درخواست نتانیاهو از گانتس برای تشکیل دولت ائتلافی

28/06/1398 12:12:00 ب.ظ

درخواست نتانیاهو از گانتس برای تشکیل دولت ائتلافی بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی اعلام کرد پس از انتخاباتی که در اسرائیل به بن بست رسید، شانسی برای وی جهت تشکیل دولت راست‌گرا وجود ندارد.

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی از بنی گانتس، رقیب اصلی خود در انتخابات پارلمانی خواست تا برای تشکیل دولت وحدت فراگیر به او بپیوندد. نتانیاهو از بنی گانتس، رئیس حزب"آبی سفید" و رقیب اصلی‌اش در انتخابات پارلمانی خواست تا برای تشکیل دولت وحدت فراگیر به او بپیوندد.

نتانیاهو در جریان سخنرانی خود در مقابل جمعی از هوادارانش در حزب لیکود از کلمه پیروزی استفاده نکرد و در عین حال به شکست هم اقرار نکرد. وی خاطرنشان کرد که به دنبال تشکیل دولت با تمامی جریان‌های صهیونیستی در اراضی اشغالی و مذاکره با احزاب راست‌گرا به منظور تشکیل دولت است.

نتانیاهو همچنین تصریح کرد: تل‌آویو فرصت‌های بزرگی در پیش دارد و با چالش‌های امنیتی بسیاری رو به رو است. وی افزود: طرح صلح دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا موسوم به"معامله قرن" که به زودی رونمایی خواهد شد، "نقطه عطف تاریخی" خواهد بود.

وی گفت: باید"دولتی قوی" برای حمایت از دولت ملت یهود تشکیل شود و این دولت نمی‌تواند به احزاب عربی مخالف با اسرائیل اعتماد کند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »
Loading news...
Failed to load news.

مذاکرات برای تشکیل دولت به بن بست رسید؛ اسپانیا در مسیر انتخابات جدیدبا توجه به نزدیک شدن به پایان مهلت تشکیل دولت جدید در اسپانیا به‌نظر می‌رسد این کشور در مسیر برگزاری چهارمین انتخابات خود در چهارسال گذشته قرار دارد.

رای‌گیری برای انتخابات پارلمانی اسرائیل آغاز شد؛ رقابت نزدیک «نتانیاهو» و «گانتز» برای نخست وزیری♦️رای‌گیری برای انتخابات پارلمانی اسرائیل آغاز شد؛ رقابت نزدیک «نتانیاهو» و «گانتز» برای نخست وزیری ⚡️رای‌دهندگان در اسرائیل برای دومین بار در سال جاری روز سه شنبه ۲۶ شهریور پای صندوق‌های رای رفتند، تا در انتخابات پارلمانی این کشور شرکت کنند. وقتشه که بی‌بی یکم استراحت کنه، در زندان.

پنس: برای دفاع از هم‌پیمانان‌ خود در خلیج فارس اقدام می‌کنیممعاون رییس‌جمهور آمریکا: آمریکا در حال بررسی مدارکی است که نشان می‌دهد ایران پشت حملات اخیر علیه تأسیسات نفتی عربستان بوده است وزیر امور خارجه آمریکا به عربستان می‌رود تا درباره نحو واکنش به حملات علیه تأسیسات نفتی آرامکو با مقام‌های ریاض گفت‌وگو کند هیچ غلطی نمی تونند بکنند😂🙃 اینا همه‌اش فیلمه. رهبر ایران که از حاج آقا پوتین دستور می‌گیره و به امر ایشون آب نمیخوره و در حال حاضر آیت‌الله پوتین مرجع مسلمین ایران هم از توبره میخوره و هم از آخور! ترامپ هم که دلاله و تنها فیگور جنگ را گرفته که سلاح‌های بیشتری به عربستان میفروشه. تا ایران و عربستان را به جون هم نندازید ول نکنیدااااا آخه یکی تو قاره آمریکا نشسته داره راجع به حمله به یه کشور تو آسیا سناریو میده.... یکی نیست بگه آخه به تو چه! میخوای جنگ‌راه بندازی چرا دنبال بهونه‌ای آخه؟!

مستندسازی حقوقی از شکنجه سپیده قلیان برای پی گیری قضاییmiladpourisa شما احمق ها که میگفتید زندانیان هیچ راه ارتباطی با خارج از زندان ندارند! حالا چطوری با نهاد های بین المللی ارتباط برقرار کرده؟؟؟😃😃🙄 miladpourisa بابا کچلمون کردین با این نکبت.......ادم یاد قلیون میفته

درخواست لودریان از ایران برای پایبندی کامل به برجامدرخواست لودریان از ایران برای پایبندی کامل به برجام درحالیکه ایران اعلام کرده است، درصورت عدم پایبندی طرف‌های برجام به تعهداتشان جمهوری اسلامی حق دارد طبق تمهیدات این توافق اجرای تعهداتش را کاهش دهد،وزیر خارجه فرانسه خواستار پایبندی کامل ایران به برجام شد

انتقاد سخنگوی رئیس‌جمهوری افغانستان از انهدام پایه‌های برق از سوی طالبانانتقاد سخنگوی رئیس‌جمهوری افغانستان از انهدام پایه‌های برق از سوی طالبان صدیقی: رهبران طالبان در هوتل‌های مجلل قطر و پاکستان بسر می‌برند و پایه‌های برق را در افغانستان منهدم می‌کنند