درباره مهاجم حمله مرگبار به کلیسای شهر نیس چه می‌دانیم؟

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 21 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

سر یک زن در این حمله تقریبا بریده شد، یک مرد که نگهبان کلیسا بود نیز با ضربات چاقو به گلویش کشته شد و سومین قربانی که به شدت زخمی شده بود بعد از فرار و رساندن خود به خیابان جانبی کلیسا در اثر شدت جراحات وارده جان باخت.

با اطلاع رسانی شاهدان عینی و حضور پلیس شهری فرد مهاجم خلع سلاح شد که البته با مجروحیت شدید وی همراه بود. به‌گفته دادستان ضد تروریسم فرانسه مهاجم هنگام حمله و در زمان بازداشت به طور مرتب شعار الله اکبر سر می‌داده است.دادستان ضد تروریسم فرانسه اعلام کرد که مهاجم یک تونسی ۲۱ ساله است که در اوایل ماه اکتبر از طریق جزیره لامپدوزا ایتالیا به فرانسه آمده است.

خبرگزاری فرانسه پیش تر در مطلبی از ابراهیم عیساوی به‌عنوان مظنون اصلی این حمله یاد کرده بود. اواخر سپتامبر وارد لامپدوزا در ایتالیا و سپس در اوایل اکتبر وارد خاک فرانسه شد. او در ایتالیا تحت قوانین قرنطینه قرار گرفت و سپس ماموران در ایتالیا به او دستور «خروج از خاک» را ارائه کردند. طبق گفته منابع ایتالیایی به روزنامه گاردین، فرضیه فعلی و محتمل این است که وی با یک کشتی کوچک به لامپدوزا سفر کرده بود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

این بهایی است که اروپا باید بپردازه برای ناامن کردن کشورهای اسلامی در خاورمیانه و‌شمال آفریقا برای تاراج منابعشون، و حمایت از کشورهایی مانند ایران !! نتیجه: مهاجرت ‌و پناهنده شدن مردم این کشورها به اروپا برای زندگی بهتر ‌و تضاد فرهنگ ها و حالا ایجاد بحران برای دفاع از دموکراسی

از خامنه‌ای بپرس جوابتو بگیر

یکی دیگر از نشانه های اسلام ۶۰ در صد خالص محمدی. فقط باید امیدوار بود اسلام ناب محمدی به قدرت نرسه وگرنه یک انسان روی کره زمین زنده نمی مونه

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

سه کشته و چندین زخمی در حمله با چاقو به کلیسای نیس فرانسهسه کشته و چندین زخمی در حمله با چاقو به کلیسای نیس فرانسه مردی مسلح به چاقو دو زن و یک مرد را در نزدیکی کلیسای نتردام شهر نیس در فرانسه کشت و چند تن دیگر را زخمی کرد. خوب چرا الله اکبر سر نمیدید ؟! مگه اسلام و‌مسلمان تشنه خون غیر مسلمان نیست؟! الله اکبر گفتنش را فاکتور گرفتی شیطون...فقط همین سایت دوزاری شما در دنیا وجود دارد و کسی خبر نمی شود چه شده است خاک بر سرتان خدا لعنتتون کنه مجله شارلی هبدو و ماکرون که آتیش این فتنه رو شماها اول بپا کردین! تو این وضعیت قاراشمیش دنیای امروز فقط همین یه فتنه رو کم داشتیم!
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ترکیه: حمله امروز در کلیسای نتردام شهر نیس فرانسه را به شدت محکوم می‌کنیمترکیه: حمله امروز در کلیسای نتردام شهر نیس فرانسه را به شدت محکوم می‌کنیم
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

انتشار کاریکاتور اردوغان در 'شارلی ابدو'؛ حمله شدید ترکیه به فرانسه | DW | 28.10.2020کاریکاتور رئیس جمهور ترکیه در مجله فکاهی فرانسوی اعتراض دولت ترکیه را برانگیخت. به اعتقاد سخنگوی اردوغان، این اقدام نشانه‌ای از 'ضدیت رئیس جمهور فرانسه با مسلمانان' است. 🙄 خانم های آقایون از خواب بیدار شوین گفتم که قانون اسلام تان همه اش دروغ است حرف همه دیکتاتور ها همینه!!وقتی که نمیتونن چیزی رو سرکوب کنن میزنن به اینور و اونور که خودشون توجیه کنن،اخه احمق چی فکر میکنی پیش خودت همه دنیا با مسلمانان مشکل دارن؟؟؟خوب یه مسلمان افراطی رفته به صورت فجیعی یه نفر رو به قتل رسونده میخوای بیان ازش تشکر کنن؟؟
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

واکنش‌های بین‌المللی به حمله مرگبار در شهر نیس فرانسه | DW | 29.10.2020سیاستمداران شماری از کشورهای جهان و از جمله محمدجواد ظریف حمله خونین در کلیسای نوتردام نیس فرانسه را محکوم کردند. آنگلا مرکل، صدراعظم آلمان از همبستگی کامل این کشور با فرانسه در مبارزه با تروریسم و افراط‌گرایی سخن گفت. خانم صدر اعظم به فکر پناهنده های باشند که پذیرش دادند و مثل بشکه باروت در آلمان منفجر خواهند شد متاسفانه اروپائیان وبه ویژه سه کشور آلمان،انگلیس وفرانسه ازحامیان اسلامگرایی درخاورمیانه بودندوامروزنتایج این خیانت را می گیرند تروریسم و افراط گرایی مذهبی محکوم است. باید با تروریست های بنیادگرا به شدت برخورد شود.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

واکنش ظریف به حمله تروریستی امروز در «نیس» فرانسهواکنش ظریف به حمله تروریستی امروز در «نیس» فرانسه: افراط‌گرایی تنها افراط‌گرایی بیشتر به همراه می‌آورد و نمی‌توان از طریق تحریک‌آفرینی‌های زننده به صلح دست یافت ۴۳ سال پیش فرانسه به خمینی حرام زاده ملاه در نافلنوشاتو پناه داد و این اخوند کثیف را با آیر فرانسه به ایران آورد که باعث این انقلاب کثیف اسلامی شد چشمشون گور و حقشان همینه بنظرم این جمله بیشتر کارکرد داخلی دارد . ظریف که هیچ ، پدر جدش هم که بود جرات گفتنش را نداشتن . بند نافش با ماله کشی بستن آخرسر کار قاتل معلم فرانسوی هم توسط وزیر خارجه پرفسور حقوق بشر توجیه شد!
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

سازمان امور دینی ترکیه حمله به کلیسایی در فرانسه را محکوم کردچراغ سبز و غلط کردن رجب به ماکرون شروع شد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »