دبیرکل شورای همکاری خلیج فارس: ایران همکاری با تروریست‌ها در سوریه، یمن و لبنان را متوقف کند

30/07/2021 08:53:00 ق.ظ

دبیرکل شورای همکاری خلیج فارس: ایران همکاری با تروریست‌ها در سوریه، یمن و لبنان را متوقف کند

شورای همکاری خلیج فارس, خاورمیانه

دبیرکل شورای همکاری خلیج فارس : ایران همکاری با تروریست‌ها در سوریه، یمن و لبنان را متوقف کند

دبیر کل شورای همکاری خلیج فارس از کشورهای جهان خواست در مذاکرات هسته‌ای با ایران به مسائل موشکی و رفتارهای منطقه‌ای ایران نیز پرداخته شود.

دبیر کل شورای همکاری خلیج فارس با انتقاد از ایران، این کشور را به دخالت در امور داخلی کشورهای عربی منطقه خاورمیانه متهم کرد.نایف الحجرف، دبیر کل شورای همکاری کشورهای خلیج فارس همچنین با بیان اینکه ایران در حال همکاری با «گروه‌های تروریستی‌» در این کشورها است از تهران خواست به این روند پایان دهد.

آقای حجرف این اظهارات را در حاشیه یازدهمین همایش مطالعات خلیج فارس که توسط مرکز مطالعات حوزه خلیج فارس و دانشگاه کمبریج بریتانیا به زبان آورد. او همچنین در ادامه این اجلاس که به صورت مجازی برگزار شد تأکید کرد همکاری‌های راهبردی میان ایالات متحده آمریکا و شورای همکاری خلیج فارس، می‌تواند در راستای تقویت امنیت و ثابت در منطقه خلیج فارس به شمار آید.

ادامه مطلب:
euronews فارسی »

روز ۱۸ اعتراضات ایران؛ تشکر قالیباف و رئيسی از خامنه‌ای همزمان با ادامه تجمعات اعتراضی

ابراهیم رئیسی و محمدباقر قالیباف صبح روز سه‌شنبه در صحبت‌های خود در مجلس شورای اسلامی از علی خامنه‌ای تشکر کردند و مواضع رهبر جمهوری اسلامی را هوشمندانه خواندند ادامه مطلب >>

شما دبیرکل شورای همکاری خلیج فارس بارئیس عمومی تروریست ها(امریکا ) همکاری همه جانبه دارید واز آن فرمانبرداری میکیند. وبخاطر تباهی کشور های عربی اقدام میکنید. شما خودتون ارباب تروریست ها هستید بابا خر هم خودتونید و هفت جد آبادتون باشه ولی شما از تروریست های داعشی حسابی حمایت کنید این شورا همون نیست که از تروریستهای سعودی در یمن و داعشی ها در سوریه حمایت می کرد و می کند . لطفن زر نزن

داعش دست پرورده کدام یک از کشورهای حاشیه خلیج فارس هست شورای همکاری از این حرفهای بی‌خودی خسته نشدند خودت پدرخوانده کل تروریست ها هستی دبیر گوسفندان خودش پدر خوانده تروریستهاست جالبه عربستان که پدر معنوی داعش هستش داره به ایران میگه از دولت قانونی سوریه و لبنان و یمن دفاع و حمایت نکند!!!! هههههه برو عینک تو درست کن بعد بیا برای اربابات ماست مالی کن

چشم اولا اسمش رو دروغ نوشته اید! دوما سازمانی که اسمش جعلی است چرا باید حرفش صادق باشد؟!! پروپاگاندا

چگونه برنامه هسته‌ای ایران با تصاویر و هوش مصنوعی ردیابی می‌شود؟بر اساس تجزیه و تحلیل‌های اخیر «مرکز امنیت و همکاری بین‌المللی»، ایران 18 تا 24 ماه تا تکمیل یک مرکز تولید سانتریفیوژ زیرزمینی در تاسیسات هسته‌ای نطنز

حوثی رو آمریکا به رسمیت شناخته در سوریه هم تروریست ها از همین کشورها تغذیه میشدن حزب الله هم جزو کشور لبنانه

پایان کار فرزانه فصیحی در المپیک ۲۰۲۰/ دونده ایران پنجاهم شدپایان کار فرزانه_فصیحی در المپیک ۲۰۲۰ فرزانه فصیحی تنها زن دونده ایران در المپیک توکیو امروز، در گروه سوم مرحله مقدماتی دوی ۱۰۰ متر زنان با ثبت زمان ۱۱.۷۹ ثانیه در جایگاه هشتم گروه خود قرار گرفت و از رسیدن به نیمه نهایی بازماند دمش گرم

موافقت مجلس ایران با اجرای آزمایشی طرح محدود کردن اینترنت

سهم اینستاگرام از خریدوفروش اینترنتی در ایران چقدر است؟فردیس، رئیس کمیسیون اقتصاد نوآوری و تحول دیجیتال اتاق بازرگانی تهران، گفته طبق آمار رسمی در پایان سال 1399 روزانه نزدیک به 400 هزار خریدوفروش روی شبکه‌هایی مثل تلگرام و اینستاگرام انجام می‌شود.

طرحی که ایران را حذف می‌کندرییس جامعه گردشگری الکترونیک طرح موسوم به صیانت از حقوق کاربران اینترنت را در تضاد با پروژه مقابله با « ایران ‌هراسی» دانست و گفت: با اجرای این طرح، ایران را حذف می‌کنند.

فیفا میزبانی در بصره را نپذیرفت/ بازی ایران و عراق در زمین بی طرففدراسیون بین‌المللی فوتبال درخواست عراق برای برگزاری بازی‌های خانگی خود در بصره را رد کرد.

Aa دبیر کل شورای همکاری خلیج فارس با انتقاد از ایران، این کشور را به دخالت در امور داخلی کشورهای عربی منطقه خاورمیانه متهم کرد.فاصله دارد.به گزارش ایسنا، فرزانه فصیحی تنها زن دونده ایران در المپیک توکیو از ساعت ۸ و  ۱ دقیقه امروز، ۸ مرداد در گروه سوم مرحله مقدماتی دوی ۱۰۰ متر زنان به رقابت با ۷ دونده دیگر پرداخت.با وجود مخالفت‌های بسیار از سوی کارشناسان، کاربران شبکه‌های مجازی و حتی دولت «حسن روحانی»، در نهایت نمایندگان مجلس ایران به طرح محدودکننده اینترنت در کشور، موسوم به «صیانت از حقوق کاربران فضای مجازی» رای مثبت دادند.

نایف الحجرف، دبیر کل شورای همکاری کشورهای خلیج فارس همچنین با بیان اینکه ایران در حال همکاری با «گروه‌های تروریستی‌» در این کشورها است از تهران خواست به این روند پایان دهد. آقای حجرف این اظهارات را در حاشیه یازدهمین همایش مطالعات خلیج فارس که توسط مرکز مطالعات حوزه خلیج فارس و دانشگاه کمبریج بریتانیا به زبان آورد. Advertisement تسهیلات جدید که تحلیلگران این مرکز برای اولین بار در ماه دسامبر امسال برای «نیویورک تایمز» افشا کردند، درست در جنوب تاسیسات موجود در نطنز واقع شده است، و در اعماق یک کوه در حال ساخته‌شدن است تا از دید ماهواره‌ها و حملات هوایی در امان باشد. او همچنین در ادامه این اجلاس که به صورت مجازی برگزار شد تأکید کرد همکاری‌های راهبردی میان ایالات متحده آمریکا و شورای همکاری خلیج فارس، می‌تواند در راستای تقویت امنیت و ثابت در منطقه خلیج فارس به شمار آید.  این دونده در مرحله پیش مقدماتی رکورد ۱۱. دبیر کل شورای همکاری خلیج فارس در بخش دیگری از صحبت‌های خود خواستار گنجاندن موضوعات موشکی و مسائل منطقه‌ای در مذاکرات مربوط به برجام شد. آن‌ها دریافتند که می‌توانند مسیر نیروهای کار مرتبط با انفجار سال گذشته در نطنز و موارد مربوط به حفاری و ساخت و ساز سالن جدید را ردیابی کنند. این نخستین بار نیست که مقام‌های عربی چنین درخواستی را مطرح می‌کنند.» طرح محدودکننده اینترنت که با نام طرح «صیانت از حقوق کاربران فضای مجازی» شناخته می‌شود، با مخالفت‌ها و انتقادهای جدی از سوی برخی مسئولان دولتی و کارشناسان فضای مجازی مواجه شده است و در روزهای گذشته، مجلس نیز  گفته بود تصویب این طرح را از دستورکار خود خارج کرده است.

در سوی مقابل تهران همواره تاکید کرده موضوعات موشکی و مسائل دفاعی‌‌اش غیر قابل مذاکره است.» به تشخیص محققان، ایران سال گذشته بین 30 آگوست تا 14 سپتامبر ساخت و ساز در سایت جدید را آغاز کرده است، و طی سه ماه، تردد وسایل نقلیه را در این محل نه برابر شده است، که «این نشان‌دهنده افزایش قابل توجه فعالیت» در این سایت‌ها است. فصیحی از طریق سهمیه یونیورسالیتی به بازی‌های المپیک توکیو وارد شد تا دومین زن دونده تاریخ دوومیدانی ایران در المپیک باشد. وزیر امور خارجه قطر خواستار گفت‌وگو میان ایران و اعضای شورای همکاری خلیج فارس شد حجرف چند روز پیش هم در اظهاراتی مشابه ایران را به دخالت در امور داخلی کشورهای منطقه محکوم کرده بود. او پیشتر هم از جامعه جهانی خواسته بود در مذاکرات هسته‌ای وین تنها بر موضوعات هسته‌ای متمرکز نمانند و نگرانی کشورهای عربی در خصوص سیاست‌های تهران در منطقه و همچنین برنامه موشکی این کشور را نیز مد توجه قرار دهند. برنامه شناسایی اشیاء «اوربیتال اینسایت»، با برداشتن 84 تصویر ماهواره‌ای از وسایل نقلیه در حال حرکت در محل بین ماه مه 2018 و مه 2021، اطلاعات جالبی درباره فعالیت‌های فعلی و آینده تاسیسات هسته‌ای نطنز ارائه کرده است. اظهارات آقای حجرف در خصوص مذاکرات هسته‌ای در حالی طرح می‌شود که ناظران در خصوص از سر گیری این گفتگوها تردیدهای بسیاری دارند.۴۵ ثانیه است که مریم طوسی در سال ۱۳۹۳ به ثبت رساند. رهبر ایران روز چهارشنبه در آخرین دیدار خود با اعضای دولت دوازدهم تلویحا پرونده توافق هسته‌ای با جهان را بست و آن‌ را تجربه‌ای ناموفق ارزیابی کرد. به گفته پژوهشگران، حرکت این وسایل نقلیه در بهار کاهش یافته است. برای دیدن اخبار و گزارش‌های بیش‌تر درباره رسانه و خبرنگاری به سایت.

.