دبیر کل ناتو: ترکیه برای ناتو بسیار مهم است

21/11/2019 11:55:00 ب.ظ

دبیر کل ناتو: #ترکیه برای ناتو بسیار مهم است

امانوئل ماکرون, دبیر کل

دبیر کل ناتو : ترکیه برای ناتو بسیار مهم است

دبیرکل سازمان پیمان آتلانتیک شمالی ضمن تاکید بر اهمیت ترکیه برای این سازمان گفت برای درک این حقیقت کافی است به نقشه بنگرید. - خبرگزاری آ ناتو لی

21.11.2019پاریس/ یوسف اوزجان/ خبرگزاری آناتولیینس استولتنبرگ، دبیرکل سازمان پیمان آتلانتیک شمالی «ناتو» در مصاحبه با روزنامه لوفیگاروی فرانسه با بیان اینکه ترکیه برای این سازمان کشور بسیار مهمی است، گفت:"برای درک این حقیقت کافی است به نقشه بنگرید و موقعیت ژئواستراتژیک آن را بررسی کنید".

استولتنبرگ افزود:"ولی این حقیقت مانع مطرح شدن مسایل متناقض نخواهد بود".وی همچنین درباره اظهارات امانوئل ماکرون، رئیس جمهور فرانسه مبنی بر اینکه ناتو دچار مرگ مغزی شده است، اظهار داشت:"ناتو، در زمینه‌های امنیتی اهمیت حیاتی دارد. این سازمان هر روز با حفاظت از حدود یک میلیارد انسان این را ثابت کرده است".

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

اختصاصی| بازدید میدانی وزیر کشور از مناطق آسیب‌دیده حوادث تروریستی زاهدان+ فیلم- اخبار سیستان و بلوچستان - اخبار استانها تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

ساخت زمین بازی برای کودکان افغان توسط تیکایی ترکیه

میدان نفتی کشف شده یک برند برای نظام جمهوری اسلامی استرئیس مجمع نمایندگان استان خوزستان با اشاره به اینکه از پیشرفته ترین وسایل برای اکتشاف میدان نفتی جدید استفاده شده است، گفت: این میدان یک ثروت ملی محسوب می شود و دولت باید هرچه زودتر برای بهره برداری مناسب از این میدان برنامه ریزی کند.

شهرزاد محمدی: این فریاد من برای هشتاد میلیون زندانی استشهرزاد_محمدی که به «شری‌ ام» ملقب است پیش از این و در جریان بازداشت گروهی خوانندگان زیرزمینی ایران، مدتی را به صورت مخفیانه زندگی کرد و سپس از ایران خارج شد. ترانه ای را که او برای مردم محصور و معترض در ایران خوانده اینجا بشنوید اعتراضات_پاییز_۹۸ اعتراضات_سراسری

قدیانی: گرانی بنزین برای تأمین هزینه «سیاست‌های تنش‌زا و جاه‌طلبانه» خامنه‌ای استقدیانی: گرانی بنزین برای تأمین هزینه «سیاست‌های تنش‌زا و جاه‌طلبانه» خامنه‌ای است ابوالفضل قدیانی، فعال سیاسی، در نامه ای سرگشاده نوشت که خامنه‌ای «طبق عادت دیرینه خود هرگز جرات پذیرش مسئولیت تصمیم های خود را ندارد.»

هوای تهران برای گروه‌های حساس ناسالم استتهران- ایرنا- کیفیت هوای کنونی پایتخت با قرار گرفتن بر روی شاخص لحظه‌ای ۱۱۹ در شرایط ناسالم برای گروه های حساس (بیماران قلبی، سالمندان، کودکان و زنان باردار) است. فعلا هوایی نیست اصلا...

ناتو: خواستار برقراری صلح در افغانستان هستیمنماینده ارشد غیرنظامی سازمان پیمان آتلانتیک شمالی « ناتو » در کابل اعلام کرد هدف اصلی این سازمان برقراری صلح در افغانستان است. - خبرگزاری آ ناتو لی

دبیرکل سازمان پیمان آتلانتیک شمالی ضمن تاکید بر اهمیت ترکیه برای این سازمان گفت برای درک این حقیقت کافی است به نقشه بنگرید.آژانس همکاری و هماهنگی ترکیه در مجموعه دبیرستان باختر در افغانستان یک پارک بازی احداث کرد.قاسم ساعدی در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به کشف میدان نفتی جدید در استان خوزستان، بیان کرد: کشف میدان نفتی جدید به عنوان یک برند برای وزارت نفت و نظام جمهوری اسلای تلقی می شود چراکه از پیشرفته ترین وسایل و ابزار برای اکتشاف آن استفاده شده است.دگرباش‌ها » و «کودکان کار» فعالیت‌هایی داشت.

21.11.11.2019 پاریس/ یوسف اوزجان/ خبرگزاری آناتولی ینس استولتنبرگ، دبیرکل سازمان پیمان آتلانتیک شمالی «ناتو» در مصاحبه با روزنامه لوفیگاروی فرانسه با بیان اینکه ترکیه برای این سازمان کشور بسیار مهمی است، گفت:"برای درک این حقیقت کافی است به نقشه بنگرید و موقعیت ژئواستراتژیک آن را بررسی کنید". نماینده مردم دشت آزادگان در مجلس تصریح کرد: امروز کل دشت آزادگان بر روی اقیانوسی از نفت قرار دارد که یک ثروت ملی محسوب می شود. استولتنبرگ افزود:"ولی این حقیقت مانع مطرح شدن مسایل متناقض نخواهد بود". دفتر تیکا در مزار شریف طی بیانیه‌ای اعلام کرد: این پارک را با هدف ایجاد فضای امن برای سرگرمی کودکان و نیز اجتماعی شدن بیشتر آنها احداث کردیم. وی همچنین درباره اظهارات امانوئل ماکرون، رئیس جمهور فرانسه مبنی بر اینکه ناتو دچار مرگ مغزی شده است، اظهار داشت:"ناتو، در زمینه‌های امنیتی اهمیت حیاتی دارد.» پس از آغاز اعتراض‌های سراسری در ایران، اینترنت ایران مختل شده و تماس‌های تلفنی با ایران هم به سادگی مقدور نیست.

این سازمان هر روز با حفاظت از حدود یک میلیارد انسان این را ثابت کرده است". لازم به ذکر است دبیرستان باختر دومین دبیرستان بزرگ در افغانستان به شمار می‌رود که 7 هزار دانش‌‌آموز در این دبیرستان آموزش می‌بیند. دبیر کل ناتو همچنین با بیان اینکه نگرانی ها نسبت به عملیات چشمه صلح را در سفر رسمی ماه گذشته خود به ترکیه ابراز کرده است، تصریح کرد:"تمامی متحدان از عملیات مذکور انتقاد کردند ولی هیچ کس جایگاه ترکیه در ناتو را زیر سؤال نبرد. ترکیه با دادن اجازه به متحدان خود جهت استفاده از پایگاه‌ها در این کشور در مبارزه با داعش شرکت کرد. ترکیه تنها کشور عضو ناتو است که با عراق و سوریه هم‌مرز است. همچنین از 3.

6 میلیون پناهجو میزبانی می کند. ترکیه برای ناتو بسیار مهم است. برای درک این حقیقت کافی است به نقشه بنگرید و موقعیت ژئواستراتژیک آن را بررسی کنید". .