درباره‌ی قیر مجانی

03/05/1399 02:47:00 ب.ظ

در باره‌ قیر_مجانی | چند روزی است که صحبت از قیر رایگان و دوگانه حمایت از مناطق محروم یا توزیع رانت تازه، بر سر زبان‌ها افتاده است

چند روزی است که صحبت از قیر رایگان و دوگانه حمایت از مناطق محروم یا توزیع رانت تازه، بر سر زبان‌ها افتاده است. توزیع ۴ هزار میلیارد تومان قیر به بهانه آسفالت راه‌های روستایی در حالی است که مصرف سالانه قیر در کل کشور رقمی بین ۱.۸ تا ۲.۵ میلیون تن است.

توزیع ۴ هزار میلیارد تومان قیر به بهانه آسفالت راه‌های روستایی در حالی است که مصرف سالانه قیر در کل کشور رقمی بین ۱.۸ تا ۲.۵ میلیون تن است.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایرنا »
Loading news...
Failed to load news.

جشن پیروزی اردوغان در آذربایجان

پیروزی رجب طیب اردوغان در انتخابات ریاست جمهوری ترکیه در آذربایجان با شور و شوق جشن گرفته شد. - Anadolu Ajansı ادامه مطلب >>

ادریس البا قرار است یکی از بزرگترین جوایز بفتا را دریافت کندادریس البا قرار است یکی از بزرگترین جوایز بفتا را دریافت کند ادریس البا، ستاره سریال تلویزیونی «لوثر»، قرار است امسال در مراسم اهدای جوایز تلویزیونی بفتا که در ۳۱ ژوئیه در یک سالن بسته برگزار خواهد شد، جایزه «همکاری هنری با تلویزیون» را دریافت کند.

شمخانی: انتقام سخت‌تر از آمریکا در راه استدبیر شورای عالی امنیت ملی ایران در توییتی که به سه زبان فارسی، عربی و انگلیسی منتشر کرد آمریکا را تهدید کرد که «انتقام سخت‌تری» در راه است.

ظریف: آمریکا شریکی غیر قابل اعتماد است/ برای از سرگیری روابط با عربستان مشکلی نداریموزیر امور خارجه در گفت‌وگویی با اسپوتنیک اعلام کرد که ایران، روسیه و چین با پیش‌نویس قطعنامه آمریکا در خصوص تمدید تحریم‌های تسلیحاتی مخالف هستند.

«بریتانیا فعلا از تحقق وعده ترامپ برای تجارت آزاد ناامید شده است»مطابق ادعای روزنامه فایننشال تایمز، دولت بریتانیا پذیرفته که تحقق وعده دونالد ترامپ برای انعقاد توافق تجارت آزاد با این کشور در سال جاری میلادی تقریبا غیرممکن شده است.

آیا انتظارات رهبر ایران از عراق قابل‌تحقق است؟

کوجا: تعداد روزانه ابتلا به کرونا مساوی با بهبودیافتگان از این بیماری برابر شده استکوجا: تعداد روزانه ابتلا به کرونا مساوی با بهبودیافتگان از این بیماری برابر شده است