درخواست سندیکاهای کارگری سوئد- ایران از نهادهای بین المللی: از کارگران ايران دفاع کنید

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 34 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 17%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

پلت فرم سندیکاهای کارگری سوئد-ایران، با ارسال نامه ای خطاب به «سازمان جهانی کار»، «فدراسیون جهانی اتحادیه های کارگری» و «گزارشگر ویژه سازمان ملل در موضوع وضعیت حقوق بشر در ایران» خواستار اقدامات اضطراری در دفاع از کارگران ايران شد. اخبار_ایران معلمان

استان وایر- پلت فرم سندیکاهای کارگری سوئد-ایران، با ارسال نامه ای خطاب به «سازمان جهانی کار»، «فدراسیون جهانی اتحادیه های کارگری» و «گزارشگر ویژه سازمان ملل در موضوع وضعیت حقوق بشر در ایران» خواستار اقدامات اضطراری در دفاع از کارگران ايران شد.

شرایط اقتصادی و به تبع آن وضعیت معیشتی کارگران و زحمتکشان ایران بویژه با تشدید تحریم ها و شیوع وسیع ویروس کرونا در ایران بشدت وخیم شده است. گسترش فقر و تنگدستی و زیر خط فقر قرار گرفتن بخش وسیعی از مردم ایران از یک طرف و کسترش فساد مالی و رشوه خواری در سیستم اداری از طرف دیگر موجب گسترش اعتراضات و اعتصابات کارگری، معلمان، بازنشستگان، و اقشار زحمتکش ایران شده است.

شیوع ویروس کووید ۱۹ در زندانهای جمهوری اسلامی و بیماری تعدادی از زندانیان از جمله جعفر عظیم زاده، رئیس اتحادیه آزاد کارگران ایران و اسماعیل عبدی دبیر سابق کانون صنفی معلمان تهران و عدم انتقال آنان به بیمارستان با وجود سردرد، تنگی نفس، تب شدید، نیز موجب اعتراضات گسترده ای شده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

آغاز عملیات پاکسازی سواحل موریس از آلودگی نفتی ناشی از دو نیم شدن شناور ژاپنیعملیات پاکسازی ساحل ۱۵ کیلومتری جزیره موریس از آلودگی نفتی حاصل از دو نیم شدن نفت‌کش ژاپنی با مشارکت نیروهای داوطلب محلی و بین ‌المللی و همکاری سازمان‌های حامی محیط زیست ادامه دارد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

آغاز عملیات پاکسازی سواحل موریس از آلودگی ناشی از دو نیم شدن شناور ژاپنیعملیات پاکسازی ساحل ۱۵ کیلومتری جزیره موریس از آلودگی نفتی حاصل از دو نیم شدن کشتی ژاپنی با مشارکت نیروهای داوطلب محلی و بین ‌المللی و همکاری سازمان‌های حامی محیط زیست ادامه دارد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

پروازهای ترکیه به ایران و افغانستان از دو هفته دیگر از سرگرفته می‌شودپروازهای شرکت‌های هواپیمایی ترکیه به ایران و افغانستان از ابتدای سپتامبر(یازدهم شهریور) از سر گرفته می‌شود.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

شمار بهبودیافتگان از کرونا در ترکیه به 231 هزار و 971 تن رسیدشمار بهبودیافتگان از کرونا در ترکیه به 231 هزار و 971 تن رسید
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

دو تروریست پ.ک.ک در شمال عراق از پای درآمدند
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

نمایندگان نباید مقابل یکدیگر قرار بگیرند/ شورای نگهبان از رد صلاحیت هیچ یک از نمایندگان خرسند نمی‌شوددبیر شورای نگهبان گفت: اختلافات نظر و تنوع افکار و ایده‌ها در مجلس هیچ اشکالی ندارد بلکه لازم هم هست اما نباید نمایندگان به واسطه نظرات مخالف و موافق در مقابل یکدیگر قرار بگیرند. تضارب آرا و مشورت داشته باشید اما از درگیری و مقابل هم قرار گرفتن پرهیز کنید.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »