درآمد 918.5 میلیون دلاری ترکیه از صادرات محصولات شیلات

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 9 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 7%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

ترکیه طی بازه زمانی ژانویه تا نوامبر امسال 180 هزار و 388 تن محصولات شیلات به کشورهای مختلف صادر کرد.

بر اساس داده‌های اتحادیه صادرکنندگان شرق دریای سیاه ترکیه طی بازه زمانی ژانویه تا نوامبر امسال 180 هزار و 388 تن محصولات شیلات به ارزش 918.5 میلیون دلار به کشورهای مختلف صادر کرده است.در این میان هلند با 130 میلیون و 755 دلار در صدر کشورهای واردکننده محصولات شیلات ترکیه قرار گرفت. همچنین ایتالیا با 103 میلیون و 271 دلار و روسیه با 83 میلیون و 143 میلیون دلار در جایگاه دوم و سوم ایستادند.

صفت کالیونجو، رئیس هیئت مدیره اتحادیه صادرکنندگان شرق دریای سیاه در این رابطه به خبرنگار آناتولی گفت:‌ صادرات محصولات شیلات ترکیه افزایش یافته و این مسئله مایه خرسندی است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

آبروداری دولت و چشم بستن منتقدان بر شکاف عمیق درآمد ۹۱ و ۹۸تهران- ایرناپلاس- گرچه نقدهایی بر نحوه اجرای طرح سهمیه‌بندی وجود دارد، اما ظاهرا برخی منتقدان که شب و روز به دولت حمله می‌کنند، برداشت درستی از اقتصاد و اعداد و ارقام ندارند و یا چشم خود را بر شکاف عمیق درآمد امسال کشور، حتی با اوج تحریم‌های سال ۹۱ بسته‌اند؛ این در حالی است که بودجه سال ۹۸ طبق فروش روزانه ۳۰۰ هزار بشکه بسته شده، اما در تحریم قبلی، فروش نفت هیچ گاه از ۸۰۰ هزار بشکه کمتر نشد.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

اغلب هنرمندان تئاتر زیر خط فقرند/به اندازه درآمد، از هنر مالیات بگیریدنشست هم‌اندیشی هنرمندان تئاتر و نمایندگان مجلس پیرامون بودجه و مالیات، عصر امروز برگزار شد و هنرمندان در این نشست به بیان دغدغه‌های خود پرداختند و خواهان نگاه جدی‌تر و حمایتی دولت و مسئولان به این هنر شدند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

آمریکا کمک 105 میلیون دلاری به لبنان را از سر گرفت
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

تاکید شورای عالی دولت لیبی بر اهمیت توافق‌نامه دریایی با ترکیهشورای عالی دولت لیبی توافق‌نامه دریایی با ترکیه را از لحاظ حفاظت از منابع این کشور دارای اهمیت زیادی دانست. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

گوجه فرنگی همچنان بالای ۱۲ هزار تومان قیمت داردرئیس اتحادیه میوه فروشان البرز: *گوجه فرنگی همچنان بالای ۱۲ هزار تومان قیمت دارد *یکی از دلایل افزایش قیمت محصولاتی چون گوجه‌فرنگی، بارش باران در جنوب کشور و نرسیدن این محصولات به بازار است
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ایران دومین واردکننده بزرگ مبلمان و صنایع چوبی از ترکیهایران طی 11 ماه سال جاری 258 میلیون و 935 هزار دلار واردات مبلمان و صنایع چوبی از ترکیه انجام داده و بعد از عراق در رتبه دوم از این حیث قرار گرفته است. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »