درخواست پلیس از شهرداری برای‌ عدم ساخت مال‌های تجاری در هسته مرکزی شهر/ افزایش ظرفیت بیمارستان شهدای تجریش از ۱۲۰ به ۱۲۰۰ تخت بدون تامین پارکینگ

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 47 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 22%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

در گفت‌وگو با ایلنا مطرح شد: درخواست پلیس از شهرداری برای‌ عدم ساخت مال‌های تجاری در هسته مرکزی شهر/ افزایش ظرفیت بیمارستان شهدای تجریش از ۱۲۰ به ۱۲۰۰ تخت بدون تامین پارکینگ

سردار محمد حسین حمیدی، رییس پلیس راهور تهران بزرگ در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا درباره ساخت‌وساز مال‌ها و مجتمع‌های تجاری در خیابان‌های کم عرض و عدم جای پارک مناسب گفت: گفت: یکی از مطالبات ما از شهرداری تهران است که مجوز تاسیس به مجتمع‌های بزرگ به ویژه‌ مال‌های تجاری در هسته‌های مرکزی شهر را ندهند.

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ با بیان اینکه ساخت مال‌های تجاری در هسته مرکزی شهر باعث ایجاد معضلات ترافیکی می‌شود، گفت: تردد شهروندان به این مال‌های تجاری باعث برهم خوردن نظم ترافیک در منطقه می‌شود و مشکلات را بیشتر می‌کند، لذا این موضوع از مطالبات اصلی ما از شهرداری تهران است. وی ادامه داد: به عنوان مثال در میدان تجریش بیمارستان شهدای تجریش قرار دارد که در گذشته ۱۲۰ تخت داشته است و بعد تصمیم‌گیری کردند و ظرفیت این بیمارستان را به هزار و ۲۰۰ تخت افزایش داده‌اند، بدون اینکه جای پارک برای بیمارانی که به این مرکز درمانی مراجعه می‌کنند، پیش‌بینی شود. با چه منطقی این کار صورت گرفته است؟

سردار حمیدی در بخش دیگری از صحبت‌های خود درباره عدم پارکینگ مناسب در نقاط مرکزی شهر تصریح کرد: مشکل اصلی در این زمینه این است که هزینه ورود به محدوده مرکزی و هزینه استفاده از پارکینگ هزینه ناچیزی است و فرد با وسیله خود به هسته مرکزی شهر تردد می‌کند و اگر جای پارک هم پیدا نکند دوبله و یا سوبله پارک می‌کند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 10. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها