دانمارک گذرنامه واکسن کرونا صادر می‌کند

13/01/2021 11:28:00 ب.ظ

دانمارک گذرنامه واکسن کرونا صادر می‌کند

واکسن کووید-۱۹, ویروس کرونا

دانمارک گذرنامه واکسن کرونا صادر می‌کند

مسافران دانمارک ی از این سند که «گذرنامه واکسن» نیز خوانده می‌شود، برای سفر به کشورهایی که واکسیناسیون کووید۱۹ برای ورود به آنها اجباری است، استفاده خواهند کرد.

در ابتدای دسامبر ۲۰۲۰، قبرس اولین کشور عضو اتحادیه اروپا بود که اعلام کرد از ابتدای ماه مارس ۲۰۲۱ به بعد مسافران ورودی به این کشور اگر واکسن کرونا زده باشند، دیگر نیازی به آزمایش و قرنطینه نخواهند داشت. پس از آن نیز کشورهای دیگر اروپا از چنین اقدامی استقبال کردند.

کیریاکوس میتسوتاکیس، نخست وزیر یونان در نامه‌ای به اورزولا فن ‌درلاین، رئیس کمیسیون اتحادیه اروپا از وی خواست با وضع مقرراتی، رفت و آمد میان کشورهای عضو اتحادیه با ارائه گواهی واکسیناسیون کووید را تسهیل کند.

ادامه مطلب:
euronews فارسی »

آغاز «همه‌پرسی» الحاق به روسیه در مناطق اشغالی اوکراین

همه‌پرسی در چهار منطقه از خاک اوکراین که در ماه‌های اخیر از سوی روسیه به اشغال درآمده به صورت رسمی آغاز شد. انتظار می‌رود این همه‌پرسی که تحت نظارت نیروهای ارتش روسیه برگزار می‌شود به الحاق به فدراسیون روسیه رای آری بدهد. ادامه مطلب >>

نمیشد تو هم پاسپورت واکسن معمولی یه برچسب میزدن؟!

چه‌طور می‌توانم پولی که برای گرفتن اقامت به یک موسسه مهاجرتی کلاهبردار دادم پس بگیرم؟

روایت نیروهای پلیس و ارتش میانمار که برای اجتناب از خشونت به هند گریخته‌انددر حالی که خشونت علیه معترضان به حکومت نظامیان در میانمار ادامه دارد، ده‌ها نیروی پلیس و ارتش این کشور برای اجتناب از اعمال خشونت علیه هموطنانشان به هند گریخته‌اند بیشتر بخوانید🔽

آیا راهی برای شکایت از کسی که به دروغ وعده ازدواج می‌دهد هست؟

نادیا، دختر ایزدی که انگیزه پاپ برای سفر به عراق شد | DW | 09.03.2021داعشی‌ها شش برادر و مادرش را جلوی چشمانش کشتند، چون حاضر نشدند دین اسلام را بپذیرند؛ سخن از نادیا مراد، دختری ایزدی، بازمانده خانواده‌ای است که داعش او را به بردگی گرفت. پاپ از مصائب او شنید و تصمیم گرفت به عراق سفر کند. اگر پاپ از جنایات ج ا خبر دار بشه چه میکنه؟ دخترا رو بیگناه به اعدام محکوم کردن، بخاطر اینکه باکره بودن باونها شب قبل از اعدام تجاوز میکردن که بهشت نره تازه بعش جسد را زمانی تحویل میدادن که والدین پول گلوله رو بدن، داعش هر گز پول گلوله نگرفت و گلوله مجانی بود!!!! میخوام با گوه دهن اون پفیوز رو ببندم که میگه ایرانیان با آغوش باز اسلام پذیرفتن همین چند میلیارد مسلمون هم به زور و شرایط اجبار یا ترس از آتش و عقربها و مارهای جهنم اسلام آوردن وگرنه حتی الاغ هم اینقدر باهوش هست که مسلمون نشه جنایت و کثافت از این دین میباره اون موقع که ژنرال سلیمانی و نیروهای مقاومت وبسیج مردمی عراق بافتوای مرجعیت مقابل داعش لیتاده بودن وزنان ایزدی و مسلمان ومسیحی و..رو نجات میدادن و جونشون رو دراین راه دادن جناب پاپ کجابودن؟

لاوروف: دولت بایدن نشان دهد که قصدش برای بازگشت به برجام جدی استوزیر امور خارجه روسیه در گفت و گویی مواضع کشورش را درباره تحولات پیرامون توافق هسته ای و امکان احیای آن تشریح کرد.

برای پناهجویانی که در مکزیک هستند اجازه ورود به آمریکا صادر خواهد شدصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. برده های جدید وارد میشوند

تا کنون یک درصد از کل جمعیت ۶ میلیونی دانمارک دُز نخست واکسن فایزر-بیون‌تک را دریافت کرده‌اند و این احتمال وجود دارد که دولت کپنهاگ نیز به زودی واکسیناسیون کرونا را برای افرادی که قصد ورود دانمارک را دارند، الزامی کند.سلام؛  خانم من مدتی بود که اصرار می‌کرد برویم استانبول زندگی کنیم.سازمان ملل متحد روز دوشنبه اعلام کرد که از زمان کودتای اول فوریه در میانمار تاکنون ۱۳۸ نفر کشته شده اند.با سلام؛   دوست من دو سال پیش با پسری آشنا شده و این پسر هم قول ازدواج به او داده است.

در ابتدای دسامبر ۲۰۲۰، قبرس اولین کشور عضو اتحادیه اروپا بود که اعلام کرد از ابتدای ماه مارس ۲۰۲۱ به بعد مسافران ورودی به این کشور اگر واکسن کرونا زده باشند، دیگر نیازی به آزمایش و قرنطینه نخواهند داشت. پس از آن نیز کشورهای دیگر اروپا از چنین اقدامی استقبال کردند. مبلغ هزار دلار هم از خانم گرفته و گفته بودند اقامت یک ساله را برای تمام خانواده درست می‌کنند. کیریاکوس میتسوتاکیس، نخست وزیر یونان در نامه‌ای به اورزولا فن ‌درلاین، رئیس کمیسیون اتحادیه اروپا از وی خواست با وضع مقرراتی، رفت و آمد میان کشورهای عضو اتحادیه با ارائه گواهی واکسیناسیون کووید را تسهیل کند. داوطلبان محلی به پناهجویان کمک می‌کنند و پس از ورود به هند، امکانات اولیه در اختیارشان قرار می‌دهند. هم‌رسانی این مطلب: . حال آن‌که از ابتدا گفته بودند همه کار را ما انجام و کارت اقامت را همین تهران تحویل می‌دهیم.