دختران زیر 15 سال امیدهای آتی فوتبال زنان ایران هستند

30/06/1398 02:10:00 ب.ظ

🔻سرمربی تیم فوتبال_دختران زیر 15 سال ایران در گفت‌وگو با اعتمادآنلاین: 🔹دختران زیر 15 سال امیدهای آتی فوتبال زنان ایران هستند 🔹انتخاب و ارزیابی تیم ملی زیر 15 سال یک پروسه یک‌ساله در سراسر کشور بود 🔹این مطلب را اینجا_بخوانیم👇

خبر قهرمانی این تیم در روزهایی که فوتبال ایران شرایط چندان خوبی ندارد بارقه امید را در دل‌ها زنده کرد. موفقیت دختران زیر 15 سال نوید روزهای بهتر برای فوتبال زنان و توجه به فوتبال پایه را می‌داد. شادی مهینی، مربی این تیم، نقش پررنگی در استعدادیابی و موفقیت تیم ایفا کرد. منیژه موذن- تیم فوتبال دختران زیر 15 سال ایران در تورنمنت دختران زیر 15 سال آسیای مرکزی موسوم به کافا با سه پیروزی به مقام قهرمانی رسید و عنوان نخست را از آن خود کرد.

این مسابقات با حضور کشور‌های عضو اتحادیه فوتبال آسیای مرکزی برگزار می‌شود و ایران نیز یکی از اعضای این اتحادیه است.

سرمربی تیم دختران زیر 15 سال ایران در گفت‌وگو با اعتمادآنلاین روند استعدادیابی و آماده‌سازی تیم را شرح داد. سرمربی تیم ملی فوتبال دختران زیر 15 سال ایران گفت: ما یک پروژه یک‌ماهه به نام المپیاد ملی داشتیم. درست یک هفته قبل از المپیاد ملی در تاریخ 25 مردادماه نامه امکان حضور در مسابقات کافا در این رده برای ما ارسال شد. از قبل تصمیم گرفته بودیم المپیاد ملی را در این رده برگزار کنیم به این جهت که سال آینده دور مقدماتی قهرمانی آسیا برگزار می شود و این رده سنی می‌توانند در این مسابقات شرکت کنند. به همین دلیل از یک سال قبل یعنی سال 97 در استان‌های مختلف، استعدادیاب‌ها تلاش کردند بازیکنان مستعد را انتخاب کنند و بعد آموزش دادند و به المپیاد ملی فوتبال فرستادند. طی یک هفته‌ای که در کردان کرج بودیم، فرصت خوبی دست داد تا این استعدادها را بررسی کنیم.

ادامه مطلب:
🌐 اعتمادآنلاين »
Loading news...
Failed to load news.

ولادیمیر پوتین: روسیه در ماه ژوئیه تسلیحات هسته‌ای تاکتیکی در بلاروس مستقر خواهد کرد

ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه از استقرار تسلیحات هسته‌ای تاکتیکی در خاک بلاروس در ماه آینده میلادی خبر داده است. امری که ناظران آن را تازه‌ترین دور از بالا گرفتن تنش‌ها میان مسکو و ناتو ارزیابی کرده‌اند. ادامه مطلب >>

قضاوت داوران زن ایرانی در مسابقات فوتبال زیر ۱۶ سال آسیاتهران- ایرنا- سه داور زن ایرانی دیدار ۲ دو تیم استرالیا و بنگلادش را در مرحله نهایی مسابقات قهرمانی زیر ۱۶ سال زنان آسیا قضاوت می‌کنند.

کنفدراسیون فوتبال آسیا حکم به قضاوت فغانی در استرالیا دادبلاخره فقط علی میمونه و حوضش اولین کارت قرمز به فغانی.... وطن فروسی !

الجزایر؛ ۲ کشته در درگیری بین پلیس و معترضان در منطقه «غلیزان»اعتراضان در این شهر پس از آن آغاز شد که یک نوجوان در جریان تعقیب و گریز یک خودرو از سوی پلیس کشته شد.

ادعای سفیر عربستان در آلمان؛ احتمال اقدام نظامی در برابر حمله به آرامکوادعای سفیر عربستان در آلمان: تمام گزینه‌ها روی میز است اما باید به درستی درباره آن بحث و رایزنی شود همچنان در حال بررسی این هستیم که موشک‌ها از کجا به آرامکو شلیک شدند ایران آنها را ساخته است؛ بنابراین، موشک‌ها تنها می‌توانستند با کمک ایران شلیک شده باشند تمام بمب هاي عربستان هم ساخت امريكا وانگليس چه ربطي داره موشك هاي يمن و پياده ها شايد ساخت ايران باشه باز چه ربطي داره خبرگزاری گرامی تصویر این خبر شما مربوط به سفیر عربستان در انگلیس است نه آلمان ( عکس سمت راست سفیر عربستان در آلمان )

سعد حریری در پاریس: فرانسه همچنان پیگیر کاهش تنش‌ها در خلیج فارس استآقای حریری اعلام کرد برای بهبود وضعیت مالی لبنان، به‌زودی با مقامات عربستان سعودی وارد گفتگو خواهد شد. به گفتۀ او موضوع کمکهای مالی عربستان به لبنان در شورایی دوجانبه به بحث گذاشته خواهد شد و تا کنون حدود ۱۹ توافقنامه در این زمینه آماده شده است.

آغاز در تونس پایان در عربستان؛ زین‌العابدین بن‌علی که بود؟پایه های حکومت زین‌العابدین بن علی ابتدا با اعتراض ها به وضعیت معیشتی، نرخ بالای بیکاری و رواج فساد دولتی لرزان شد و سپس با به میان آمدن دیگر مطالبات از جمله آزادی های اجتماعی و نیز حق انتخاب نظامی متبنی بر رای مردم فرو ریخت.