درخواست عارف از رییس قوه‌قضاییه برای ورود به پرونده محکومیت مولاوردی

18/09/1399 09:42:00 ب.ظ

معاون اول دولت اصلاحات با تاکید بر اینکه برخوردها با شهیندخت مولاوردی نباید به گونه‌ای باشد که موجب کاهش انگیزه و مشارکت فعال زنان کشور شود از رییس دستگاه قضایی خواست با ورود به پرونده خانم مولاوردی، اجازه ندهند مشارکت فعال زنان کشور کمرنگ شود.

معاون اول دولت اصلاحات با تاکید بر اینکه برخوردها با شهیندخت مولاوردی نباید به گونه‌ای باشد که موجب کاهش انگیزه و مشارکت فعال زنان کشور شود از رییس دستگاه قضایی خواست با ورود به پرونده خانم مولاوردی، اجازه ندهند مشارکت فعال زنان کشور کمرنگ شود. ‌احتمال بروز خطای سهوی برای هر مدیر ارشدی وجود دارد، قاعدتا جوانب حفاظتی ارتباطات کاری بین‌المللی این حوزه، مورد اهتمام سرکار خانم مولاوردی و سایر نهادهای ذیربط بوده است.

برخوردها با این بانوی سیاستمدار نباید به گونه‌ای باشد که موجب کاهش انگیزه و مشارکت فعال زنان کشور گردد.

‌با احترام به استقلال نظام قضایی، استدعا دارم رئیس محترم قوه قضائیه با ورود به پرونده خانم مولاوردی، اجازه ندهند مشارکت فعال زنان کشور کمرنگ شود. با صحبتی که با جناب آقای رییسی داشته‌ام‌ و شناختی که از تجارب ارزنده و رویکرد منصفانه و ملی ایشان دارم، به فرجام نیکِ ماجرا خوشبینم».

ادامه مطلب:
خبرگزاری كار ایران (ایلنا) ILNA »
Loading news...
Failed to load news.

ستون_پنجم درکنارگفتمان-انقلاب وگزاره«بازگشت به خویشتن خویش»فروزاین سوال که:بازگشت به کدام خویشتن؟ واقعیت ذهن غربی یا واقعیت ذهن شرقی ، عارف-درکنار-رئیسی عقلانیت این دو ذهنیت تضاددرهندسه قدرت،اخلاق_دموکراتیک درجمهوری-اسلامی رامستندساخته جهانشدن مماشات ِ واقعیت ظهور واقعیت-سوم ↓ زنده ای عارف؟!