دانمارک هم برای اعزام پناهجویان با رواندا وارد مذاکره شد

31/01/1401 05:16 ب.ظ

وزیر مهاجرت دانمارک روز چهارشنبه اعلام کرد مذاکرات برای ایجاد مکانیسمی به منظور اعزام پناهجویانی است که توسط شبکه‌های قاچاق انسان به منطقه مدیترانه منتقل می‌شوند.

وزیر مهاجرت دانمارک روز چهارشنبه اعلام کرد مذاکرات برای ایجاد مکانیسمی به منظور اعزام پناهجویانی است که توسط شبکه‌های قاچاق انسان به منطقه مدیترانه منتقل می‌شوند. طرح‌واره‌ای از حضور آسانژ در دادگاه در سپتامبر ۲۰۲۰ یک قاضی در بریتانیا، روز چهارشنبه، حکم استرداد جولیان آسانژ به ایالات متحده را تأیید و تصمیم نهایی در این زمینه را به وزارت کشور بریتانیا محول کرد.

بنیانگذار ویکی‌لیکس که شهروند استرالیا است از سوی ایالات متحده آمریکا متهم شده که با اقدامات خود در زمینه افشای اسناد محرمانه فدرال، جان افراد زیادی را به خطر انداخته است.

در این باره دستگاه قضایی ایالات متحده ۱۸ مورد اتهام علیه او مطرح کرده و خواستار بازگرداندن آقای آسانژ به آمریکا است. دادگاه تجدید نظر به استرداد جولیان آسانژ به آمریکا رای داد درخواست استرداد آقای آسانژ به آمریکا پیشتر در دی ماه ۹۹ توسط دادگاهی در بریتانیا رد شده بود، اما بعدتر در آذر ماه سال گذشته، دادگاه تجدید نظر به استرداد او رأی داد.

در آن زمان رویترز گزارش داده بود که دولت ایالات متحده تعهد کرده پس از استرداد، جولیان آسانژ را به زندان امنیتی در کلرادو نفرستد و در صورت محکومیت او در دادگاه در نهایت او را برای گذراندن زمان حبس به استرالیا مسترد کند. headtopics.com

احتمالا از هواپیما پرت می کنند در جنگل‌ها تا شيرها همه‌شون را بخورند.😂😂😂

باید مسلمانان را به کشورهای اسلامی فرستاد،

ادامه مطلب:
RadioFarda_ »

اوکراین بهتر از روانداست Far right around the world growing up it's shame Australia started and Europe copying

درخواست زلنسکی برای سفر رئیس جمهوری آمریکا به کی‌یف؛ کاخ‌سفید: بایدن به اوکراین نمی‌روددرخواست زلنسکی برای سفر رئیس جمهوری آمریکا به کی‌یف؛ کاخ‌سفید: بایدن به اوکراین نمی‌رود تقاضای دیدار بایدن از اوکراین پس از آن عنوان شد که دولت آمریکا اعلام کرد در حال بررسی اعزام یک مقام ارشد به اوکراین است. ⬇️ بیشتر بخوانید:

پنتاگون: روسیه برای تهاجمی بزرگ به شرق اوکراین تدارک دیده استدر حالی که نبردهای شدیدی در ماریوپل و شهرهای شرق اوکراین جریان دارد، یک مقام ارشد پنتاگون اعلام کرد که ایالات متحده، تحرکات روسیه در شرق اوکراین را به

بررسی عواقب طرح دولت بریتانیا برای فرستادن پناهجویان به رواندا- صفحه دودولت بریتانیا برای پناهجویانی که بصورت غیرقانونی وارد این کشور شده‌اند طرحی جدید درانداخته: بلیطی یک طرفه به رواندا؛ کشوری در شرق آفریقا. گفتگو با فریبا صحرایی و کیانوش بوستانی. هههههههه بريطانيا معهد تمدن و دمكراسي و حقوق بشر واقعا خنده داره مثل هندونه بارشون ميكنن اونم ب كجا افريقا كه تا اخر عمرشون يادشون نره محاجرت يعني چي اخه بيشرفها لا اقل ي كشور ديگه اي بفرستيد بهشتی برای پناهجو های ایرانی... مخصوص اقلیت های جنسی و مذهبی و البته سیاسی ... رواندا خوش بگذره پناهندگی هدف در امان بودن جان و زندگی بهترههه انگلیس ، استرالیا ، اروپا ، آلمان ، آمریکا ، کانادا بهونه س (: ویزا وزیر کشور بریتانیا خودش دختر یک مهاجر غیر قانونی هندی است اما امروز چنین حرف میزنه ؟

سفر خانواده قالیباف به ترکیه برای خرید سیسمونیدر پی افشای سفر همسر ،دختر و داماد محمدباقر قالیباف، رئیس مجلس جمهوری اسلامی، به ترکیه برای خرید سیسمونی، موجی از اعتراض‌ها و واکنش‌ها به این خبر در فضای مجازی توسط کاربران ایرانی به راه افتاد. اخبار_ایران حالا سیسمونی چی هست يارب مباد گدا معتبر شود

حمله روزنامه اصولگرا به رئیسی: به اقتصاد نمی‌توان دستور دادروزنامه اصولگرای «رسالت» با اشاره به عدم دستورپذیری اقتصاد، به انتقاد از رویکرد اقتصادی دولت ابراهیم رئیسی، رئیس جمهوری اسلامی ایران پرداخت و نوشت، تورم و

تیرباران یا صندلی الکتریکی؛ مرد محکوم به اعدام در آمریکا مجبور به گزینش شدوکلای مدافع این مرد هر دو روش اعدام را با استناد به ممنوعیت «مجازات بی‌رحمانه و غیرمعمول» در قانون اساسی آمریکا به چالش کشیده‌اند. 😐 چه‌ نوعشه ؟ 🫤 جنایت کاملاً فاشیستی.

قاضی بریتانیایی با تأیید حکم استرداد آسانژ، تصمیم در این زمینه را به دولت واگذار کرد

طرح‌واره‌ای از حضور آسانژ در دادگاه در سپتامبر ۲۰۲۰

یک قاضی در بریتانیا، روز چهارشنبه، حکم استرداد جولیان آسانژ به ایالات متحده را تأیید و تصمیم نهایی در این زمینه را به وزارت کشور بریتانیا محول کرد.

بنیانگذار ویکی‌لیکس که شهروند استرالیا است از سوی ایالات متحده آمریکا متهم شده که با اقدامات خود در زمینه افشای اسناد محرمانه فدرال، جان افراد زیادی را به خطر انداخته است.

در این باره دستگاه قضایی ایالات متحده ۱۸ مورد اتهام علیه او مطرح کرده و خواستار بازگرداندن آقای آسانژ به آمریکا است.

دادگاه تجدید نظر به استرداد جولیان آسانژ به آمریکا رای داد

درخواست استرداد آقای آسانژ به آمریکا پیشتر در دی ماه ۹۹ توسط دادگاهی در بریتانیا رد شده بود، اما بعدتر در آذر ماه سال گذشته، دادگاه تجدید نظر به استرداد او رأی داد.

در آن زمان رویترز گزارش داده بود که دولت ایالات متحده تعهد کرده پس از استرداد، جولیان آسانژ را به زندان امنیتی در کلرادو نفرستد و در صورت محکومیت او در دادگاه در نهایت او را برای گذراندن زمان حبس به استرالیا مسترد کند.

بنا بر گزارش‌ها تصمیم روز چهارشنبه قاضیِ بریتانیایی مسیر اعتراض وکلای آقای آسانژ را نمی‌بندد و آن‌ها فرصت خواهند داشت تا تا ۴ هفته دیگر مدارک خود را در اختیار وزیر کشور بریتانیا قرار دهند یا بار دیگر این پرونده را به دیوان عالی ببرند.

جولیان آسانژ از حدود سه سال پیش در زندان بِلمارش در لندن به سر می‌برد. او به مدت هفت سال پیش از زندانی شدن، در سفارت اکوادور در لندن پناه گرفته بود.