دبیرکل سازمان ملل متحد از رهبران سراسر جهان خواست «وضعیت اضطراری آب و هوایی» اعلام کنند

23/09/1399 10:45:00 ب.ظ

🔺دبیرکل سازمان_ملل متحد از رهبران سراسر جهان خواست «وضعیت اضطراری آب و هوایی» اعلام کنند ⚡️آنتونیو گوترش، دبیرکل سازمان ملل متحد، روز شنبه همزمان با پنجمین سالگرد توافق اقلیمی پاریس، از همه کشورها خواست «وضعیت اضطراری آب و هوایی» اعلام کنند.

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. Print this page آنتونیو گوترش در یک نشست خبری در دفتر مرکزی سازمان ملل متحد در نیویورک (عکس از آرشیو) آنتونیو گوترش، دبیرکل سازمان ملل متحد، روز شنبه همزمان با پنجمین سالگرد توافق اقلیمی پاریس، از همه کشورها خواست «وضعیت اضطراری آب و هوایی» اعلام...

Print this page آنتونیو گوترش در یک نشست خبری در دفتر مرکزی سازمان ملل متحد در نیویورک (عکس از آرشیو) آنتونیو گوترش، دبیرکل سازمان ملل متحد، روز شنبه همزمان با پنجمین سالگرد توافق اقلیمی پاریس، از همه کشورها خواست «وضعیت اضطراری آب و هوایی» اعلام کنند.

به گزارش رویترز، آقای گوترش این درخواست را در نشستی که با هدف ایجاد انگیزه در رابطه با توافق پاریس برگزار شده بود، ایراد کرد. به دنبال افزایش احتمال بازگشت ایالات متحده به توافق اقلیمی پاریس بنا بر وعده جو بایدن، رئیس جمهوری منتخب آمریکا، این پیمان جان تازه‌ای گرفته است.

با این وجود، ده‌ها نفر از رهبران جهان به جای متعهد شدن نسبت به اجرای سیاست‌های جدید برای تسریع روند پایان بخشیدن به مصرف سوخت‌های فسیلی، در سخنان‌شان پیشنهاد دادند که تعهدات موجود یا وعده‌های جسورانه‌تری را، پیش از مذاکرات مهم در گلاسکو در اواخر سال ۲۰۲۱، مورد تجدیدنظر و تغییر قرار دهند. headtopics.com

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »
Loading news...
Failed to load news.