درخشش تیم پناهندگان در المپیک پیامی امیدبخش به جهان

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 15 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 9%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

درخشش تیم پناهندگان در المپیک پیامی امیدبخش به جهان العربيه_فارسى

طرح حضور تیمی با عنوان «پناهندگان» در مسابقات المپیک تابستان 2015 مطرح شد، تا با همیاری نهادهای بین‌المللی شرایط حضور ورزشکارانی که کشورهای خود را ترک کرده و به کشور دیگری پناهنده شده‌اند در این بازی‌ها فراهم شود.

توماس باخ، رئیس کمیته بین‌المللی المپیک اعلام کرد:«این نمادی از امید برای همه پناهندگان در جهان خواهد بود و جهان را نسبت به بزرگی این بحران بهتر آگاه خواهد کرد. همچنین این نشانه‌ای به جامعه بین‌المللی است که پناهندگان هم‌نوعان ما هستند و باعث غنی شدن جامعه می‌شوند.»

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 12. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ایران در روز چهارم المپیک؛ درخشش در بدمینتون و پیروزی در والیبال | DW | 26.07.2021چهارمین روز بازی‌های المپیک تابستانی توکیو برای ورزش ایران روز موفقی بود. از کامیابی ثریا آقایی در بدمینتون گرفته تا دومین پیروزی در والیبال و رکوردشکنی نسبی در شنا. درودها دوستان فردا سه شنبه 27.7.2021 سیستماتیک و هوشمند بر سوارکار 16.12.1442 آتش زدن برج بر بدآرآویخته 5.5.1400 پاپ اعظم بر خودش مردم از حاکمان سرخورده و دلخوش به قهرمانانشون هستن ، خدا پشت و پناهشون گفتارنیک رو رعایت کنیم و بهم محبت کنیم چراکه محبت گنج واقعیه
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

روز نه چندان خوب ورزشکاران ایرانی در توکیو؛ بدترین نتیجه تکواندو در المپیک رقم خوردصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

تیم ملی والیبال ایران در المپیک توکیو ونزوئلا را سه بر صفر شکست دادصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. بازی چه موقع بوده؟ و زمان بازی بعدی چه موقع هست؟ بازی‌های المپیک رو زنده میشه از اینترنت به صورت رایگان تماشا کرد؟
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

اولین پیروزی ثریا آقایی در بازی‌های بدمینتون المپیکاولین برد تاریخ بدمینتون ایران در المپیک بدست آمد ثریا آقایی، دختر بدمینتون باز ایران در اولین رقابت خود در بازی‌های المپیک توکیو پیروز شد و اولین برد تاریخ المپیک ورزش ایران در رشته بدمینتون در المپیک را کسب کرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

کاهش ۳۷ درصدی تعداد بینندگان مراسم افتتاحیه المپیک توکیو در آمریکا🔺کاهش ۳۷ درصدی تعداد بینندگان مراسم افتتاحیه المپیک توکیو در آمریکا به گزارش آسوشیتدپرس، این در حالی است که تعداد بینندگان مراسم افتتاحیه بازی‌های المپیک ریو در سال ۲۰۱۶ در آمریکا بیش از ۲۶ میلیون نفر بود
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

پیروزی تیم والیبال ایران مقابل ونزوئلا در المپیک توکیو - BBC News فارسیتیم ملی والیبال ایران در دومین بازی خود در المپیک ۲۰۲۰ توکیو، مقابل ونزوئلا به پیروزی ۳ بر صفر رسید. به گزارش ایسنا، تیم ملی والیبال ایران دوشنبه در برابر تیم ونزوئلا قرار گرفت که در سه ست پیاپی با امتیازهای ۲۵ بر ۱۷، ۲۵ بر ۲۰ و ۲۵ بر ۱۸ به پیروزی رسید. بک دهندگان قرقی وار2💫 اد در لیست👈✅SamanBaranii weirdcontent_ 💫 negin801 💫 aboutamir_ 💫 1pydr 💫 fekrazadast 💫 _Mahyaa_ 💫 lpoqf6aOHhXg326 💫 vzygang 💫 OrgTupac 💫 برای عضو شدن لیست ریت بزن پیام بده✅
منبع: bbcpersiansport - 🏆 16. / 51 ادامه مطلب »