دبیر کل ناتو به ترکیه می‌آید

19/12/1400 02:08 ب.ظ

دبیر کل ناتو به منظور دیدار با مقامات پیرامون اوکراین و شرکت در مجمع دیپلماسی آنتالیا فردا به ترکیه سفر خواهد کرد. - خبرگزاری آناتولی

دبیر کل ناتو به منظور دیدار با مقامات پیرامون اوکراین و شرکت در مجمع دیپلماسی آنتالیا فردا به ترکیه سفر خواهد کرد.سازمان پیمان آتلانتیک شمالی (ناتو) طی بیانیه‌ای اعلام کرد که ینس استولتنبرگ، دبیرکل این سازمان فردا 11 مارس به ترکیه سفر خواهد کرد.بر اساس این بیانیه استولتنبرگ با رجب طیب اردوغان، رئیس جمهور و مولود چاووش‌اوغلو، وزیر امور خارجه ترکیه دیدار خواهد کرد.

بر اساس این بیانیه استولتنبرگ با رجب طیب اردوغان، رئیس جمهور و مولود چاووش‌اوغلو، وزیر امور خارجه ترکیه دیدار خواهد کرد. دبیر کل ناتو همچنین با شرکت در مجمع دیپلماسی آنتالیا نیز شرکت و سخنرانی خواهد کرد.

از سوی دیگر رافائل ماریانو گروسی، رئیس آژانس بین‌المللی انرژی اتمی نیز در مجمع دیپلماسی آنتالیا شرکت خواهد کرد.

ادامه مطلب:
aa_persian »

دبیرکل ناتو: گزارش‌هایی از حمله روسیه به غیرنظامیان در گذرگاه‌های انسانی وجود دارددبیرکل ناتو تاکید کرد، گزارش‌هایی از حمله روسیه به غیرنظامیان اوکراینی در گذرگاه‌های انسانی وجود دارند و این اقدامات به منزله جنایت جنگی بوده و غیرقابل قبول هستند.

زلنسکی: علاقه‌ای به عضویت در «ناتو» نداریمولودیمیر زلنسکی، رئیس جمهوری اوکراین پس از رد درخواست برقراری منطقه «پرواز ممنوع» بر فراز آسمان کشورش از سوی کشورهای غربی، در اظهاراتی غیرمنتظره گفت، کی‌یف مثل غنی خر تو هم یک دست نشانده و ایجنت بیگانه بودی گوزت که رفت وطنت را تباه کردی حالا بهوش آمدی

آنجلینا جولی در سفر به یمن: باید به فکر همه پناهجویان و قربانیان جنگ بودآنجلینا جولی، هنرپیشه هالیوود به یمن جنگ زده رفت تا در میان توجه جامعه جهانی به تهاجم نظامی روسیه به اوکراین، صدایی باشد برای مردم یمن. او شب گذشته نیز ویدیویی از سفرش به یمن در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد. یمن از 2014 درگیر جنگ داخلی بوده؟؟؟!!!! چنین جمله ای مهوع است و در کثافت، باجی به بمباران مردم بی دفاع یمن توسط آل سعود نمیدهد! جنگ داخلی؟ بی‌شرف‌ها عزیزم آدرس رو اشتباه اومدی.برگرد به کشورت و بپرس چرا روی تمام سلاحهای بر سر وارد اومده،نوشته made in US؟ با فرستادن سفیر مهربانی به قربانیان تروریسم،افکار رو نمیشه فریب داد.تو دقیقا الان برای کمک به تروریستها قدم در یمن گذاشتی یا همدردی با قربانیان؟یا اینها لازم و ملزوم هم؟

زلنسکی: به هر قیمتی که باشد، به مبارزه برای کشورمان ادامه خواهیم داد🛑 زلنسکی: تسلیم نخواهیم شد. به هر قیمتی که باشد، به مبارزه برای کشورمان ادامه خواهیم داد

روسیه به کشورهای کمک‌کننده به اوکراین هشدار دادروسیه به کشورهای کمک‌کننده به اوکراین هشدار داد دولت روسیه می‌گوید از طریق سفارتخانه‌های خود به کشورهایی که با ارسال سلاح و داوطلب به اوکراین کمک نظامی می‌کنند، پیام‌هایی ارسال کرده و نسبت به عواقب اینگونه اقدامات هشدار داده است.

بیانیه رهبر جمهوری اسلامی چگونه به صورت اختصاصی به کاترین شکدم رسید؟این طالب زاده فکر کنم مقاله های خودش رو میداده بانو کاترین برعلیه خاتمی و جنبش سبز منتشر کنه😀 و اینکه چطور چشم هاش قهوه ای بوده باحجاب بود الان یهو آبی شده😀 و هزاران سوال دیگه😀

دبیر کل ناتو به منظور دیدار با مقامات پیرامون اوکراین و شرکت در مجمع دیپلماسی آنتالیا فردا به ترکیه سفر خواهد کرد.سازمان پیمان آتلانتیک شمالی (ناتو) طی بیانیه‌ای اعلام کرد که ینس استولتنبرگ، دبیرکل این سازمان فردا 11 مارس به ترکیه سفر خواهد کرد.

بر اساس این بیانیه استولتنبرگ با رجب طیب اردوغان، رئیس جمهور و مولود چاووش‌اوغلو، وزیر امور خارجه ترکیه دیدار خواهد کرد.

دبیر کل ناتو همچنین با شرکت در مجمع دیپلماسی آنتالیا نیز شرکت و سخنرانی خواهد کرد.

از سوی دیگر رافائل ماریانو گروسی، رئیس آژانس بین‌المللی انرژی اتمی نیز در مجمع دیپلماسی آنتالیا شرکت خواهد کرد.

گروسی با انتشار پیامی در حساب توئیتر خود اعلام کرد که در آنتالیا به منظور تامین اضطراری امنیت تاسیسات هسته‌ای در اوکراین مذاکرات انجام خواهد داد.