دانمارک گذرنامه واکسن کرونا صادر می‌کند

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 25 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

مسافران دانمارکی از این سند که «گذرنامه واکسن» نیز خوانده می‌شود، برای سفر به کشورهایی که واکسیناسیون کووید۱۹ برای ورود به آنها اجباری است، استفاده خواهند کرد.

تا کنون یک درصد از کل جمعیت ۶ میلیونی دانمارک دُز نخست واکسن فایزر-بیون‌تک را دریافت کرده‌اند و این احتمال وجود دارد که دولت کپنهاگ نیز به زودی واکسیناسیون کرونا را برای افرادی که قصد ورود دانمارک را دارند، الزامی کند.

در ابتدای دسامبر ۲۰۲۰، قبرس اولین کشور عضو اتحادیه اروپا بود که اعلام کرد از ابتدای ماه مارس ۲۰۲۱ به بعد مسافران ورودی به این کشور اگر واکسن کرونا زده باشند، دیگر نیازی به آزمایش و قرنطینه نخواهند داشت. پس از آن نیز کشورهای دیگر اروپا از چنین اقدامی استقبال کردند. کیریاکوس میتسوتاکیس، نخست وزیر یونان در نامه‌ای به اورزولا فن ‌درلاین، رئیس کمیسیون اتحادیه اروپا از وی خواست با وضع مقرراتی، رفت و آمد میان کشورهای عضو اتحادیه با ارائه گواهی واکسیناسیون کووید را تسهیل کند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

نمیشد تو هم پاسپورت واکسن معمولی یه برچسب میزدن؟!

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

چه‌طور می‌توانم پولی که برای گرفتن اقامت به یک موسسه مهاجرتی کلاهبردار دادم پس بگیرم؟
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

روایت نیروهای پلیس و ارتش میانمار که برای اجتناب از خشونت به هند گریخته‌انددر حالی که خشونت علیه معترضان به حکومت نظامیان در میانمار ادامه دارد، ده‌ها نیروی پلیس و ارتش این کشور برای اجتناب از اعمال خشونت علیه هموطنانشان به هند گریخته‌اند بیشتر بخوانید🔽
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

آیا راهی برای شکایت از کسی که به دروغ وعده ازدواج می‌دهد هست؟
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

نادیا، دختر ایزدی که انگیزه پاپ برای سفر به عراق شد | DW | 09.03.2021داعشی‌ها شش برادر و مادرش را جلوی چشمانش کشتند، چون حاضر نشدند دین اسلام را بپذیرند؛ سخن از نادیا مراد، دختری ایزدی، بازمانده خانواده‌ای است که داعش او را به بردگی گرفت. پاپ از مصائب او شنید و تصمیم گرفت به عراق سفر کند. اگر پاپ از جنایات ج ا خبر دار بشه چه میکنه؟ دخترا رو بیگناه به اعدام محکوم کردن، بخاطر اینکه باکره بودن باونها شب قبل از اعدام تجاوز میکردن که بهشت نره تازه بعش جسد را زمانی تحویل میدادن که والدین پول گلوله رو بدن، داعش هر گز پول گلوله نگرفت و گلوله مجانی بود!!!! میخوام با گوه دهن اون پفیوز رو ببندم که میگه ایرانیان با آغوش باز اسلام پذیرفتن همین چند میلیارد مسلمون هم به زور و شرایط اجبار یا ترس از آتش و عقربها و مارهای جهنم اسلام آوردن وگرنه حتی الاغ هم اینقدر باهوش هست که مسلمون نشه جنایت و کثافت از این دین میباره اون موقع که ژنرال سلیمانی و نیروهای مقاومت وبسیج مردمی عراق بافتوای مرجعیت مقابل داعش لیتاده بودن وزنان ایزدی و مسلمان ومسیحی و..رو نجات میدادن و جونشون رو دراین راه دادن جناب پاپ کجابودن؟
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

لاوروف: دولت بایدن نشان دهد که قصدش برای بازگشت به برجام جدی استوزیر امور خارجه روسیه در گفت و گویی مواضع کشورش را درباره تحولات پیرامون توافق هسته ای و امکان احیای آن تشریح کرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

برای پناهجویانی که در مکزیک هستند اجازه ورود به آمریکا صادر خواهد شدصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. برده های جدید وارد میشوند
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »