دحلان: عملیات طوفان الاقصی یک فاجعه بزرگ برای اسرائیل بود

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 21 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 63%

یکی از رهبران سابق جنبش فتح تأکید کرد که عملیات طوفان الاقصی یک فاجعه بزرگ برای رژیم صهیونیستی بود چرا که این رژیم از خودش یک اسطوره وهمی در زمینه تکنولوژی، نظامی و رسانه و اقتصاد ساخته بود که در ۲۰ دقیقه فروپاشید.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

به گزارش ایسنا، محمد دحلان، رهبر حزب دموکراتیک اصلاح فلسطین و از رهبران سابق جنبش فتح در مصاحبه با شبکه روسیا الیوم گفت: اگر کسی اقدامات خشونت آمیز و نژادپرستانه علیه نوار غزه و کرانه باختری را در ۲۰ سال اخیر پیگیری می‌کرد، خوب می‌دانست که عملیات طوفان الاقصی اتفاق می‌افتد. کسانی که با این عملیات غافلگیر شدند همان‌هایی هستند که به رویکرد خصمانه خود در برتری جویی و سلطه طلبی بر دیگران عادت کرده‌اند. نهاد نظامی و سیاسی اسرائیل می‌گوید که آنها امت عربی را در حمایت از فلسطین سست کرده‌اند.

دحلان گفت: جنگ نظامی هنوز شروع نشده است چرا که دستور داده شده که سربازان در تانک‌ها بمانند. ملت فلسطین به رغم تمام رنج و مشکلاتی که با آن مواجه هستند باید احساس غرور و افتخار تاریخی داشته باشند. این جنگ مرگ و زندگی است که بر آنها تحمیل شده است. مهم نیست که دلیل چه کسی بوده است. قهرمانی‌های ملت فلسطین نشان می‌دهد که آنها صاحب پیروزی، پایداری و عزتی هستند که آگاهی جهان عرب و بین‌المللی را تغییر داده است.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

گردان‌های قسام: ۱ اسیر صهیونیستی در بمباران کشته شدگردان‌های قسام پنجشنبه شب اعلام کرد، یک اسیر زن صهیونیستی که در عملیات طوفان الاقصی به اسارت گرفته شده بود، در بمباران امروز کشته شد.
منبع: MashreghNews - 🏆 5. / 63 ادامه مطلب »

مجموعه‌های حفاظت اطلاعات از ارکان اصلی امنیت کشور هستندوزیر اطلاعات گفت: هیمنه قدرت آمریکا که مدعی حمایت نظامی، اطلاعاتی، اقتصادی و سیاسی از رژیم صهیونیستی بود با عملیات طوفان الاقصی از هم پاشید
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

عملیات طوفان الاقصی جنگ اراده‌ها بودامام جمعه رشت، عملیات طوفان الاقصی را جنگ اراده‌ها دانست و تصریح کرد: شاهد یک حرکت کاملا فلسطینی هستیم که جوانان این دوره از فلسطین با الگوگیری از مقاومت ملت ایران آن را رقم زدند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

طوفان الاقصی یک شکست حیثیتی و هویتی به رژیم صهیونیستی بودنماینده ولی‌فقیه در سپاه، گفت: شکستی که در طوفان الاقصی به دشمنان وارد شد، یک شکست امنیتی و نظامی و شکست ارتش اسرائیل نبود، بلکه آن‌ها از فرزندان فلسطینی یک شکست حیثیتی، انسانیتی و هویتی خوردند.
منبع: MashreghNews - 🏆 5. / 63 ادامه مطلب »

«طوفان الاقصی» افسانه‌سرایی درباره موساد را متوقف کرددر نشستی با حضور کارشناسان ابعاد مختلف عملیات طوفان الاقصی و تاثیرات آن بر رژیم صهیونیستی بررسی شد.
منبع: MashreghNews - 🏆 5. / 63 ادامه مطلب »

بیدار شدن وجدان‌های بشری از برکات طوفان الاقصی بودعضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم ادامه داد: حوادث فلسطین، ملت‌های اسلامی را بیدار کرده است و همه کشورهای اسلامی باید بدانند که با این دشمن عنود مواجه هستند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »