دانشجویان نخبه زندانی؛ وعده‌های توخالی به خانواده امیرحسین مرادی

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 42 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 20%
  • Publisher: 63%

پدر امیرحسین_مرادی با توجه به مسئولیت پیشین دولتی، امکان ملاقات با مقام‌های امنیتی و قضایی را پیدا کرد. با این حال، وعده‌های این مقام‌ها برای آزادی قریب‌الوقوع به شرط سکوت خانواده، محقق نشده است. آن_سوی_خبر گزارش miladpoureisa 👇

ایران اخبار, ایران سرفصلها

پدر امیرحسین مرادی با توجه به مسئولیت پیشین دولتی، امکان ملاقات با مقام‌های امنیتی و قضایی را پیدا کرد. با این حال، وعده‌های این مقام‌ها برای آزادی قریب‌الوقوع به شرط سکوت خانواده، محقق نشد و هر چه می‌گذرد، بیشتر عیان می‌شود که این وعده‌ها تنها برای تشویق خانواده‌ها به سکوت بوده است.

«مهدی کشت دار»، مدیر عامل خبرگزاری قوه قضاییه ۲۰ شهریور امسال در حساب خود در توییتر مدعی شد غلامحسین محسنی اژه‌ای، یک ساعت بعد از دریافت پیام توییتری خواهر امیرحسین مرادی، با او به صورت تلفنیاز آن سو سیاست دستگاه امنیتی جمهوری اسلامی در برابر خانواده زندانیان سیاسی، در تلاش برای ساکت نگه داشتن آن‌ها و عدم انتشار هر گونه محتوایی در مورد اعضای زندانی خانواده آن‌ها است.

رضا یونسی در مورد سیاست تطمیع خانواده مرادی و یونسی برای ساکت نگه داشتن آن‌ها هم می‌گوید: «در ماه‌های اخیر هم که کاسه صبر هر دو خانواده لبریز شده، از روش تطمیع، یعنی دادن وعده آزادی قریب‌الوقوع استفاده می‌کنند، تا در سکوت خبری به آزار امیرحسین و علی ادامه دهند. خانواده زندانی سیاسی که به شدت نگران وضعیت او است، تلاش می‌کند به خواست دستگاه امنیتی برای سکوت کردن عمل کند و همه تلاش خود را برای گفت‌وگو با مسوولان امنیتی و قضایی می‌کند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

فارین پالیسی: تهدید به جنگ تنها راه دستیابی به صلح با ایران استبه گفته نویسنده این مقاله، اگر ایران از پیامدهای پیشبرد برنامه هسته‌ای «جاه‌طلبانه» خود واهمه‌ای نداشته باشد، دیپلماسی آمریکا در قبال ایران تاثیر کمتری العربیة_فارسی فارین پالیسی: تهدید به جنگ تنها راه دستیابی به صلح با ایران است . برنامه_اتمی_ایران برجام العربیة_فارسی دنیس_راس: باید به مقامات ایرانی فهمانده شود که اگر به روند فعلی خود ادامه دهند، آمریکا یا اسرائیل با اقداماتی نظامی، سرمایه‌گذاری‌های عظیم آن‌ها در برنامه هسته‌ای را نابود خواهند کرد .
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

چین به لیتوانی و اتحادیه اروپا نسبت به توسعه روابط دیپلماتیک با تایوان هشدار دادمراکز دیپلماتیک تایوان در دیگر کشورهای اروپایی و ایالات متحده آمریکا معمولا برای احتراز از تحریک چین، نمایندگی تایپه (چین تایپه) خوانده می‌شوند. چین پارس میکنه فقط هیچ گهی نمیتونه بخوره نخایتش یک ویروس دیگه تودنیا پخش میکنه
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

اگر انتقال ارزش ها مدنظر ماست، نباید از ورود به فضای مجازی بترسیم/ این گونه نیست که اگر سراغ این دنیای جدید نرویم، به سراغ ما نمی‌آید!یادگار امام با اشاره به فراگیری فضای مجازی در دنیای امروز گفت: اگر ابلاغ رسالت الهی و انتقال ارزش ها مدنظر ماست، نباید از ورود به این فضا بترسیم. البته این گونه هم نیست که اگر سراغ این دنیای جدید نرویم، به سراغ ما نمی آید! بلکه ما را در بر می گیرد. ما چه بخواهیم یا نخواهیم. همانطور که مجازات یک روزی به سراغ شما خواهد آمد
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

آمریکا حدود ۲۵۰ اثر باستانی سرقت شده از هند را به این کشور بازگرداندآمریکا حدود ۲۵۰ اثر باستانی سرقت شده از هند را به این کشور بازگرداند این آثار در جریان تحقیقات طولانی مقامات آمریکا درباره آثار_باستانی و هنری مسروقه کشورهای مختلف کشف شده و حدو‌د ۱۵ میلیون دلار ارزش دارد و به کنسولگری هند در نیویورک تحویل داده شدند.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

معمای برجام؛ رایزنی آمریکا با متحدان اروپایی برای رویارویی با ایران در حاشیه نشست گروه ۲۰گشودن گره کور مساله هسته‌ای ایران در حالی بیش از هر زمانی در دو دهه گذشته دشوار به نظر می‌رسد که حاکمان ایران، علاوه بر دشواری‌های اقتصادی گسترده، با چالش حمله احتمالی اسرائیل به تاسیسات هسته‌ای هم مواجه هستند. هرچه لعنت نفرین بر آمریکا واروپا اگر پول های مردم فقیر تهیدست ایران دراختیار ملاها قرار بده
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

قانونگذاران لهستان با ساخت دیوار ضد مهاجرتی در مرز با بلاروس موافقت کردندقانونگذاران لهستانی با ساخت سریع یک دیوار ۳۴۷ میلیون یورویی در مرز این کشور با بلاروس موافقت کردند تا ورشو بتواند راه عبور را به روی مهاجران غیرقانونی ببندد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »