دانمارک در حال بررسی پیوستن به اینستکس است

01/05/1398 01:01 ب.ظ

دانمارک در حال بررسی پیوستن به اینستکس است سفیر ایران در دانمارک: رسانه های دانمارک گزارش دادند، دولت دانمارک در حال بررسی پیوستن به اینستکس است

سفیر کشورمان در دانمارک در صفحه اینستاگرام خود نوشت: رسانه های دانمارک گزارش دادند، دولت دانمارک در حال بررسی پیوستن به اینستکس است. یپه کوفود، وزیر خارجه دانمارک، بعد از ملاقات روز جمعه۲۸ تیر با همتای فرانسوی خود، ژان ایو لودریان، گفت نباید هرگز به ایران اجازه داده شود بمب هسته ای تولید کند.

در حالی که ترامپ کشورهائی که تحریم های آمریکا علیه ایران را دور می زنند تهدید به"عواقب جدی" کرده اما کوفود گفت دولت دانمارک در حال ارزیابی"جزئیات فنی" پیوستن به اینستکس می باشد و این گونه ابتکار با"چالش های زیادی" روبروست.

بدنبال تحریم های آمریکا، ایران غنی سازی را فراتر از حد مجاز در توافق ۲۰۱۵ با قدرت های بزرگ شروع کرده است. با وجود خروج رئیس جمهور آمریکا به طور یک‌جانبه از توافق هسته ای، اما کوفود گفت مهم است در نظر داشته باشیم که ایران سلاح های هسته ای تولید نکرده است.

وی افزود: به همین دلیل ما باید توافق ۲۰۱۵ که برای ایران محدودیت هائی ایجاد می کند را حفظ کنیم. آمریکا یک استراتژی دیگری در پیش گرفته که مایه تاسف است.

ادامه مطلب:
isna_farsi »

سپاه از کشته شدن دو تن از نیروهایش در درگیری مسلحانه در سراوان خبر دادقرار گاه قدس سپاه پاسداران در اطلاعیه‌ای از درگیری مسلحانه در منطقه مرزی سراوان و پاکستان و کشته شدن دو تن از نیروهایش خبر داده است. این درگیری در اوایل صبح امروز در کشتگان سراوان اتفاق افتاد. دو تن از نیروهای سپاه هم در این درگیری‌ها مجروح شدند.

چهار عضو سپاه در درگیری در سراوان کشته و زخمی شدند | DW | 21.07.2019نیروی قدس سپاه پاسداران ایران اعلام کرد که دو تن از نیروهای آن در منطقه مرزی سراوان و نزدیک مرز پاکستان در جریان یک درگیری کشته شده‌اند. دو نفر دیگر از اعضای سپاه نیز زخمی شده‌اند.

جان بولتون: ظریف در کاراکاس حس کرد که در خانه خود استدقیقا😂 نکنه‌فکر‌‌کردی‌تو‌خانه‌باباته فقط خندش😐😂

شلیک گاز اشک آور در خلال تظاهرات بزرگ در هنگ کنگدر پی راهپیمایی بزرگ دموکراسی‌خواهی در هنگ کنگ، پلیس ضدشورش با شلیک گاز اشک‌آور و گلوله لاستیکی سعی کرده معترضان را متفرق کند. این درگیری ها بعد از آن بود که راهپیمایان خط پایانی که مقام ها برای تظاهرات تعریف کرده بودند را نادیده گرفتند.

'مرگ ۳۱ نفر' در حمله به شهر تحت کنترل شورشیان در سوریهبه گفته امدادگران و فعالان حملات هوایی به یک بازار و نواحی مسکونی در شهری در شمال غربی سوریه که در اختیار مخالفان است ۳۱ کشته به جا گذاشته. گروه 'دفاع غیرنظامی سوریه' می گوید که معر النعمان صبح دوشنبه حداقل هشت بار از طرف جنگنده های روسیه بمباران شد. بازهم تصویر کلاه سفیدها و باز هم نمایش تصویری از کودکی که ماسک تنفسی بر صورت دارد. هر کوری متوجه میشود اسد نیازی به استفاده از سلاح شیمیایی ندارد و این نوع سلاح را ندارد. دین جعلی تشیع هیچ ارتباطی با دین اسلام ندارد و برای تخریب دین اسلام و کشتار مسلمانان توسط ابن سبا یهودی ساخته شده بهترین نمونش سوریه، عراق و یمن است که شیعه ها زن و بچه مسلمانان را قتل عام میکنند و با دشمنان مسلمانان مانند چین که مسلمانان را قتل عام میکنند دوست و همکار هستند بی شرف هنوزم به مردم انقلابی سوریه میگی شورشی؟

سپاه در جنگ هشت ساله (بخش دوم):هزینه درگیری پاسداران در سیاستدوتا جوک !!!