دختر شایسته سابق اوکراین به نیروهای مقاومت علیه روسیه می‌پیوندد

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 12 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 8%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

آناستازیا لنا، دختر شایسه سابق اوکراین، یکشنبه 27 فوریه برای همبستگی با ارتش کشورش لباس سربازان اوکراینی را به تن کرد و به نیروهای مقاومت علیه روسیه

آناستازیا که بیش از 190 هزار دنبال‌کننده در شبکه‌ اجتماعی اینستاگرام دارد، روز گذشته اعلام کرد که برای نبرد با نیروهای اشغالگر روسی به مقاومت پیوسته است.او که در مسابقه دختران شایسته اوکراین در سال 2015 برنده شده بود، گفت: «خداوند به من نعمت زیبایی داده و من به هر طریقی از آن استفاده خواهم کرد».بر اساس رزومه‌ و بیوگرافی آناستازیا در شبکه‌های اجتماعی وی فارغ التحصیل رشته مدیریت بازرگانی از دانشگاه «اسلاویستی» است.

آناستازیا پیشتر به عنوان مترجم و مجری برنامه در استانبول فعالیت می‌کرد. او از طریق چند رشته توییت در حساب توئیتر خود، توانست پیام همبستگی خود با مقاومت اوکراین را به بیشترین تعداد دنبال‌کننده‌های خود از ملیت‌های مختلف برساند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

البته با چهار تا عکس

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 12. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

آیا 'پوتین' با حمله به اوکراین به دنبال احیای شوروی سابق است؟یک کارشناس ارشد مسائل بین الملل،با بیان این که غرب امیدوار است که با طیفی از تحریم های اقتصادی، دیپلماتیک و بسیج افکار عمومی هزینه حمله به اوکراین را برای کرملین بالا ببرد، تصریح کرد: دورنمای تبدیل شدن اوکراین به باتلاقی برای سربازان روسی به اضافه اثر تحریم‌ها ممکن است روسیه را تشویق به یک راه حل مرضی‌الطرفین کند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

نیروهای بازدارنده روسیه به حالت «ماموریت جنگی ویژه» درآمدندنیروهای بازدارنده روسیه به حالت «ماموریت جنگی ویژه» درآمدند وزارت دفاع روسیه اعلام کرد که نیروهای بازدارنده این کشور در حالت «ماموریت جنگی ویژه» قرار گرفته‌ است.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

ترامپ: بایدن برای بازگشت به برجام به ایران التماس می‌کندرئیس جمهور پیشین آمریکا باری دیگر در یک سخنرانی از تصمیم دولت جو بایدن برای بازگشت به توافق هسته‌ای انتقاد کرد. 🤣🤣🤣 😂🤣🤣🤣🤣
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

پنجمین روز از نبرد روسیه و اوکراین/ اروپایی‌ها تازه به فکر ارسال سلاح به اوکراین افتاده‌اند/ ستون کشی جدید ارتش روسیه برای حمله نهایی به کی‌یف +نقشه و تصاویرپنجمین روز از نبرد روسیه و اوکراین/ ستون کشی جدید ارتش روسیه برای حمله نهایی به کی‌یف پس از گذشت ۴ روز دولت های اروپایی تازه به فکر ارسال کمک های نظامی به اوکراین افتاده‌اند. آخرین تحولات لحظه به لحظه اوکراین را اینجا بخوانید:
منبع: MashreghNews - 🏆 5. / 63 ادامه مطلب »

حمله روسیه به اوکراین؛ تحریم‌های گسترده در انتظار ورزش روسیه - BBC News فارسیابتدا یوفا میزبانی فینال لیگ قهرمانان فوتبال اروپا را از سن‌پترزبورگ گرفت و به پاریس داد. سپس ورزش‌های دیگر نیز دست به کار شدند و از جمله میزبانی روسیه در فرمول یک لغو شد. سپس فیفا یک گام جلوتر رفت و گفت که تیم ملی فوتبال روسیه باید کلیه مسابقاتش را در زمین بی‌طرف، بدون پرچم و سرود ملی روسیه و با نام 'اتحادیه فوتبال روسیه' انجام دهد و کمیته بین‌المللی المپیک به فدراسیون‌های جهانی توصیه کرد که روسیه را محروم کنند. کس مادر اونایی که میگفتند ورزش سیاسی نیست. چطور ایران با اسراییل بازی نمیکرد میگفتن ورزش سیاسی نیست دخالت سیاست در ورزش و ایران و ورزش کارش رو تحریم میکردن؟ ورزش اصلا سیاسی نیست😁😂😂😂
منبع: bbcpersiansport - 🏆 16. / 51 ادامه مطلب »

بانک مرکزی روسیه نرخ بهره را به 20 درصد افزایش دادبانک مرکزی روسیه نرخ بهره را از 9.5 درصد به 20 درصد افزایش داد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »