دانشجوی فلسطینی که از ورود به آمریکا منع شده بود، سرانجام وارد کشور شد

14/06/1398 03:36 ق.ظ

♦️ دانشجوی فلسطینی که از ورود به آمریکا منع شده بود، سرانجام وارد کشور شد

بخش انگلیسی صدای آمریکا - یک دانشجوی فلسطینی که چند روز پیش از آغاز کلاس های درس در دانشگاه هاروارد، از ورود او به ایالات متحده جلوگیری شده بود، اکنون وارد آمریکا شده است.\r\n «اسماعیل عجاوی» دوشنبه در «اسماعیل عجاوی» دوشنبه در بیانیه ای گفت از تلاش های همه کسانی که به او کمک کردند، قدردانی می کند. عجاوی در تاریخ ۲۳ ماه اوت پس گذراندن هشت ساعت در «فرودگاه بین المللی بوستون لوگن» از ورود به آمریکا منع شده بود.

او در لبنان زندگی کرده است.

منع ورود این دانشجوی تازه وارد ۱۷ ساله به خاطر مطالب سیاسی اش در رسانه های اجتماعی بود. مایکل مک کارتی، سخنگوی «اداره گمرک و حفاظت مرزی ایالات متحده»، به بیان این نکته بسنده کرد که تصمیم به ابطال ویزای عجاوی بر مبنای اطلاعات به دست آمده در یک بازرسی انجام گرفت.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

دانشجوی فلسطینی با بورسیه هاروارد سرانجام وارد خاک آمریکا شددانشجوی فلسطینی و بورسیه هاروارد که به دلیل پست‌های «ضد آمریکایی» دوستانش در شبکه‌های اجتماعی از ورود به خاک آمریکا منع شده بود، با آغاز سال تحصیلی وارد ایالات متحده شد بیشتر بخوانید🔽

روحانی: بعد از 16 ماه مقاومت، نگاه دنیا نسبت به ما عوض شده استروحانی: بعد از ۱۶ ماه مقاومت، نگاه دنیا نسبت به ما عوض شده است آمریکا فهمید که ملت ایران با فشار حداکثری به زانو در نمی آید پیغام‌ها و واسطه های فراوان نشانه ناامیدی بدخواهان است شاخص‌های اقتصادی ماه‌های اخیر ثابت می‌کند که مقاومت ملت ایران پاسخ داده است

'از افتخارات جمهوری اسلامی جبران خسارت فردی است که بی‌گناه بازداشت شده' | DW | 04.09.2019وزیر اطلاعات می‌گوید به مازیار ابراهیمی در زندان کوچکترین اهانتی نشده است. ابراهیمی به ظن دست داشتن در ترور کارشناسان اتمی ایران بازداشت و زندانی شد. او مجبور به اعتراف علیه خود در یک مستند تلویزیونی شده بود.

وزارت خارجه آمریکا در همراهی با فدراسیون بین‌المللی جودو از سعید ملایی حمایت کرد♦️وزارت خارجه آمریکا در همراهی با فدراسیون بین‌المللی جودو از سعید ملایی حمایت کرد ⚡️سخنگوی وزارت خارجه آمریکا اعلام کرد که ایالات متحده حمایت از سعید ملایی، جودوکار ایرانی به فدراسیون بین‌المللی جودو می پیوندند.

سفیران سابق آمریکا در افغانستان: خروج از افغانستان منجر به جنگ داخلی می‌شود۹ سفیر و فرستاده پشین آمریکا در امور افغانستان نسبت به خروج شتابزده نیروهای آمریکا و بدون اینکه دولت افغانستان با طالبان به صلح برسد هشدار داده و گفته‌اند این اقدام افغانستان را به یک 'جنگ داخلی تمام عیار' می‌کشاند. گفته شده توافقنامه آمریکا و طالبان درباره خروج نیروهای آمریکایی از افغانستان نهایی شده است.

مایک پمپئو: دیگر کشورها برای جلوگیری از گسترش برنامه موشکی ایران با آمریکا همراه شوند♦️ مایک پمپئو: دیگر کشورها برای جلوگیری از گسترش برنامه موشکی ایران با آمریکا همراه شوند ⚡️روز سه شنبه وزارت خزانه‌داری آمریکا اعلام کرد سه سازمان مرتبط با صنایع فضانوردی ایران را در فهرست تحریم ها قرار داده است.

صدای آمریکا - یک دانشجوی فلسطینی که چند روز پیش از آغاز کلاس های درس در دانشگاه هاروارد، از ورود او به ایالات متحده جلوگیری شده بود، اکنون وارد آمریکا شده است.

«اسماعیل عجاوی» دوشنبه در بیانیه ای گفت از تلاش های همه کسانی که به او کمک کردند، قدردانی می کند.

عجاوی در تاریخ ۲۳ ماه اوت پس گذراندن هشت ساعت در «فرودگاه بین المللی بوستون لوگن» از ورود به آمریکا منع شده بود. او در لبنان زندگی کرده است.

منع ورود این دانشجوی تازه وارد ۱۷ ساله به خاطر مطالب سیاسی اش در رسانه های اجتماعی بود. مایکل مک کارتی، سخنگوی «اداره گمرک و حفاظت مرزی ایالات متحده»، به بیان این نکته بسنده کرد که تصمیم به ابطال ویزای عجاوی بر مبنای اطلاعات به دست آمده در یک بازرسی انجام گرفت.

یک سازمان مردم‌نهاد غیردولتی که هزینه تحصیلی عجاوی را تقبل کرده، گفته است که سفارت آمریکا در بیروت پرونده او را بازبینی و بار دیگر برای او روادید صادر کرد.