دختران فوتبالیست ایران نایب قهرمان کافا شدند

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 36 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 18%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

دختران فوتبالیست ایران نایب قهرمان کافا شدند در آخرین بازی از تورنمنت فوتبال آسیای مرکزی (کافا) تیم دختران زیر ۲۳ سال ایران مقابل افغانستان قرار گرفت و با برتری ۷ بر صفر نایب قهرمان شد.

به گزارش ایسنا، در آخرین بازی از تورنمنت فوتبال آسیای مرکزی تیم دختران زیر ۲۳ سال ایران مقابل افغانستان قرار گرفت و با برتری ۷ بر صفر نایب قهرمان شد.

ازبکستان نیز با پنج پیروزی قهرمان شد. این دومین سال است که ازبکستان قهرمان و ایران نایب قهرمان می‌شود. تیم ایران در کافا با چهار پیروزی مقابل تاجیکستان، ترکمنستان، قرقیزستان و افغانستان و یک شکست مقابل ازبکستان دوم شد. هاجر دباغی، مرضیه فیضی، گلنوش خسروی، هلیا پیلتن، غزاله بنی طالبی، فاطمه شبان، فاطمه امیری، فاطمه مخدومی، فاطمه قاسمی، زهرا خاجوی، ثنا صادقی، رقیه جلال نسب، نگین زندی، هانیه خداپرستی، فاطمه گرایلی، عارفه کاظمی، ملیکا متولی، فاطمه امینه برازجانی، زهرا معصومی و سمیرا رستمی بازیکنان ایران در این تورنمنت هستند. هدایت تیم ایران را مریم آزمون برعهده دارد.

این مسابقات با حضور تیم‌های تاجیکستان، ازبکستان، ایران، افغانستان، قرقیزستان و ترکمنستان به میزبانی تاجیکستان برگزار شد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

اگه میباختیم قهرمان بودیم

درود و آفرين👏👏🌹

چجوری هفتا زدن ولی نایب قهرمان شدن😐

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

سوالی بی جواب: در اعتراضات ایران چند نفر کشته و بازداشت شدند؟عفو بین الملل در تازه ترین برآورد خود گزارش کرده که شمار کشته‌شدگان اعتراضات اخیر در ایران به دستکم ۱۴۳ نفر رسیده است حروم زاده تر از شمام مگه هست؟؟؟ از اربابان قاتلتون بپرسید بیش از ۵۰۰ نفر چون تنها در کردستان بیش از ۲۵۰ نفر کشته و مفقود شده‌اند. این را از تماس همسرم که کرد است و ژورنالیست با دوستان و اقوامش میدانم، هر روز در تماس است و از همه جا خبر می‌گیرد
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

ايران مدعى شد افراد مرتبط با CIA را دستگير كرده است
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

وزارت اطلاعات ایران: عناصر سرویس اطلاعاتی آمریکا را دستگیر کردیموزارت اطلاعات ایران روز پنجشنبه ۶ آذر ادعا کرده توانسته است در جریان ناآرامی‌های خیابانی اخیر در ایران ۸ فرد مرتبط با سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا را دستگیر کند. 🖕🏽🖕🏽🖕🏽🖕🏽🖕🏽🖕🏽
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

نخستین واکنش مقام‌های جمهوری اسلامی به آتش زدن کنسولگری ایران در نجفعباس موسوی، سخنگوی وزارت امور خارجه ایران، در واکنش به حمله گروهی از معترضان عراقی به ساختمان کنسولگری ایران در نجف و آتش زدن آن، خواستار «برخورد مسئولانه، قاطع و موثر» دولت این کشور با عوامل آن شد. اولا عباس موسوی ، سخنگوی وزارت خارجه جمهوری اسلامی ست، ونه ایران. دوما عباس موسوی تا الان چقدر از برخورد مسئولانه و قاطع و موثر در ایران علیه آن افراد اوباشی که به سفارت های دولت های دیگر در ایران حمله کرده اند، دفاع کرده است. خاک برسر عباس موسوی
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

وزارت امور خارجه عراق، حمله به کنسولگری ایران در نجف را محکوم کردوزارت امور خارجه عراق، حمله به کنسولگری ایران در نجف را محکوم کرد وزارت امور خارجه عراق، در بیانیه‌ای، حمله به کنسولگری ایران در نجف را محکوم و هدف آن را آسیب زدن به روابط عراق با ایران و سایر کشورها تلقی کرد. هم اونا گه خوردن هم شما کثافت های بنگاه دروغ‌پراکنی بدرک امیدوارم کل کنسولگری هاتون در جهان نابود بشه چرا سایر کشورها ؟! منظورت همون فلسطین ، لبنان و یمنِ ؟!!!
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

اذعان علی خامنه‌ای به گسترده و خطرناک بودن اعتراض‌هاعلی خامنه‌ای رهبر ایران چهارشنبه با توطئه خواندن جنبش اخیر مردم ایران اذعان داشت که اعتراض‌های اخیر
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »