درخواست خانواده زاغری از دولت جدید بریتانیا

  • 📰 IranIntl
  • ⏱ Reading Time:
  • 33 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 17%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

خانواده نازنین_زاغری، در نامه‌ای مشترک، از دولت بریتانیا خواسته است که از حقوق اتباع بریتانیایی در خارج از کشور دفاع کند. این نامه با امضا گروهی تازه‌بنیاد منتشر شده است که عضوی از خانواده آن‌ها به طور «خودسرانه» در خارج از بریتانیا بازداشت و زندانی است.

خانواده نازنین زاغری، شهروند ایرانی-بریتانیایی زندانی در ایران، با انتشار نامه‌ای مشترک دولت جدید بریتانیا را خطاب قرار دادند که بایستی وظیفه قانونی خود را در دفاع از اتباع بریتانیا در خارج از کشور به عمل آورد.

این نامه با امضا گروهی تازه‌بنیاد، با عنوان حقوق بریتانیایی‌های خارج از کشور، منتشر شده است. این گروه متشکل از پنج خانواده بریتانیای است که به گفته آن‌ها یکی از اعضای خانواده در خارج از بریتانیا، به طور خودسرانه‌‌ بازداشت و زندانی شده است. همزمان با اعتصاب غذا زاغری در تهران، ریچارد رادکلیف، همسرش هم در همراهی با او در برابر سفارت جمهوری اسلامی در لندن دست به تحصن و اعتصاب غذا زد. اقدامی که مورد توجه بسیاری از رسانه‌ها و مقام‌های بریتانیایی قرار گرفت و برخی از چهره‌های سیاسی بریتانیایی نظیر صادق خان، شهردار لندن و جرمی کوربین، رهبر حزب کارگر، به منظور اعلام همبستگی با نازنین زاغری، با ریچارد رادکلیف در برابر سفارت ایران، دیدار و گفت‌وگو کردند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

نازنین_زاغری جاسوس انگل لستان اعدام باید گردد

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 3. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

بریتانیا برای خروج کامل از اتحادیه اروپا آماده می‌شود | DW | 28.07.2019رسانه‌های بریتانیایی در باره موضوع خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا با وجود تفاوت آرا در یک امر با یکدیگر اتفاق نظر دارند: سرنوشت برگزیت بدون هیچ‌گونه امکانی برای مذاکرات مجدد روز ۳۱ اکتبر سال جاری میلادی تعیین خواهد شد. یا اقدس یا هیچکس! Thank God they re leaving 🤞🏻 برجام مانند نوزادی بود که مُرده به دنیا آمده بود، آمریکا مرگ آنرا پذیرفته و در قبرستان دفن نمود، ولی اروپا هنوز مرگ آن را نپذیرفته و نفس مصنوعی بر آن می‌دهد
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

آرام کردن تنش‌ها، اولویت اول دولت بریتانیا استسفیر انگلیس در ایران: آرام کردن تنش‌ها، اولویت اول دولت بریتانیا است
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

منتظر فیلم راکی جدید باشید؛ سیلوستر استالونه از راکی ۷ خبر داد«سیلوستر استالونه» بازیگر مشهور آمریکایی در تازه ترین مصاحبه خود، از احتمال تولید فیلم جدید «راکی» در آینده نزدیک خبر داد. او بدون اشاره به جزئیات این پروژه گفت، فیلمنامه خوبی در دست دارد و شانس باز پیر شده 😑 درود چند سال دیگه صبر میکردد الان زوده !
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

انتخاب ۱۵ زن سدشکن به سلیقه عروس آمریکایی خانواده سلطنتی بریتانیا؛ نام یک ایرانی‌تبار هم در لیست استانتخاب ۱۵ زن سدشکن به سلیقه عروس آمریکایی خانواده سلطنتی بریتانیا؛ نام یک ایرانی‌تبار هم در لیست است این زنان، آنطور که کاخ باکینگهام آنها را توصیف کرده است افرادی هستند که با جسارت در برداشتن موانع، در جامعه تغییر ایجاد کرده اند.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

جهان از مرز حداکثری استفاده از منابع طبیعی سال ۲۰۱۹ عبور کرد | DW | 29.07.2019به گفته سازمان 'گلوبال فوت‌پرینت نت‌وورک' مطابق محاسبه‌ها، جهان از دوشنبه، هفتم مرداد، از مرز حداکثری تعیین‌شده برای استفاده از منابع طبیعی عبور کرده است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

آیا می‌توانم از یک دانشجو بدلیل سوءاستفاده از پایان‌نامه‌ام شکایت کنم؟
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »