دبیر کل سازمان جهانی بهداشت: جهان با چالش‌هایی هولناک مواجه است

02/03/1401 10:44 ق.ظ

دبیر کل سازمان جهانی بهداشت: جهان با چالش‌های 'هولناک' از جمله کووید-۱۹، جنگ در اوکراین و آبله میمونی مواجه است

سازمان جهانی بهداشت (WHO) اعلام کرد: جهان با چالش‌های بزرگی همچون همه گیری کووید-۱۹، آبله میمونی و جنگ و درگیری مواجه است. "تدروس آدهانوم" در سخنرانی خود در ژنو، جایی که کارشناسان آژانس بهداشت سازمان ملل درباره شیوع آبله میمونی در ده ها کشور در حال بحث و تبادل نظر بودند، این مسائل را مطرح کرد. وی افزود: همه‌گیری کووید-۱۹ تنها بحران در جهان ما نیست.

در حالیکه ما اینجا در حال بحث و تبادل نظر هستیم، همکاران ما در سراسر جهان در حال واکنش به شیوع ابولا در جمهوری دموکراتیک کنگو، آبله میمون و هپاتیت حاد با منشا ناشناخته و بحران های پیچیده بشردوستانه در افغانستان، اتیوپی، سومالی، سودان جنوبی، سوریه، اوکراین و یمن هستند.

ادامه مطلب:
isna_farsi »

سازمان جهانی بهداشت: شناسایی 80 مورد آبله میمونسازمان جهانی بهداشت از شناسایی 80 مورد ویروس آبله میمون در 12 کشور مختلف خبر داد. - خبرگزاری آناتولی

سازمان بهداشت جهانی خواستار اقدام فوری علیه آبله میمون شد | DW | 22.05.2022با شناسایی موارد جدید ابتلا به آبله میمون سازمان بهداشت جهانی بر ضرورت اتخاذ تدبیرهایی برای مقابله با آن تاکید کرد. موارد ابتلا در کشورهایی که سابقه بروز این بیماری در آنها وجود نداشته نگران‌کننده ارزیابی می‌شود. چرا صلیبچیهای استعمار جهانی در آزمایشگاه های پنهان و آشکار هر ترکیب را نا محدود جنایتکارانه در میامزند و تحقیق و پژوهشها میکند مرضهای نوین تولید و در جهان پخش و انسانها را مبتلا میکند؟!!!....بعد پخش، کی بود کی بود من نبود راه می اندازید فاشیستی بازی میکنید؟!!!...شرم بر شما. به گزارش دیلی میل، برگزاری فستیوال همجنس بازان در جزایر قناری با حضور ۸۰ هزار نفر کانون شیوع آبله میمون بوده است؛ بازگشت قوم سدوم و گسترش گناه قبیح لواط در آخرالزمان، دامن بشریت را خواهد گرفت. جاااااانم، ازخواص نکبتِ،وکثافتِ همجنسگرایی!یکی هم این مرض هولناکِ ناشناخته((ابله میمون))...'نوش جان': گِی...ولِززززز...و...دوستدارانش!

سازمان حقوق بشر: جامعه جهانی با «واکنش به‌موقع» مانع از اعدام احمدرضا جلالی شودسازمان حقوق بشر ایران بار دیگر از جامعه جهانی خواست تا با «واکنش به‌موقع» مانع اجرای حکم اعدام احمدرضا جلالی، پزشک و محقق ایرانی-سوئدیِ زندانی در ایران، شود. 🖕🖕🖕 یادتونه آخرین بازی که کنش گری مدنی تونست جلوی اعدام سیاسی رو بگیره؟ خوبه، منم یادم نمیاد. مشت جنایتکاریکه یه بارمیان ایران صدتا توطئه میکنندبرای موساد،شاشیدم توی‌موساد شاشیدم

وزارت اطلاعات و سازمان انرژی اتمی ایران از شفافیت معاف شدندوزارت اطلاعات و سازمان انرژی اتمی ایران از شفافیت معاف شدند براساس مصوبه امروز (یکشنبه اول خرداد ماه) مجلس ایران، سپاه پاسداران، ارتش، وزارت اطلاعات و سازمان انرژی اتمی این کشور از طرح قانون «شفافیت قوای سه گانه» مستثنی شدند. می‌تونید درباره‌ش گریه کنید.

سازمان انرژی اتمی از شفافیت معاف شدسازمان انرژی اتمی از شفافیت معاف شد نمایندگان مجلس در جریان رسیدگی به طرح شفافیت قوای سه گانه سازمان انرژی اتمی را معاف از اجرای این قانون کردند. مجلس قلابی ایران البته مجلس طویله است چون نوکران برده ها برای چین روسیه ملا خامنه ای است اینها چه دستور بدند مجلس طویله انجام بدن همه رباط های کوکی اند مال مفت دل بی رحم شدند شفافیت مقام انسانیت خدا پرستی آزاده گی در اینها یافت نمی شوند روح شیطانی و جسم حیوانی دارند

آژانس جهانی انرژی: درآمد نفت و گاز امسال به 4 تریلیون دلار جهش خواهد یافتهمزمان با بحران فزاینده کمبود عرضه انرژی در جهان، آژانس بین‌المللی انرژی پیش‌بینی کرد که درآمد دو بخش‌ گاز و نفت جهان در سال 2022 به 4 تریلیون دلار برسد.از

به گزارش ایسنا، دبیر کل سازمان جهانی بهداشت گفت که جهان با چالش‌های"هولناک" از جمله کووید-۱۹، جنگ در اوکراین و آبله میمونی مواجه است.

"تدروس آدهانوم" در سخنرانی خود در ژنو، جایی که کارشناسان آژانس بهداشت سازمان ملل درباره شیوع آبله میمونی در ده ها کشور در حال بحث و تبادل نظر بودند، این مسائل را مطرح کرد.

وی افزود: همه‌گیری کووید-۱۹ تنها بحران در جهان ما نیست. در حالیکه ما اینجا در حال بحث و تبادل نظر هستیم، همکاران ما در سراسر جهان در حال واکنش به شیوع ابولا در جمهوری دموکراتیک کنگو، آبله میمون و هپاتیت حاد با منشا ناشناخته و بحران های پیچیده بشردوستانه در افغانستان، اتیوپی، سومالی، سودان جنوبی، سوریه، اوکراین و یمن هستند.

به گزارش بی بی سی، دبیر کل سازمان جهانی بهداشت اظهار داشت: ما با همگرایی شدید بیماری، خشکسالی، قحطی و جنگ مواجه هستیم که ناشی از تغییرات آب و هوایی، نابرابری و رقابت ژئوپلیتیکی است.