دختر ایرانی رکورد جهانی شنا با دست بسته را جابه‌جا کرد- اخبار استانها - اخبار تسنیم - Tasnim

20/12/2019 04:41:00 ب.ظ

گروه استان‌ها- دختر ورزشکار ایرانی در چابهار رکورد جهانی شنا با دست بسته را جابه‌‌جا کرد.

شنا, الهام_اصغری

دختر ایرانی رکورد جهانی شنا با دست بسته را جابه‌جا کرد الهام_اصغری دختر شنا گر ایرانی توانست در مدت زمان پنج ساعت و دو دقیقه، با یک دست بسته، 10کیلومتر دهانه خلیج چابهار را شنا کند و رکورد جهانی گینس این شنا را بشکند

گروه استان‌ها- دختر ورزشکار ایرانی در چابهار رکورد جهانی شنا با دست بسته را جابه‌‌جا کرد.

چابهار، دختر شناگر ایرانی توانست در مدت زمان پنج ساعت و دو دقیقه، با یک دست بسته، 10کیلومتر دهانه خلیج چابهار را  شنا کند و رکورد جهانی گینس این شنا را بشکند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری تسنیم 🇮🇷 »

اختصاصی| بازدید میدانی وزیر کشور از مناطق آسیب‌دیده حوادث تروریستی زاهدان+ فیلم- اخبار سیستان و بلوچستان - اخبار استانها تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

چشم مراجع روشن

جایزه ساخاروف به دختر اقتصاددان زندانی اویغور اعطا شد | DW | 18.12.2019جایزه حقوق بشر پارلمان اروپا که به الهام توهتی، اقتصاددان اویغور اعطا شده بود طی مراسمی در استراسبورگ به دخترش داده شد. الهام توهتی شش سال است که در چین زندانی است.

اهدای جایزه ساخاروف به دختر مدرس چینی محبوس در زندانمی خواهم با شما صادق باشم. نمی دانم پدرم کجاست. سال ۲۰۱۷ آخرین باری بود که با وی دیدارکردیم.» به یک میلیون نفر زندانی اویغوری در چین هم توجه کنید! حکومت اسلامی ایران لال است انگار که هیچ اتفاقی رخ نداده،طرفدارانش هم لال هستند! مذهبشان به جیبشان وصل است!

جامعه‌شناس ایرانی: 85 درصد مردم از وضعیت کشور ناراضی هستندیک جامعه شنا س ایرانی در تحلیل اعتراضات اخیر این کشور گفت 85 درصد مردم از وضعیت کشور ناراضی هستند و فرقی بین روحانی و فلانی نمی‌گذارند. - خبرگزاری آناتولی

رویترز: هواپیمای به کار گرفته شده در حملات آرامکو شبیه یک هواپیمای ایرانی استبه گزارش العربیه به نقل از خبرگزاری رویترز براساس یک گزارش ایالات متحده آمریکا، هواپیماهایی که برای عربستان باید از جمهوری اسلامی انتقام بگیرد حملات رژیم به تأسیسات نفتی عربستان از خاک ایران و با استفاده از موشکهای کروز ساخت رژیم با الگو برداری از موشکهای کره شمالی صورت گرفت

ایالات متحده از تحریم دو قاضی ایرانی خبر دادآمریکا قاضی مقیسه و صلواتی را در فهرست تحریم قرار داد وزارت خزانه‌داری آمریکا اعلام کرد که قاضی 'محمد مقیسه' و قاضی 'ابوالقاسم صلواتی' را با ادعاهای حقوق بشری تحریم کرده است.

روایت چهل و هشتم؛ یک شب با قاچاق‌چی ایرانی

از چابهار ، دختر شناگر ایرانی توانست در مدت زمان پنج ساعت و دو دقیقه، با یک دست بسته، 10کیلومتر دهانه خلیج چابهار را  شنا کند و رکورد جهانی گینس این شنا را بشکند.جواهر توختی (راست) دیوید ماریا ساسولی، رییس پارلمان اروپا (چپ)   روز چهارشنبه ۱۸ دسامبر طی مراسمی در استراسبورگ، جایزه ویژه حقوق بشر پارلمان اروپا، ساخاروف، توسط دیوید ماریا ساسولی، رییس پارلمان به جواهر توهتی، دختر الهام توهتی اعطا شد.جوهر الهام در ادامه سخنانش گفت: «امروز، هیچ حدی از آزادی برای اویغورها در چین وجود ندارد .یک جامعه شناس ایرانی در تحلیل اعتراضات اخیر این کشور گفت 85 درصد مردم از وضعیت کشور ناراضی هستند و فرقی بین روحانی و فلانی نمی‌گذارند.

 الهام اصغری از قهرمانان شنای ایران پیش از این نام خود را در کتاب گینس برای شنا با لباس اسلامی با دو دست بسته در مسافت پنج کیلومتر و 580 متر را به ثبت رسانده بود. .  جواهر توهتی در نطقش به مناسبت دریافت این جایزه خطاب به نمانیدگان پارلمان اروپا گفت: «خلق اویغور به شما نیاز دارد.