دختر آبادان؛ تبرئه مأمور حراست و چگونگی روند قضایی

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 36 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 18%
  • Publisher: 63%

۲ ماه پس از انتشار تصاویر خون‌آلود بهاره چشم به‌راه دختر_آبادانی که واکنش شدید افکار عمومی را به همراه داشت، حالا اخبار از تبرئه مأمور حراست پالایشگاه آبادان که با دست بدن این زن را لمس کرده بود، حکایت دارند. گزارش میلاد پورعیسی miladpoureisa آن_سوی_خبر

ایران اخبار, ایران سرفصلها

که واکنش شدید افکار عمومی را به همراه داشت، حالا اخبار از تبرئه مأمور حراست «پالایشگاه آبادان» که با دست بدن این زن را لمس کرده بود، حکایت دارند.اول آبان۱۳۹۹، ویدیویی از سوی یک خبرنگار خوزستانی در فضای مجازی منتشر شد که نشان می‌داد بهاره چشم‌ به‌راه، زن جوانی در شهر آبادان با صورت خونی توسط دو زن دیگر روی زمین به صورت خوابیده نگه داشته شده بود و یک مامور حراست در آن بین پای خود را روی بدن او می‌گذاشت و در ادامه، اقدام به لمس سینه این زن مجروح کرد.

افرادی که بهاره چشم به‌راه را نقش بر زمین نگه داشته بودند، بعداً مدعی شدند که او قصد داشته است به زور وارد خانه آن‌ها شود. در همان حال، برخی رسانه‌ها نوشتند صاحب این خانه، یعنی مدیر فضای سبز پالایشگاه آبادان سابقه تجاوز به این شهروند را داشته و بهاره چشم به‌راه می‌خواسته است خانواده او را از این موضوع مطلع کند.

«موسی برزین خلیفه‌لو»، حقوق‌دان و مشاور حقوقی «ایران‌وایر» با اشاره به تبرئه مأمور حراست پالایشگاه آبادان که با دست، بدن بهاره چشم به‌راه را لمس کرده بود، می‌گوید: «حرکت این مأمور اگر چه از نظر سازمانی می‌تواند تخلف باشد و باید از طرف وزارت نفت با برخورد رو به رو شود اما دست‌کم بر اساس آن‌چه در تصاویر این درگیری دیدیم، لزوماً نمی‌تواند یک جرم به شمار آید.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

miladpoureisa تودایره جمهوری اسلامی هرچه وحشی باشی محبوبی حکومت تحوشه گله نکنید

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

احتمال آلودگی‌ آب شرب آبادان به دلیل تخلیه پساب صنعتی
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

تکمیل ظرفیت ICU بیمارستان طالقانی آبادان / ظرفیت درمان بیش از این پاسخگو نیسترئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان: ظرفیت ICU بیمارستان طالقانی آبادان تکمیل شده است ظرفیت درمان بیش از این پاسخگو نیست وارد پیک تمام عیار بیماری کووید۱۹ شده‌ایم مشاهده افرادی بدون ماسک بسیار جای تعجب دارد عاجزانه از مردم درخواست می‌کنیم با ما همراهی کنند
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ارامنه آبادان؛ همسایگی مسجد و کلیسا
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

برخورد دختر ۱۲ ساله با قطار در قزوینرئیس مرکز فوریت‌های پزشکی استان قزوین گفت: دختر ۱۲ ساله‌ای که نزدیک ریل قطار در حال بازی بود با قطار برخورد کرد و به شدت مصدوم شد و با انجام عملیات احیای کارشناسان اورژانس به بیمارستان منتقل شد. احتمالا خبر صحیح برخورد قطار با دختر ۱۲ ساله بوده!! منظور بر خورد قطار با دختر ١٢ ساله ست.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

بطری دختر مسافر تایتانیک در دریا؛ فرانسه سندیت نامه را بررسی می‌کند«من این بطری را به وسط اقیانوس اطلس می‌اندازم. ما باید چند روز دیگر به نیویورک برسیم. اگر کسی آن را پیدا کرد، لطفا به خانواده لوفور در لیه‌وَن خبر بدهد. ماتیلد لوفور.»
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »