دانشگاه‌ها احتمالا بعد از ماه رمضان بازگشایی می‌شوند

  • 📰 IRNA_1313
  • ⏱ Reading Time:
  • 20 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

احتمال بازگشایی دانشگاه‌ها | دانشگاه‌ها احتمالا بعد از ماه رمضان بازگشایی می‌شوند

دکتر علی اکبر حق دوست روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار گروه دانشگاه و آموزش ایرنا افزود: تقویم پیشنهادی آموزشی را به ستاد ملی مقابله با کرونا ارایه کردیم و موافقت مشروط مسئولان مرتبط را گرفتیم؛ اگر این ستاد پس از رصد به این جمع بندی برسد، دانشگاه ها را هدفمند با برنامه ریزی بازگشایی خواهیم کرد. به عبارتی اگر شرایط به همین شکل به سمت کاهش موارد ابتلا پیش برود و اپیدمی جدیدی مشاهده نشود، این کار انجام می شود.

حق دوست با اشاره به اینکه حضور و غیاب دانشجویان در این دوره اجباری نخواهد بود، افزود: دانشجویان می تواند تک درس یا کل ترم تحصیلی خود را حذف یا درس خود را ناتمام اعلام کنند و در ترم تحصیلی بعد آن را ادامه دهند. حق دوست ادامه داد: امتحانات جامع دانشجویان پزشکی هم بر اساس تقویم زمانی مشخص از انتهای تیرماه تا انتهای تابستان خواهد بود. به جز یک مورد که در مهرماه برگزار خواهد شد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 6. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ضرورت استفاده از دهانشویه قبل مراجعه به دندانپزشکی/احتمال ناقل بودن کرونا در کودکان بیشتر استیک دندانپزشک گفت: استفاده از برخی دهان‌شویه‌ها که حاوی پراکسید هیدروژن است، برای مراجعه قبل از انجام کارهای داندانپزشکی توصیه می‌شود تا وجود باکتری و ویروس در دهان به حداقل برسد و به محیط و پرسنل درمانی انتقال پیدا نکند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

واکنش به درخواست بازگشایی اماکن مذهبی: هنوز وضعیت قرمز استهنوز وضعیت کرونا در قم قرمز است | استاندار قم درواکنشی نسبت به درخواست جمعی از مردم برای بازگشایی اماکن مذهبی گفت: قم همچنان در وضعیت قرمز کرونایی قرار دارد قم ،بدرک حوزه علمیه حرف حساب نمی فهمد
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

تا میانه اردیبهشت 'سبد معاش' چند درصد گران شده است؟ / تورم اعلامی+داده‌های میدانیمحاسبات رئیس کمیته دستمزد کانون عالی شوراها نشان می‌دهد که برخی اقلام سبد معیشت خانوار در همین یک ماه و نیم، بیش از صد درصد گران شده‌اند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

پایان بن‌بست سیاسی عراق با تایید دولت جدید در پارلمان - BBC News فارسیپارلمان عراق با رأی اعتماد به مصطفى كاظمى و بخشى از كابينه‌اش به پنج ماه خلا در پست نخست وزيرى پايان داد.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

آغاز ثبت‌نام مجدد آزمون ارشد پزشکی از فرداثبت نام مجدد برای شرکت در آزمون کارشناسی ارشد رشته های علوم پزشکی از فردا ۲۰ اردیبهشت ماه آغاز می‌شود.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ادامه فعالیت‌های بشردوستانه انجمن خیریه ترکیه در 30 کشور جهانانجمن خیریه «وصلت» ترکیه در ماه مبارک رمضان فعالیت‌های بشردوستانه خود را در 30 کشور جهان ادامه می‌دهد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »