دایناسور ۶ میلیون دلاری در حراجی نیویورک

28/06/1399 12:20:00 ق.ظ

استن احتمالا حدود ۶۰ میلیون سال پیش روی زمین می‌زیسته است.

استن احتمالا حدود ۶۰ میلیون سال پیش روی زمین می‌زیسته است.

قیمت پیشنهادی اولیه این دایناسور بین ۶ تا ۸ میلیون دلار تخمین زده می‌شود. در سال ۱۹۹۷ اسکلت یک دایناسور از این نوع ۸.۴ میلیون دلار به فروش رسید..تعداد مبتلایان به کرونا در سراسر جهان به 30 میلیون و 36 هزار و 868 نفر افزایش یافت..توضیح تصویر،.تعداد مبتلایان به کرونا در سراسر جهان به 30 میلیون و 36 هزار و 868 نفر افزایش یافت..

.

ادامه مطلب:
euronews فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

ویدیوها : حمله پهپادی روسیه به کی‌یف؛ ساکنان آپارتمانی تخریب سکونت‌گاه خود را به نظاره نشسته‌اند

ویدیوها : در این ویدئو گوشه‌ای از حملات موشکی و پهپادی روسیه به اوکراین در بامداد سه‌شنبه ۳۰ مه به تصویر کشیده شده است. ادامه مطلب >>

شمار مبتلایان به کرونا در جهان از مرز 30 میلیون نفر گذشت

هشدار سازمان بهداشت جهانی نسبت به افزایش دوباره مبتلایان در اروپا - BBC News فارسیبا ادامه شیوع ویروس کرونای ۲۰۱۹ در جهان آمار مبتلایان به ۳۰ میلیون نفر رسیده و سازمان بهداشت جهانی نسبت به پدیدار شدن شرایطی بسیار نگران‌کننده در اروپا هشدار داده است.

شمار مبتلایان به کرونا در جهان از مرز 30 میلیون نفر گذشت

اعتراض رسمی ایران به تغییر نام 'خلیج فارس' توسط AFCاعتراض رسمی ایران به تغییر نام 'خلیج فارس' توسط AFC در پی تغییر نام 'خلیج فارس' در اظهارات حمید مطهری در توییتر AFC، فدراسیون فوتبال با ارسال نامه‌ای به دبیرکل کنفدراسیون فوتبال آسیا خواستار اصلاح این موضوع شد.

آمریکا دو نهاد و ۴۵ فرد مرتبط با وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی را تحریم کردآمریکا دو نهاد و ۴۵ فرد مرتبط با وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی را به اتهام دست داشتن در تهدید مخالفان در داخل و خارج ایران در فهرست تحریم‌های ثانویه خود قرار داد.

تجمع هواداران استقلال به مقابل فدراسیون فوتبال کشیده شدتجمع هواداران استقلال به مقابل فدراسیون فوتبال کشیده شد تعدادی از هواداران استقلال در پی اظهارات اخیر استراماچونی و در اعتراض به قانون منع جذب بازیکن و مربی خارجی، در برابر ساختمان فدراسیون فوتبال تجمع کردند.