درخواست مجدد گوترش برای خلع سلاح حزب‌الله

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 27 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

درخواست مجدد دبیرکل سازمان ملل برای خلع سلاح حزب‌الله دبیرکل سازمان ملل بار دیگر خواستار خلع سلاح حزب‌الله لبنان شد و مدعی شد این مسأله 'نگران‌کننده' است!

به گزارش ایسنا، به نقل از شبکه الحره، آنتونیو گوترش، دبیرکل سازمان ملل با قرائت گزارش یک ساله خود درباره لبنان در نشست پشت درهای بسته شورای امنیت از دولت و ارتش لبنان خواست تا حزب‌الله را خلع سلاح کنند.

گوترش مدعی شد:"ادامه حضور حزب‌الله در درگیری‌های سوریه، خطر وارد شدن لبنان به درگیری‌های منطقه‌ای و تضعیف ثبات لبنان و منطقه را به همراه دارد. افزایش زرادخانه تسلیحاتی حزب‌الله توانایی دولت در اعمال حاکمیت و اقتدار کامل بر سرزمین خود را به چالش می‌کشد و اذعان حزب‌الله به داشتن موشک منبع نگرانی است." گوترش تأکید کرد: نقض‌های هوایی و زمینی خطر تشدید تنش را به همراه دارد و ثبات لبنان و اسرائیل را تهدید می‌کند، این امر اعتبار نهادهای امنیتی و دولتی لبنان را تضعیف می‌کند و باعث ایجاد نگرانی میان غیرنظامیان می‌شود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

جناب دبیرکل به داد مسلمانان هند و میانمار برسید حزب الله در قلب قلب امت اسلام قرار داره

چ عجب ی حرکت موثر کرد این سازمان ملل، اینا ک از آخور جمهوری اسلامی دارن میخورن

ایول حسن نصرالله گوزپیچ میشه

غلط کرده با هفت جدش مرتیکه یهودی کثیف

باز گونی سیب زمینی اعلام وجود کرد ؟؟؟ رگهای تو سیب زمینی بیشتر از این دیوثه

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

آغاز به کار مجدد آرایشگاه‌ها در ترکیه پس از دو ماه توقف فعالیتبا کاهش محدودیت‌های وضع شده به دلیل همه گیری کرونا در ترکیه، آرایشگاه‌ها در این کشور اجازه یافته اند تا با رعایت نکات احتیاطی مغازه‌های خود را باز کنند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ترامپ چه برنامه ای برای ایران دارد؟ترامپ برای ایران چه برنامه ای دارد؟آیا رییس جمهوری امریکا به دنبال فروپاشی نظام سیاسی ایران است یا آنکه به دنبال نیروهای سیاسی ای در ایران است که با اوباما و جان کری دست نداده اند تا با آنها برای تامین منافع طرفین وارد مذاکره شود؟ترامپ چه آینده ای را برای ایران و رابطه امریکا و ایران در نظر دارد؟آیا او به دنبال مذاکره است یا می خواهد پس از پیروزی مجدد در انتخابات ریاست جمهوری امریکا ،ایران را هم مجازات کند؟
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

داروی شرکت «گیلئاد» برای کرونا در ۱۲۷ کشور در دسترس قرار می‌گیرددرخواست‌ها برای داروی «رمدسیویر» با توجه به عدم تائید داروهای دیگر برای درمان بیماران مبتلا به بیماری همه‌گیر «کووید ۱۹» و همچنین عدم کشف واکسن ویروس جدید کرونا افزایش یافته است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

فرمانده ارتش خبرداد؛ تشکیل 4 تیم کارشناسی برای بررسی حادثه/ پیکر تمامی شهدا پیدا شده است- اخبار سیاسی - اخبار تسنیم - Tasnimفرمانده کل ارتش از تشکیل 4 تیم کارشناسی برای بررسی ابعاد حادثه ناو کنارک خبرداد.
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

رئیس مجلس نگاه ابزاری برای رسیدن به جایگاه‌های دیگر نداشته باشد/ بخش نظارتی در مجلس یازدهم پر رنگ می‌شود/ امیدوایم شاهد بروز اختلاف در انتخاب هیات رئیسه نباشیممنتخب مردم بجنورد در گفت‌وگو با ایلنا: رئیس مجلس نگاه ابزاری برای رسیدن به جایگاه‌های دیگر نداشته باشد/ بخش نظارتی در مجلس یازدهم پر رنگ می‌شود/ امیدوایم شاهد بروز اختلاف در انتخاب هیات رئیسه نباشیم
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

دیوان عالی بررسی درخواست افشای اسناد مالی ترامپ را شروع کرددیوان عالی آمریکا بررسی این درخواست را آغاز کرده است که آیا دونالد ترامپ رئیس جمهور اجازه دارد سوابق مالی خود را محرمانه نگه دارد یا باید آنها را علنی کند. از اباماگیت چخبر دیوثای و جیره خوارهای ایت الله بی بی سی موهندیم شما خودتون چند فروختید ObaMAGAte
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »