درباره‌ی قیر مجانی

  • 📰 IRNA_1313
  • ⏱ Reading Time:
  • 2 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 4%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

در باره‌ قیر_مجانی | چند روزی است که صحبت از قیر رایگان و دوگانه حمایت از مناطق محروم یا توزیع رانت تازه، بر سر زبان‌ها افتاده است

دریافت 86 MB ماجرا از این قرار است که طرح توزیع یک میلیون تن قیر رایگان، روز چهارشنبه با ۸۰ درصد آرا در مجلس تصویب شد. توزیع ۴ هزار میلیارد تومان قیر به بهانه آسفالت راه‌های روستایی در حالی است که مصرف سالانه قیر در کل کشور رقمی بین ۱.

۸ تا ۲.۵ میلیون تن است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 6. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ادریس البا قرار است یکی از بزرگترین جوایز بفتا را دریافت کندادریس البا قرار است یکی از بزرگترین جوایز بفتا را دریافت کند ادریس البا، ستاره سریال تلویزیونی «لوثر»، قرار است امسال در مراسم اهدای جوایز تلویزیونی بفتا که در ۳۱ ژوئیه در یک سالن بسته برگزار خواهد شد، جایزه «همکاری هنری با تلویزیون» را دریافت کند.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

شمخانی: انتقام سخت‌تر از آمریکا در راه استدبیر شورای عالی امنیت ملی ایران در توییتی که به سه زبان فارسی، عربی و انگلیسی منتشر کرد آمریکا را تهدید کرد که «انتقام سخت‌تری» در راه است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ظریف: آمریکا شریکی غیر قابل اعتماد است/ برای از سرگیری روابط با عربستان مشکلی نداریموزیر امور خارجه در گفت‌وگویی با اسپوتنیک اعلام کرد که ایران، روسیه و چین با پیش‌نویس قطعنامه آمریکا در خصوص تمدید تحریم‌های تسلیحاتی مخالف هستند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

«بریتانیا فعلا از تحقق وعده ترامپ برای تجارت آزاد ناامید شده است»مطابق ادعای روزنامه فایننشال تایمز، دولت بریتانیا پذیرفته که تحقق وعده دونالد ترامپ برای انعقاد توافق تجارت آزاد با این کشور در سال جاری میلادی تقریبا غیرممکن شده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

آیا انتظارات رهبر ایران از عراق قابل‌تحقق است؟
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

کوجا: تعداد روزانه ابتلا به کرونا مساوی با بهبودیافتگان از این بیماری برابر شده استکوجا: تعداد روزانه ابتلا به کرونا مساوی با بهبودیافتگان از این بیماری برابر شده است
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »