درخواست کمک به سیل‌زدگان در استان‌های جنوبی ایران

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 24 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

در پی بارش باران و وقوع سیلاب در استان‌های جنوبی ایران٬ مسئولین این استانها٬ دستگاه‌های دولتی، نظامی و مجموعه‌های مردمی را به کمک به مردم آن مناطق فراخواندند.

در پی بارش باران و وقوع سیلاب در استان‌های جنوبی ایران٬ آیت الله صفایی بوشهری امام جمعه بوشهر در پیامی دستگاه‌های دولتی، نظامی و مجموعه‌های مردمی را به یاری هر چه بیشتر به مردم آن مناطق فراخواند.

به گزارش خبرگزاری «ایسنا»، امام جمعه بوشهر خواستار رسیدگی هر چه سریع‌تر به وضعیت این مناطق و رفع مشکلات پدید آمده شد. جهانگیر دهقانی، مدیرکل بحران استان بوشهر نیز در این باره گفت: سیل و طغیان رودخانه‌ها و به دنبال آن آبگرفتگی در شهرستان‌های جنوبی استان بوشهر خسارت هایی به بار آورده است. گفتنی است امروز در پی بارش باران و وقوع سیلاب در استان‌های هرمزگان، فارس، بوشهر، سیستان و بلوچستان و کرمان 3 نفر جان باخته و سه تن دیگر نیز مصدوم شده‌اند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

خامنه‌ای: از آمریکا درخواست کمک نمی‌کنیم | DW | 22.03.2020آیت‌الله خامنه‌ای می‌گوید آمریکا متهم است که ویروس کرونا را تولید کرده، بنابراین ایران حاضر نیست از این کشور کمک بخواهد. او ایالات متحده آمریکا را 'خبیث‌ترین دشمن' جمهوری اسلامی معرفی کرد. این پیری عقلش پریده خل شده رسما خدایا این چرا نمیمیره این چرا نمی میره ؟؟؟؟ چرا ویروس_چینی نمی گیره ؟؟؟!!!
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

کمک‌ به ایران برای مقابله با کرونا؛ پزشکان بدون مرز مرکز فوریت‌های پزشکی راه می‌اندازدسازمان پزشکان بدون مرز اعلام کرد در حال راه‌اندازی یک مرکز فوریت‌های پزشکی در ایران با ظرفیت ۵۰ تخت است. این مرکز ویژه درمان مبتلایان به ویروس جدید کرونا قرار در محوطه بیمارستان امین در استان اصفهان دائر شود. در هفته‌های گذشته، سازمان بهداشت جهانی هم برای مقابله با کرونا، کمک‌هایی ویژه به ایران رسانده بود.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

کرونا؛ دولت آلمان در فکر کمک مالی به مستأجران و صاحبان فرزند | DW | 21.03.2020بحران کرونا دشواری‌های مالی به همراه آورده و ممکن است برخی دیگر از پس اجاره یا تأمین نیازهای مالی فرزندانشان برنیایند. دولت آلمان در صدد کمک‌هایی، از جمله ممنوعیت اخراج مستأجران در صورت عدم پرداخت اجاره است. Gute Nachricht چشم و دل سیرها انسانهای متمدن از ایرانی‌های اصیل یاد بگیرید که بیشتر موجرها اجاره‌هاشون رو بخشیدن
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

کمک 72 میلیون لیر ترکیه به جمهوری تُرک قبرس شمالی برای مبارزه با کرونامعاون رئیس جمهور ترکیه: برای مبارزه با ویروس کرونا به جمهوری تُرک قبرس شمالی به منظور رفع نیازهای اولیه این کشور در مرحله اول 72 میلیون لیر کمک مالی ارائه کردیم
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

شاهد آرامش نسبی در قم از لحاظ ورودی به بیمارستان‌ها هستیم/ ضرورت همکاری شهروندان برای جلوگیری از موج دوم شیوع کرونا/ نظارت بر ورودی‌ها با کمک ارتشاستاندار قم در گفت وگو با ایلنا: شاهد آرامش نسبی در قم از لحاظ ورودی به بیمارستان‌ها هستیم/ ضرورت همکاری شهروندان برای جلوگیری از موج دوم شیوع کرونا/ نظارت بر ورودی‌ها با کمک ارتش
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

سیل در استان‌های جنوبی ایران؛ سه کشته و یک مفقودبه گفته سخنگوی سازمان اورژانس ایران سیلاب در استان‌های جنوبی سه کشته، سه مجروح و یک مفقود بر جا گذاشته است. هرمزگان، فارس، بوشهر، سیستان و بلوچستان و کرمان از استان‌هایی هستند که بارش شدید باران در آنها گزارش شده است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »