درخشش فیلبگ در مراسم امی

01/07/1398 06:54 ب.ظ

دو جایزه بزرگ مراسم امسال امی، به فیبی والر بریج، نویسنده، کارگردان و بازیگر سریال تلویزیونی فیلبگ و جودی کومر، بازیگر سریال کشتن ایو رسید.

دو جایزه بزرگ مراسم امسال امی، به فیبی والر بریج، نویسنده، کارگردان و بازیگر سریال تلویزیونی فیلبگ و جودی کومر، بازیگر سریال کشتن ایو رسید.

جایزه بهترین سریال را هم مجموعه پرطرفدار بازی تاج و تخت گرفت..به گزارش ایسنا، صبح امروز لایحه پیشنهادی شهرداری تهران در مورد هزینه‌های پیاده روی اربعین روی میز بررسی شورای شهر قرار گرفت و مظاهریان معاون برنامه ریزی شهردار با بیان این که پیاده روی اربعین یکی از اتفاقات مهمی است که شهرداری نمی‌تواند به آن بی توجه باشد گفت: شهرداری تهران بنا به مسئولیت اجتماعی که دارد در اتفاقاتی همچون زلزله کرمانشاه و سیل گلستان نیز پیش قدم بوده است و بر همین اساس امروز لایحه‌ای را با قید یک فوریت تقدیم شورای شهر کرده که براساس آن به شهرداری اجازه دهد تا سقف ۱۰ میلیارد تومان برای پیاده روی اربعین هزینه کند..به گزارش ایرنا، حامد مظاهریان معاون برنامه‌ریزی شهرداری تهران روز یکشنبه در یکصد و شصت و ششمین جلسه علنی شورای پنجم شهر تهران در دفاع از این لایحه با بیان اینکه شهرداری خود را مکلف می‌داند در کنار مردم در رویداد بزرگ اربعین حسینی مشارکت داشته باشد از اعضای شورا خواست با تصویب یک فوریت و کلیات لایحه، اجازه دهند شهرداری برای خدمات رسانی به شهروندان در این مراسم هزینه کند..مراسم رژه نیروهای مسلح استان در نخستین روز هفته دفاع مقدس در همدان.

پیتر بوز گزارش می‌دهد...به گزارش ایسنا، نهایتا اعضای شورای شهر با تصویب یک فوریت این لایحه برای تعیین ۱۰ میلیارد تومان برای پیاده روی اربعین موافقت کردند..

ادامه مطلب:
bbcpersian »

مجوز هزینه کرد ۱۰ میلیاردی شورا در مراسم اربعینمجوز هزینه کرد ۱۰ میلیاردی شورا در مراسم اربعین اعضای شورای شهر با یک فوریت پیشنهاد شهرداری برای هزینه کرد ۱۰ میلیارد تومان در مراسم پیاده روی اربعین موافقت کردند مال باباش نیست که بدرک هزینه کنید.یه مشت کثافت دارن کثافت میزنن به کشور. تا اربعین و عاشورا هست این ملت در جهل مرکب باقی خواهند ماند. به حساب کی؟؟ من بعنوان یک شهروند تهرانی راضی نیستم. قطعاً این کار بر خلاف خواست اکثر تهرانی هاست.

شهرداری تهران ۱۰ میلیارد تومان در مراسم اربعین هزینه می‌کندتهران-ایرنا- اعضای شورای اسلامی شهر تهران به یک فوریت لایحه شهرداری برای هزینه کرد تا سقف ۱۰ میلیارد تومان در مراسم اربعین امسال رای مثبت دادند.

مراسم رژه نیروهای مسلح در سراسرکشور-3واکنش نیروهای مسلح استان قزوین به حذف عنوان شهید از تابلوی خیابان ها حذف_نام_شهدا Unidentified aircraft attack pro-Iranian militia base in western district of Anbar, for 1000th time, Al Mayadeen reports; 7:14 AM Israel timezone بسیجین

بازی با جان مردم با حذف فیلتر دوده/ لغو مراسم دوچرخه سواری خانوادگی با دستور قضاییرئیس کمیته محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه موافقت با درخواست خودروسازان برای عدم الزام نصب فیلتر دوده، بازی کردن با جان مردم است، تاکید کرد: اگر بخواهیم در پایتخت هزاران خودرو دیزلی غیر استاندارد داشته باشیم، وضعیت آلودگی هوای تهران مجددا وارد شرایط ناسالم خواهد شد.

آلبوم عکس؛ درخشش فلیبگ و بازی تاج و تخت در امیشب گذشته هفتاد و یکمین دوره جوایز امی برگزار شد و آخرین مجموعه سریال 'بازی تاج و تخت' توانست برای چهارمین سال پیاپی به عنوان بهترین سریال درام انتخاب شود. این سریال رکوددار بیشترین جوایز امی برای یک مجموعه تلویزیونی است.

روحانی : طرحی برای صلح در تنگه هرمز در دست داریمحسن روحانی، رئیس جمهوری ایران شنبه 22 سپتامبر در مراسم سالگرد آغاز جنگ ایران با عراق گفت که تهران در جمهوری اسلامی اهل جنگ و نزاع و تفرقه اندازی است نه اهل صلح اولا روحانی کاره ای نیست برای سیاست های خرابکارانه منطقه ای رژیم که پیام اور صلح باشه ...در ثانی شما ملاها دست از خرابکاری در منطقه بردارید ...منطقه امن میشه همون طور که قبل از 57 درگیری در منطقه نبود BlacklistRouhani IRGCTerrorists USAdarFarsi No Negotiate with IslamicTerrorist Criminal Liar Crooks Murder &Corrupt regime in Iran who are Antisemitism, AntiAmerica, Anti Humans Right, Anti Women Rights, & Anti peace.