درخواست سازمان ملل برای تحقیق درباره قتل شیرین ابوعاقله

21/02/1401 11:21:00 ب.ظ

11.05.2022 ژنو/ خبرگزاری آناتولی شورای حقوق بشر سازمان ملل متحد در توئیتر پیامی در رابطه با کشته شدن شیرین ابوعاقله، خبرنگار زن شبکه الجزیره در کرانه باختری اشغالی منتشر کرد.

در متن این پیام آمده است: کشته شدن شیرین ابوعاقله حین پوشش فعالیت‌های نظامی اسرائیل در اردوگاه جنین دهشتناک بود.

شورای حقوق بشر ضمن اشاره به اینکه برای بررسی در محل حادثه خواهیم بود، خواستار تحقیقات «مستقل و شفاف» در مورد قتل ابوعاقله شد و با اشاره به اسرائیل خاطر نشان کرد که این «مصونیت باید پایان یابد». گفتنی است امروز وزارت بهداشت فلسطین اعلام کرد که شیرین ابوعاقله، خبرنگار زن شبکه الجزیره حین پوشش خبر یورش سربازان اسرائیلی به اردوگاه جنین در کرانه باختری اشغالی به ضرب گلوله واقعی کشته شد.

طبق اعلام این نهاد علی السمودی خبرنگار فلسطینی هم در این یورش از ناحیه پشت خود مجروح شده است.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »
Loading news...
Failed to load news.

Anadolu Ajansı

Anadolu Ajansı ادامه مطلب >>

سازمان ملل: بسیاری از بیمارستان‌ها و مدارس ‌اوکراین ویران شده‌اندرئیس هیئت رصد حقوق بشر سازمان ملل متحد اعلام کرد که بسیاری از مدارس، بیمارستان‌ها و اماکن مذهبی در اوکراین آسیب دیده‌اند. - خبرگزاری آناتولی

جمهوری چک در شورای حقوق بشر سازمان ملل جای روسیه را گرفتمجمع عمومی سازمان ملل روز سه‌شنبه جمهوری چک را به عنوان جایگزین روسیه در شورای حقوق بشر این سازمان انتخاب کرد.

ادعای رئیس سازمان اطلاعات ملی آمریکا درباره طرح ایران برای انتقام ترور شهید سلیمانیرئیس سازمان اطلاعات ملی آمریکا به تازگی ادعاهایی را درباره تحت تعقیب قرار دادن مقامات ارشد دولت دونالد ترامپ از سوی ایران جهت اجرایی کردن طرحی برای انتقام ترور سردار شهید قاسم سلیمانی مطرح کرد. جمهوری اسلامی گوه خورد دلقک های یانکی باید مجازات کرد باز قراره هواپیما رو بزنید یا اینبار کشتی و قطار ؟؟؟؟

سخنگوی سازمان انرژی اتمی ایران: سخنان گروسی عجیب و دور از انتظار بودبهروز کمالوندی گفته است: انتشار مطالب به توصیف او، «تحریف‌شده در مقاطع خاص زمانی»، مسبوق به سابقه است.

دبیرکل سازمان معلمان ایران: ادامه بازداشت‌ها بر تعداد معترضان خواهد افزودطاهره نقی‌ئی، دبیرکل سازمان معلمان ایران در واکنش به اقدامات سرکوب‌گرانه در تعامل با اعتراضات معلمان گفت که با ادامه بازداشت‌ها بر گستردگی دامنه اعتراضات

فغان بیماران تالاسمی از کمبود داروهای ضروری/ سازمان غذا و دارو: به تعهدات خود عمل کرده‌ایمدر حالی که به گفته دبیر انجمن حمایت از بیماران تالاسمی در حال حاضر نه تنها داروی خارجی که حتی داروهای تولید داخل نیز در دسترس این بیماران قرار ندارد، مدیرکل کنونی دارو و مواد تحت کنترل سازمان غذا و دارو اعلام کرد: ما به تعهدات خود در خصوص تامین داروی بیماران تالاسمی عمل کرده‌ایم.