدیکی مرز اوکراین ابراز نگرانی کرده و گفتند که اگر مسکو دوباره به اوکراین حمله کند، عواقب جدی در پی خواهد داشت. headtopics.com

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »
Loading news...
Failed to load news.

حامد اصغری، سرتیم حفاظت از فخری‌زاده؛ ترور، بازجویی و انفصال از خدمت

انتقاد کی‌روش از قضاوت فغانی پس از حذف شاگردانش از جام کشورهای عربی- اخبار فوتبال جهان - اخبار ورزشی تسنیم | Tasnimانتقاد کی‌روش از قضاوت فغانی پس از حذف شاگردانش از جام کشورهای عربی: فیفا داور بهتر انتخاب می‌کرد من برخی از تصمیمات داور در جریان بازی را درک نکردم داور امشب پنالتی را به سود حریف اعلام کرد که هیچ کسی تصور نمی‌کرد پنالتی باشد فغانی ناداور چون غرب گدا و احتمالآ مهره موساد و ام آی سیکس است هیچکس هیچکارش نمی‌که ٪ احتمالا بازهم بهش قضاوتهای مهم جهانی می‌دهند!

لزوم سم‌زدایی بدن بعد از تزریق واکسن کرونا؛ افسانه یا واقعیت؟ | DW | 15.12.2021تازه‌های پزشکی هفته از جمله اختصاص دارد به این موضوعات: لزوم سم‌زدایی بدن بعد از تزریق واکسن کرونا؛ افسانه یا واقعیت؟ کدام میوه‌های زمستانی خاصیت آنتی‌اکسیدانی دارند؟ بهترین شیوه‌ها برای مقابله با اختلال عاطفی فصلی.

نگرانی از جاسوسی چین؛ فروش اف ۳۵ آمریکایی به امارات فسخ می‌شود؟ | DW | 15.12.2021آنتونی بلینکن، وزیر خارجه آمریکا می‌‌گوید که کشورش کماکان آماده فروش جنگنده‌های اف ۳۵ به امارات است. امارات اما با استناد به شرایط آمریکا تهدید کرده است که معامله را فسخ خواهد کرد.

بیش از ۲ هزار مرگ منتسب به آلودگی هوا در خوزستانکارشناس بهداشت هوای مرکز بهداشت استان خوزستان: *سال گذشته بیش از ۲ هزار مرگ منتسب به آلودگی هوا در خوزستان داشتیم *در سال ۹۹ از نظر شاخص کیفیت هوا هیچ روز خوبی نداشتیم *طوفان‌های گرد و غبار در استان خوزستان، ده‌ها نفر را راهی بیمارستان می‌کند

گروسی نسبت به اقدام ایران در جلوگیری از فعالیت بازرسان آژانس هشدار داد🔺 رافائل گروسی، رئیس آژانس بین المللی انرژی اتمی، روز سه‌شنبه هشدار داد محدودیت‌هایی که بازرسان این آژانس در ایران با آن مواجه هستند، سبب می‌شود جهان از برنامه هسته‌ای ‌ایران تنها «تصویری بسیار مبهم» داشته باشد. ⬇ بیشتر بخوانید: سَپاه پاسداران تروریست سَخت در تلاش است برای دستیابی ب سَر جنگی مخصوص برای موشک اتمی. رژیم یاغی نامشروع و شیعی بَقای خود را در دستیابی ب سَلاح اتمی میداند دولت بایدن و حزب دموکرات آمریکا ک ب رژیم جمهوری اَسلامی بَها داده اند باید پاسخگو ملت متحد خود یعنی اسرائیل باشند