دانش‌آموز نیوزیلندی در اعتراض به تغییرات آب و هوایی تجمع کردند

05/07/1398 08:30 ب.ظ

ده‌ها هزار دانش‌آموز نیوزیلندی در اعتراض به تغییرات آب و هوایی تجمع کردند

براساس گزارش‌های موجود حدود ۱۷۰ هزار نفر در سراسر کشور در راهپیمایی امروز شرکت کردند. سلسله اعتراض‌های نوجوانان و جوانان دانش‌آموز و دانشجو که به دنبال فعالیت‌های گرتا تونبرگ، فعال ۱۶ ساله سوئدی آغاز شده در دیگر کشورها و قاره‌های جهان نیز صورت گرفت.

گرتا دختر نوجوان سوئدی است که در زمینه محیط زیست فعالیت دارد و روز دوشنبه یکم مهر نیز در

اجلاس تغییرات اقلیمی سازمان ملل در نیویورک سخنرانی کرد

ادامه مطلب:
euronews_pe »

ناتوانی ۲۰ هزار دانش‌آموز از تهیه نوشت‌افزار در قم

دود آتش‌سوزی در آسمان روآن فرانسه؛ شهروندان از ترس خفگی در خانه ماندندبرآوردهای اولیه نشان می‌دهد زمان شروع آتش‌سوزی حدود ۲:۴۰ صبح بوده اما آژیرهای هشداردهنده ساعت ۷:۳۰ صبح به صدا درآمدند.

آتش‌سوزی در کارخانه مواد شیمیایی و دود سیاه در آسمان روآن فرانسهمقامات محلی می‌گویند در دود ناشی از این آتش‌سوزی مواد سمی خطرناک وجود ندارد، اما از ساکنان محلی خواسته‌اند که از مسافرت‌های غیرضروری خودداری کنند.

گوگل در پرونده داده‌های خصوصی کاربران در اروپا برنده شدبخش انگلیسی صدای آمریکا - دادگاه عالی اتحادیه اروپا طی حکمی اعلام کرد لازم نیست «گوگل» لینک هایش به اطلاعات شخصی حساس افراد در سراسر جهان را حذف کند. ناظران می گویند این پرونده نمونه نیاز به توازن د

دیدارهای اردوغان در حاشیه نشست سازمان ملل در نیویورک

کاهش بی‌سابقه ظرفیت پذیرش پناهنده در آمریکا در سال ۲۰۲۰ میلادیدولت دونالد ترامپ اعلام کرد که تنها ۱۸ هزار نفر در سال آینده به عنوان پناهنده در این کشور پذیرفته خواهند شد. حالا کجا پناهنده بشیم .

ده‌ها هزار دانش آموز نیوزیلندی روز جمعه ۵ مهر در اعتراض به وضعیت آب و هوایی و گرمایش زمین در شهرهای مختلف این کشور تجمع کردند.

سلسله اعتراض‌های نوجوانان و جوانان دانش‌آموز و دانشجو که به دنبال فعالیت‌های گرتا تونبرگ، فعال ۱۶ ساله سوئدی آغاز شده در دیگر کشورها و قاره‌های جهان نیز صورت گرفت.

گرتا دختر نوجوان سوئدی است که در زمینه محیط زیست فعالیت دارد و روز دوشنبه یکم مهر نیز در

اجلاس تغییرات اقلیمی سازمان ملل در نیویورک سخنرانی کرد

. وی خطاب به دولتمردان و سیاستمداران گفت که باور نمی‌کند که آنها متوجه بحرانی بودن این مساله شده‌اند و به همین علت قصد دارد جهانیان را بیدار کرده تا نگذارند جهان بخاطر سیاست‌های غلط نابود شود.