درباره شهروندان روسی حاضر در نفت‌کش توقیف‌شده با طرف ایرانی در ارتباطیم

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 49 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 23%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

یک مقام روس: درباره شهروندان روسی حاضر در نفت‌کش توقیف‌شده با طرف ایرانی در ارتباطیم یک مقام سفارت روسیه در ایران: سه شهروند روسی در نفتکش انگلیسی توقیف‌شده از سوی ایران حضور دارند و درباره آنها با ایران در ارتباط هستیم

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری تاس، دیپلمات‌های روسی در ایران تاکنون نتوانسته‌اند با شهروندان روس در عرشه نفت‌کش انگلیسی توقیف‌شده از سوی ایران در تنگه هرمز تماس برقرار کنند.

یکی از نمایندگان سفارت [روسیه در ایران] گفت: سه شهروند روسی؛ دو کمک ‌مکانیک و یک تعمیرکار برق در این نفت‌کش حضور دارند. طبق گفته طرف ایرانی، در حال حاضر تمام 23 نفر اعضای کادر این نفت‌کش روی عرشه این کشتی توقیف‌شده هستند تا زمانی که روندهای مربوطه پایان یابند. این منبع مطلع افزود: سفارت تاکنون نتوانسته است با این شهروندانمان ارتباط برقرار کند؛ اگرچه درباره این مسئله با طرف ایرانی در ارتباط هستیم.

ادعای برخی کشورها مبنی بر حضور شهروندانشان در این نفت‌کش در حالی مطرح می‌شود که روابط عمومی نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی روز گذشته در اطلاعیه ای اعلام کرد که یک فروند نفتکش انگلیسی با نام""stena impero" هنگام عبور از تنگه هرمز به علت رعایت نکردن قوانین و مقررات بین المللی دریایی بنا به درخواست سازمان بنادر و دریانوردی استان هرمزگان، توسط یگان شناوری منطقه یکم نیروی دریایی سپاه توقیف شد.

این اطلاعیه می‌افزاید : نفت‌کش مذکور پس از توقیف به ساحل هدایت و برای سیر مراحل قانونی و بررسی های لازم تحویل سازمان بنادر و دریانوردی شد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

توقیف یک نفتکش در تنگه هرمز از سوی ایرانآمریکا توقیف یک نفتکش خارجی در تنگه هرمز را محکوم کرده و خواستار آن شده که ایران، این نفتکش و خدمه‌اش را فورا آزاد کند.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

ایران: یک فروند نفتکش انگلیسی در تنگه هرمز توقیف شد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

مایک پنس: آمریکا در «مقابل رژیم» جمهوری اسلامی و «در کنار مردم» ایران ایستاده است🔴خبر فوری | مایک پنس : آمریکا در «مقابل رژیم» جمهوری اسلامی و «در کنار مردم» ایران ایستاده است آقای پنس با اشاره به این که مردم ایران از آزادی‌های کمی برخوردارند از جانب مردم آمریکا به مردم ایران پیام داد: بدانید در کنار شما هستیم و برایتان دعا می‌کنیم. درود بر ملت آمریکا سلام برای من جالب هستش که چرا امریکا از مردم ایران حمایت میکند و از سوی دیگر مردم ایران رو تحریم میکند و تحدید میکنید اینو میشه برام تضیح بدید اگر دولت امریکا در کنار مردم ایران باشد نباید تحریم کند چون تحریم ها باعث مختل شدن زندگی مردم ایران میشود نه رژیم ایران پس بهتر است یه کم فکر به خرج بده دولت امریکا تا مردم ایران و تحریم نکنه
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

دیپلمات ارشد آمریکا در زمان گروگانگیری کارکنان سفارت ایالات متحده در تهران در ۹۶ سالگی درگذشتدیپلمات ارشد آمریکا در زمان گروگانگیری کارکنان سفارت ایالات متحده در تهران در ۹۶ سالگی درگذشت زمانی که ویلیام سالیوان سفیر سابق آمریکا در تهران اوایل سال ۱۹۷۹ از سمت خود کناره گیری کرد، واشنگتن بروس لینگن را به عنوان رهبر کوتاه مدت سفارت در تهران برگزید.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

بریتانیا از ایران خواست توضیحات بیشتری درباره نفتکش توقیف شده توسط سپاه ارائه دهدبریتانیا از ایران خواست توضیحات بیشتری درباره نفتکش توقیف شده توسط سپاه ارائه دهد به گزارش رویترز، سخنگوی نخست وزیر بریتانیا گفت در پی گزارش توقیف یک نفتکش در خلیج (فارس)، ما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر هستیم.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

یک نفتکش بریتانیایی با مقصد عربستان به سوی ایران تغییر مسیر دادهوزارت خارجه و وزارت دفاع بریتانیا می‌گویند در پی 'اطلاعات فوری' درباره نفتکشی بریتانیایی هستند که مقصدش عربستان سعودی بوده، اما به سوی جزیره قشم ایران تغییر مسیر داده است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »