درآمد سالانه دو کودک عضو شبکه یوتیوب از ۱۸ میلیون دلار فراتر رفت

01/10/1398 08:02 ب.ظ

دو کودک ۸ و ۵ ساله در صدر فهرست پردرآمدترین اعضاء فعال شبکه یوتیوب در سال ۲۰۱۹ قرار گرفتند.

دو کودک ۸ و ۵ ساله در صدر فهرست پردرآمدترین اعضاء فعال شبکه یوتیوب در سال ۲۰۱۹ قرار گرفتند. همچنین «آناستازیا رادزینس‌کایا» یک دختر ۵ ساله است که تنها از طریق به اشتراک گذاشتن تجربه‌های روزانه خود به شهرتی بین‌المللی رسیده است.

آناستازیا که در جنوب روسیه متولد شده، مبتلا به یک عارضه مغزی است؛ چنان که پزشکان نسبت به توان تکلم او بسیار مردد بودند. پدر و مادر آناستازیا برای ثبت روند پیشرفت معالجه او، ویدئوهایی را برای تماشای دوستان و نزدیکانشان در یوتیوب منتشر می‌کردند.

هفت کانال انتشار این ویدئوها در یوتیوب با نام «ناستیا» که شامل بازی‌های دوستانه آناستازیا با پدرش است، اکنون ۱۰۷ میلیون عضو دارد و در سال گذشته درآمدی ۱۸ میلیون دلاری داشته است. او از این حیث سومین چهره پردرآمد یوتیوب بوده است.

رقیب این دو کودک، پنج دوست قدیمی به نام‌های کوبی کاتن، کوری کاتن، تیلر تونی، گرت هیلبرت و کودی جونز هستند که تلاش می‌کنند با انجام حرکات ورزشی رکوردهای جهانی گینس را بشکنند. ویدئوهای آنها چنان شهرت یافت که موفق شدند در سال ۲۰۱۹ قراردادی را برای تولید یک برنامه ویدئویی امضاء کنند. headtopics.com

درآمد این دوستان قدیمی از محل انتشار ویدئو در یوتیوب ۲۰ میلیون دلار بوده است.

ادامه مطلب:
euronews_pe »

سرگذشت نامعلوم نزدیک به سه هزار زن و کودک ایزدی | DW | 21.12.2019دو سال پس از شکست نظامی داعش هنوز شمار زیادی از زنان و کودکان ایزدی در اسارت اعضای این گروه هستند. تعدادی از آنها به کشورهای گوناگون از جمله ترکیه، عربستان سعودی و پاکستان منتقل شده‌اند.

نویسنده نخستین کتاب پزشکی کودک | DW | 21.12.2019📅 ۲۱ دسامبر ۱۸۲۴ : ۱۹۵ سال پیش در چنین روزی جیمز پارکینسون در لندن درگذشت. تازه ۶۰ سال پس از درگذشتش به اهمیت کارهایش پی بردند. روزشمار

سازمان حقوق بشر ایران: قربانیان اعتراض‌ها 324 کشته از جمله 14 کودک می‌باشندسازمان حقوق بشر ایران به نقل از «منابع معتبر» اعلام کرده است به موجب آخرین آمار، شمارکشته شدگان از اینکه هر کسی یه آماری میده، معلوم میشه هیچ سند و مدرک درستی برای این ادعاها وجود نداره

دو آمریکایی در یک حمله مسلحانه کشته شدند

مرگ تلخ دو برادر کولبر در کوهستان؛ تکرار فاجعهفاجعه وجود کولبری عزيزان کرد و فاجعه بدتر از بین رفتن وجود این عزيزان بسیار غم انگیز و تلخ است خوشا به غیرت قوم کرد ... پس اینهمه دم از همبستگی اقوام کرد میزنن همش چرنده و باد هوا ... 😠🤬 .

طی دو روز گذشته 25 هزار نفر از ادلب به سمت مرزهای ترکیه گریخته‌اندطی دو روز گذشته 25 هزار نفر از ادلب به سمت مرزهای ترکیه گریخته‌اند

«ریان کاجی»، کودک ۸ ساله‌ای که تجربه فردی خود از بازی با اسباب‌بازی‌های مختلف را در کانالی با عنوان «دنیای کاجی» با ۲۳ میلیون عضو به اشتراک می‌گذارد، در فاصله ژوئن ۲۰۱۸ تا ژئن ۲۰۱۹ در مجموع ۲۶ میلیون دلار درآمد داشته است. ریان با کسب این رقم به پردرآمدترین چهره شناخته شده عضو شبکه یوتیوب در سراسر جهان بدل شده است. او فعالیت خود در یوتیوب را از ۳ سالگی آغاز کرده و به مرور با جذب آگهی در میان ویدئوهایش و نیز جذب پشتیبان مالی و تبلیغ کالا در برنامه‌هایش به یکی از چهره‌های پردرآمد یوتیوب بدل شد.

همچنین «آناستازیا رادزینس‌کایا» یک دختر ۵ ساله است که تنها از طریق به اشتراک گذاشتن تجربه‌های روزانه خود به شهرتی بین‌المللی رسیده است. آناستازیا که در جنوب روسیه متولد شده، مبتلا به یک عارضه مغزی است؛ چنان که پزشکان نسبت به توان تکلم او بسیار مردد بودند. پدر و مادر آناستازیا برای ثبت روند پیشرفت معالجه او، ویدئوهایی را برای تماشای دوستان و نزدیکانشان در یوتیوب منتشر می‌کردند.

هفت کانال انتشار این ویدئوها در یوتیوب با نام «ناستیا» که شامل بازی‌های دوستانه آناستازیا با پدرش است، اکنون ۱۰۷ میلیون عضو دارد و در سال گذشته درآمدی ۱۸ میلیون دلاری داشته است. او از این حیث سومین چهره پردرآمد یوتیوب بوده است.

رقیب این دو کودک، پنج دوست قدیمی به نام‌های کوبی کاتن، کوری کاتن، تیلر تونی، گرت هیلبرت و کودی جونز هستند که تلاش می‌کنند با انجام حرکات ورزشی رکوردهای جهانی گینس را بشکنند. ویدئوهای آنها چنان شهرت یافت که موفق شدند در سال ۲۰۱۹ قراردادی را برای تولید یک برنامه ویدئویی امضاء کنند.

درآمد این دوستان قدیمی از محل انتشار ویدئو در یوتیوب ۲۰ میلیون دلار بوده است.

البته درآمد سالانه اعلام شده برای فعالان پرطرفدار یوتیوب در واقع درآمد ناخالص آنهاست و شامل سهم وکلا، همکاران و مشاوران آنها نیز می‌شود.