درج آگهی مسکن مبنا ندارد/ آگهی‌دهنده‌ها عمدتا واسطه‌ها هستند

24/10/1399 07:56:00 ب.ظ

وزیر راه و شهرسازی؛ درج آگهی مسکن مبنا ندارد/ آگهی‌دهنده‌ها عمدتا واسطه‌ها هستند

وزیر راه و شهرسازی درباره ساخت پروژه آزادراه حرم تا حرم (قم-مشهد) گفت: با پیگیری‌ها در یک و نیم سال گذشته و دریافت مجوز از بانک مرکزی و وزارت اقتصاد موفق شدیم تا از بازار سرمایه برای 21 پروژه تامین مالی کنیم و اولین پروژه‌ای که توانستیم با این شیوه تامین اعتبار کنیم آزادراه حرم تا حرم بود که ماه گذشته اولین قسط آن را دریافت کردیم. او بیان کرد: 40 کیلومتر باقی مانده مسیر سمنان فیروزکوه مطالعاتش پایان یافته و اسناد مناقصه در حال آماده شدن است که به زودی مناقصه گذاشته می‌شود تا ظرف 3 سال به بهره برداری برسد.

محمد اسلامی در پاسخ به پرسش خبرنگار ایلنا مبنی بر علل مخالفت با درج آگهی‌های مسکن تصریح کرد: درج آگهی مسکن مبنا ندارد و چند ماهی است که با درخواست ما و ورود دادستان آرامش خاصی بر بازار مسکن حاصل شده است.

وزیر راه و شهرسازی گفت: آگهی دهنده‌های مسکن عمدتا واسطه‌ها هستند که قیمت‌های بی‌پایه و بی‌اساسی را درج می‌کنند و که التهاب را به جامعه روانه می‌کنند. او افزود: به دنبال این هستیم تا به کمک مجلس قوانین و مقرراتی را وضع کنیم تا افرادی که دارای پول‌های سرگردان هستند این پول‌ها را وارد بازار مسکن نکنند و مسکن کالای مصرفی مورد نیاز مردم است که نباید پول‌های اضافه مردم وارد بازار مسکن شود.

محمد اسلامی اظهار داشت: از 1 میلیون و 800 هزار نفری که در نوبت اول و دوم برای اقدام ملی مسکن ثبت نام کردند 436 هزار نفر واجد شرایط بودند که برای همه این افراد پروژه تعریف شده و تحت پوشش قرار گرفتند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری كار ایران (ایلنا) ILNA »
Loading news...
Failed to load news.

آگهی استخدام در صدای آمریکا🔴آگهی جذب نیرو - بخش فارسی صدای آمریکا نیرو جذب می‌کند: خبرنگار چند رسانه‌ای گزارشگر و تهیه کننده تلویزیون اطلاعات بیشتر، اینجا مراجعه کنید: بنويس دنبال جذب مزدور 😂😂😂😂 مارجنده‌ها شما که آدم خودتون و مافیای خودتون رو دارید. ستاره رو انداختن بیرون ، خائن و مزدور کم اوردید اون خودش به تنهایی لشکر مزدوران بود

عربستان از تصمیم درج نام حوثی‌ها در لیست گروههای تروریستی استقبال کردعربستان سعودی از تصمیم آمریکا برای درج نام شبه‌نظامیان حوثی در لیست گروه‌های تروریستی استقبال کرد. - خبرگزاری آناتولی

استقبال یمن از تصمیم آمریکا برای درج نام حوثی‌ها در لیست گروههای تروریستیدولت یمن از تصمیم آمریکا برای قرار دادن شبه‌نظامیان حوثی در لیست گروه‌های تروریستی استقبال کرد. - خبرگزاری آناتولی

آمریکا بازنگری در درج نام انصارالله یمن در فهرست 'تروریسم' را آغاز کردآمریکا بررسی مجدد درج نام انصارالله در فهرست 'تروریسم' را آغاز کرد وزارت امور خارجه آمریکا اعلام کرد که در نزدیک‌ترین زمان ممکن در اقدام دولت سابق این کشور مبنی بر درج 'انصارالله' یمن به عنوان گروه 'تروریستی ' بازنگری خواهد کرد.

درج قیمت 1100 تومانی بر روی هر تخم مرغ الزامی شد- اخبار کشاورزی - اخبار اقتصادی تسنیم | Tasnimمعاون وزیر جهاد کشاورزی با اشاره به اجرای طرح اجباری شدن درج قیمت تخم مرغ بر روی بسته بندی و هر عدد از این محصول گفت: بر این اساس قیمت هر شانه تخم مرغ فله بر اساس وزن 31 تا 33 هزار تومان و دانه ای حدود 1100 تومان خواهد بود.