درخواست وزیر صهیونیست برای ساخت شهرک در غزه!

  • 📰 MashreghNews
  • ⏱ Reading Time:
  • 21 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 63%

در حالی که غزه باتلاق نظامیان صهیونیست شده است، وزیر امنیت داخلی رژیم صهیونیستی خواستار اشغال این منطقه و ساخت شهرک در آن شد.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

به گزارش مشرق، «ایتامار بن گویر» در مصاحبه با کانال ۱۲ تلویزیون رژیم صهیونیستی خواستار ساخت شهرک‌های صهیونیست نشین در غزه شد.

بن‌گویر همچنین از سیاست های نتانیاهو درباره مهار مقاومت فلسطین و ایجاد وقفه های کوتاه در جنگ انتقاد کرد. مقامات رژیم صهیونیستی در مورد آتش بس یا تداوم جنگ هم نظر واحدی ندارند و یکی از دلایل به نتیجه نرسیدن مذاکرات در این باره نیز اختلافات داخلی صهیونیست هاست. مقاومت فلسطین اعلام کرده که مبارزه با نظامیان صهیونیست در غزه را هنوز آغاز نکرده و در جنگ شهری، درسی تاریخی به ارتش رژیم صهیونیستی خواهد داد.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

درخواست وزیر خارجه آلمان برای مهار بحران انسانی در غزهوزیر امور خارجه آلمان در ضمن سفرش به سرزمین‌های اشغالی گفت، جامعه بین‌المللی باید بر محدود کردن تاثیر عملیات‌های نظامی رژیم صهیونیستی در غزه بر جمعیت غیرنظامی متمرکز باشد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

کشتار زنان و کودکان فلسطین بی‌آبرویی صهیونیست‌ها را بیشتر کرده استنماینده ولی فقیه در استان فارس با اشاره به کشتار ۱۱ هزار نفر در نوار غزه توسط جنایتکاران صهیونیست گفت: کشتار زنان و کودکان بی‌پناه بی‌آبرویی صهیونیست‌ها افزون‌تر کرده است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

بیم و امیدهای یک نشست/ جزئیات پیشنهادات ایران برای نشست سران کشورهای اسلامیدر آستانه نشست سران کشورهای اسلامی در ریاض موضع تهران تشدید فشار به صهیونیست‌ها برای توقف کشتار در غزه و حمایت از حق مشروع فلسطینی‌ها برای بازپس‌گیری سرزمین‌های اشغالی است.
منبع: MashreghNews - 🏆 5. / 63 ادامه مطلب »

زخمی شدن ۲۵۰ نظامی صهیونیست در نبردهای زمینی/ انهدام تانک رژیم صهیونیستی در شمال غرب غزهمنابع رسانه‌ای فلسطین ظهر امروز (جمعه) از انهدام یک تانک ارتش رژیم صهیونیستی توسط مقاومت فلسطین در نوار غزه خبر دادند.
منبع: MashreghNews - 🏆 5. / 63 ادامه مطلب »

نتانیاهو: کنترل نوار غزه را حفظ خواهیم کرد/ حماس: اشغالگر را دفن می‌کنیمنخست وزیر رژیم صهیونیستی خطاب به سران مقامات محلی در شهرک‌های اطراف غزه مدعی شد، ارتش این رژیم پس از پایان این جنگ، کنترل نوار غزه را حفظ خواهد کرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

پیام مهم حماس به نشست سران کشورهای اسلامی در ریاضجنبش مقاومت اسلامی حماس در پیامی به نشست سران کشورهای عربی و اسلامی در ریاض، خواستار اقدام فوری برای توقف حملات رژیم صهیونیستی در غزه شد.
منبع: MashreghNews - 🏆 5. / 63 ادامه مطلب »