دختر جوان جان خود را با سفارش آنلاین غذا نجات داد

02/04/1401 03:52 ب.ظ

دختر جوان جان خود را با سفارش آنلاین غذا نجات داد جزئيات بیشتر🔽

این خانم سفارش غذای خود را در ساعت پنج صبح ثبت کرد و با عکس العمل کارکنان رستوران، پلیس نیویورک خود را در ساعت شش و بیست دقیقه صبح به آن‌جا رساند. فرد مظنون یک مورد اتهامی دیگر ارتکاب به تجاوز در تاریخ ۱۵ ژوئن را نیز در پرونده خود دارد.این رستوران شبانه‌روزی است و به همین علت آن موقع صبح باز بود.

فرد مظنون یک مورد اتهامی دیگر ارتکاب به تجاوز در تاریخ ۱۵ ژوئن را نیز در پرونده خود دارد.این رستوران شبانه‌روزی است و به همین علت آن موقع صبح باز بود.

ادامه مطلب:
euronews_pe »

آیا یارسان‌ها می‌توانند مراسم ازدواج را به آیین خود انجام دهند؟⚖️ آیا یارسان‌ها می‌توانند مراسم ازدواج را به آیین خود انجام دهند؟ پاسخ را در ایران‌وایر بخوانید👇 راه‌های ارسال سوالات: ارسال به واتس‌اپ به شماره: ۰۰۹۰۵۴۱۱۹۹۴۰۱۸ ارسال به تلگرام به آدرس shomairanwire سوال_جواب_حقوقی اقلیت‌های_مذهبی

تایوان جت‌های خود را برای هشدار دادن به هواپیماهای چینی به پرواز درآوردتایوان از به پرواز درآوردن شماری از جنگنده‌های خود در پی ورود ۲۹ فروند جت نظامی چینی به منطقه شناسایی پدافند هوایی خود در روز سه‌شنبه ۲۱ ژوئن خبر داد.

بریتانیا قصد دارد قوانین حقوق بشری خود را بازنویسی کندرونمایی از این طرح چند روز پس از آن انجام شد که دادگاه‌های بریتانیا و اروپا به دلایل حقوق بشری، مانع از آن شدند که دولت محافظه‌کار بوریس جانسون مهاجران غیرقانونی این کشور را که درخواست پناهندگی کرده بودند به رواندا بفرستد. چقدر 'دنیا': جنگل شده! که انگلیس،خبیث مظهر جنایت، و'استعمارگری' والبته 'برده داری' و...قوانین :'حقوق بشر' تدوین می‌کند🤣😂🤮...عجب دنیای 'مضحک' و'طنزی' است!🤔🤣😂 مگر بریتانیا حقوق بشر دارد .آنها ابتدا مهاجر را می پذیرند.بعدباو میگویند .تو تنها و مجرد هستی.کمتر از یکماه وقت داری برو برای خودت خانه اجاره کن.در حالیکه آن شخص نه پولی دارد و نه شغلی. خصوصا بیمار یا معلول هم که باشد اصلا چه کاری میتواند بکند.متاسفانه بعضی کشورهای مهاجرپذیر نه حقوق بشر واقعی دارند و نه افراد درستی که حقوق بشر و حتی قوانین خوب را اجرا کنند.مثلا هلند فقط شاه و ملکه بهترین افراد کشورند و تلاششان کمک بمردم است اما دستهای فاسد و شیطانی عده ای که در جاهای مختلف دولتی کار میکنند اجازه نمیدهند که شاه و ملکه مملکت داری خودشان را انجام دهند.

مجلس داوطلبانه طرح شفافیت را از خود آغاز کند/ عده‌ای نمی‌خواهند این طرح اجرایی شودنماینده ادوار مجلس گفت: حالا که طرح شفافیت قوای سه گانه توسط شورای نگهبان رد شده مجلس به طور داوطلبانه درباره طرح هایی که مربوط به مسائل جامعه است شفافیت را آغاز کند سپس مطالبه عمومی از سایر نهادها آغاز شده و آن‌ها نیز شفافیت خود را آغاز خواهند کرد .

هشدار سازمان بین‌المللی انرژی: اروپا خود را برای قطع کامل گاز توسط روسیه آماده کندمدیر سازمان بین‌المللی انرژی روز چهارشنبه به کشورهای اروپایی هشدار داد که گرچه قطع کامل گاز توسط روسیه «محتمل‌ترین سناریو نیست»، باید از هم‌اکنون خود را برای آن آماده کنند.

نهادهای امنیتی رابطه مقصران سانحه متروپل را با مسئولان ذیربط بررسی می‌کنندرییس کمیسیون عمران مجلس اظهار داشت: نگاه ما به سانحه متروپل فنی بوده و اینکه مهندس ناظر به چه کسانی وصل است و چه کسانی آن را حمایت کرده‌اند بحث‌هایی هستند که مراجع قضایی و نهادهای امنیتی مورد بررسی قرار می‌دهند.

مظنون که «کموی رویال» نام دارد به اتهامات تجاوز جنسی، عمل جنسی جنایتکارانه، گروگانگیری غیرقانونی، تهدید، تجاوز، داشتن سلاح و سوء استفاده جنسی دستگیر شد.

فرد مظنون یک مورد اتهامی دیگر ارتکاب به تجاوز در تاریخ ۱۵ ژوئن را نیز در پرونده خود دارد.این رستوران شبانه‌روزی است و به همین علت آن موقع صبح باز بود.

دختر صاحب رستوران با دریافت این سفارش عجیب از پدرش می‌پرسد که چه کار کنیم و او نیز پاسخ می‌دهد سفارش صحبانه ایرلندی او را کنسل کنید ولی به پلیس جریان را بگویید. کارکنان رستوران هم همین کار را می‌کند و در نهایت این فرد از دست مظنون نجات پیدا می‌کند.