درخواست شش کشور از کره شمالی برای پایان آزمایش موشک بالستیک

21/10/1400 09:21:00 ق.ظ

درخواست شش کشور از کره شمالی برای پایان آزمایش موشک بالستیک ایالات متحده، بریتانیا، فرانسه، ایرلند، آلبانی و ژاپن طی بیانیه مشترکی از کره شمالی خواستند به برنامه هسته‌ای و آزمایش‌های موشکی بالستیک خود پایان دهد.

11.01.

2022 سازمان ملل/خبرگزاری آناتولی ایالات متحده، بریتانیا، فرانسه، ایرلند، آلبانی و ژاپن طی بیانیه مشترکی از کره شمالی خواستند به برنامه هسته‌ای و آزمایش‌های موشکی بالستیک خود پایان دهد. این بیانیه پیش از نشست شورای امنیت سازمان ملل متحد که در آن آخرین آزمایش موشکی کره شمالی را مورد بحث و بررسی قرار خواهد داد، صادر شد.

لیندا توماس گرینفیلد، نماینده دائم ایالات متحده در سازمان ملل متحد، به نمایندگی از 6 کشور در این بیانیه ضمن محکوم کردن آزمایش موشک بالستیک کره شمالی گفت که این آزمایش موشکی علنا نقض قطعنامه‌های شورای امنیت است.

توماس گرینفیلد با بیان اینکه برنامه‌های موشک بالستیک و سلاح‌های کشتار جمعی کره شمالی صلح و امنیت بین المللی را تهدید می‌کند، از پیونگ یانگ خواست به اقدامات خود در این زمینه پایان دهد.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

تحولات ایران؛ سازمان ملل: سرکوب معترضان ایرانی می‌تواند مصداق جنایت علیه بشریت باشد

آخرین اخبار و گزارش‌ها از رویدادهای ایران در روز دوشنبه ۲۰مارس (۲۹ اسفند) را می‌توانید در این صفحه دنبال کنید. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

گزارش‌ها از دومین آزمایش موشکی کره شمالی در کمتر از یک هفته خبر می‌دهند🔺 ویلیام گالو، خبرنگار صدای آمریکا مستقر در شرق آسیا، صبح روز سه‌شنبه به وقت محلی به نقل از ارتش کره جنوبی گزارش داد که کره_شمالی یک پرتاب دیگر را به سمت دریا در سواحل شرقی خود انجام داده است. ⬇ بیشتر بخوانید:

دومین آزمایش موشکی کره شمالی در کمتر از یک هفتهارتش کره جنوبی و گارد ساحلی ژاپن اعلام کردند که کره شمالی روز سه‌شنبه ۲۱ دی ماه یک موشک بالستیک دیگر شلیک کرده است. از چنین حکومت های خودکامه و تمامی خواه و نالایق جز موشک پرانی و ایجاد تشنج کار دیگری بر نمی آید.

واکنش تحریک آمیز کره شمالی: دومین آزمایش موشکی در یک هفته | DW | 11.01.2022به‌رغم انتقادهای شدید آمریکا و شورای امنیت، کره شمالی بار دیگر اقدام به انجام یک آزمایش موشکی جدید نموده است. خبر انجام این آزمایش موشکی از سوی رسانه‌های ژاپن و فرماندهی ارتش کره جنوبی اعلام شده است.

بیش از نیمی از آمریکایی‌ها حامی برجام و لغو تحریم‌های ایران هستندبیش از نیمی از آمریکایی‌ها حامی برجام و لغو تحریم‌های ایران هستند نتایج نظرسنجی یک موسسه تحقیقاتی در آمریکا نشان می‌دهد که بیش از نیمی از شرکت‌کنندگان در این نظرسنجی، از توافق هسته‌ای حمایت می‌کنند و خواهان ادامه مذاکرات با ایران هستند.

روایت سردار شریف از دیدار فرمانده کل سپاه با خانواده دو تن از جانباختگان هواپیمای اوکراینیسخنگوی سپاه با نقل روایت دیدار سرلشکر حسین سلامی با خانواده شهیدان اسدی لاری (شهدای پرواز هواپیمای اوکراینی) تصریح کرد : روایت خانم اسدی لاری از این دیدار ناقص ،جهت‌دار و تحریف شده است. این دیگه چه جانور عجیبیه! استعدادهاش توی این حکومت دیر کشف شده! بازم تکذیب خودشون؟ یکی بگه چرا همیشه و همیشه و همیشه دیگران حرفههای اینا را اشتباه میفهمند؟ یا نصفه باز گو‌مبکنند؟ یا تحریف میکنند؟ همیشه دیگران مقصر هستند؟ باز دیدند گوه زدند به خودشون شروع کردند به اینکه اون نفهمیده!!! آخه دوزاری که بواسطه روسیه و نوکری اون شدید تیمسار و سردار، اصلا شما حرف زدن عادی بلد هستید؟

صادرات بیش از یک میلیارد دلاری از استان ترابزون در سال 2021میزان صادرات استان ترابزون ترکیه در سال گذشته میلادی به 1 میلیارد و 183 میلیون دلار رسید. - خبرگزاری آناتولی