داورزنی: موضوع کارشکنی بحرینی‌ها برای پخش مسابقات والیبال را پیگیری می‌کنیم

06/05/1398 08:50 ق.ظ

معاون وزیر ورزش: *موضوع کارشکنی بحرینی‌ها برای پخش مسابقات والیبال را پیگیری می‌کنیم *شرکتی که با فدراسیون جهانی قرارداد پخش داشت گفت به دلیل تحریم ها نمی‌تواند با ایران قراردادی ببندد

معاون وزیر ورزش و و جوانان درباره کارشکنی بحرینی ها برای پخش مسابقات ایران در والیبال جوانان جهان گفت: شرکتی که با فدراسیون جهانی قرارداد پخش داشت گفت به دلیل تحریم ها نمی تواند با ایران قراردادی ببندد و فدراسیون جهانی گفته بود که می توانید از طریق اینترنتی سیگنال بگیرید. وی افزود: این مسئله را پیگیری می کنم. مجموعه پخش را شرکت ای ام جی قرارداد دارد از طریق تلویزیون اینتارین پخش می کند. مسابقات جوانان جهان با توجه به پیگیری‌ها به صورت اینترینتی پخش می شد.

داورزنی اضافه کرد: پیگیری دوستان برای پیگیری پخش شرکت ها به دلیل تحریم گفته بودند نمی توانند قرارداد ببندند به همین دلیل نتوانستند زمینه را فراهم کنند و تنها در شبکه بحرین پخش می شد دوستان صدا و سیما و دیگران صحبت کردیم حل کنیم.

ادامه مطلب:
isna_farsi »

نوازندگی شکلی نمایشی پیدا کرده/ معیارهای ذهنی جامعه به لحاظ موسیقایی بهم ریخته‌ است/ نوآوری کار هرکسی نیست/ می‌خواستم به موسیقی کلاسیک ایرانی وفادار باشممهدی آذرسینا درباره فعالیت‌های هنری‌اش در شهر تبریز می‌گوید: آن زمان که به تبریز رفتم گروهی متشکل از سازهای ایرانی تشکیل دادیم که به موسیقی دستگاهی می‌پرداخت و استاد بیگجه‌خانی نیز تشریف داشتند. از تهران نیز خوانندگانی با ما همکاری می‌کردند مثلا آقای رضوی سروستانی برای دو کار دعوت شدند. ارکستر ملی تبریز در آن مقطع آثار بلند بالایی عرضه کرد. آثار ارکستر ملی تبریز زنده و تصویری بود. یعنی به استودیوی تلویزیون می‌رفتیم و آثارمان را اجرا می‌کردیم و پخش می‌شد. آن زمان خبری از پلی‌بک و کارهای این چنینی نبود.

سریال «سرگذشت ندیمه» به فصل چهارم کشیده می‌شودشرکت «هولو» تولید فصل جدیدی از سریال «سرگذشت ندیمه» را تائید کرد. این خبر در حالی اعلام شد که پخش فصل سوم این سریال هنوز به پایان نرسیده است. فصل اول سریال سرگذشت ندیمه برنده تعداد زیادی جایزه «امی»

ایران: بتن‌ریزی نیروگاه هسته‌ای جدیدی را آغاز می‌کنیمرئیس سازمان انرژی اتمی ایران اعلام کرد بتن‌ریزی نیروگاه هسته‎ای شماره 2 در استان بوشهر این کشور از اواسط مرداد جاری آغاز خواهد شد. - خبرگزاری آناتولی

اردوغان: کریدور ترور در شرق فرات را منهدم می‌کنیم.اردوغان: در مورد حفظ امنیت مرزهایمان با ایران و عراق اتفاق نظر داریم

برگزاری مسابقات ورزشی برای احیای فوکوشیما، هشت سال پس از فاجعه اتمیکمتر از یک سال به المپیک توکیو مانده؛ جشنواره ای که هزاران ورزشکار و علاقمند ورزش را از سراسر جهان به ژاپن می آورد.

ریاض صدور روادید حج برای شهروندان کنگو را متوقف کرددولت عربستان سعودی صدور روادید حج برای شهروندان جمهوری دموکراتیک کنگو را به دلیل شیوع بیماری ابولا در این کشور متوقف کرده است. - خبرگزاری آناتولی