دانشمند جوان قزوینی موفق به کشف داروی ضدکرونا شده است

03/12/1399 12:50:00 ب.ظ

نماینده مردم قزوین: *دانشمند جوان قزوینی موفق به کشف داروی ضدکرونا شده است *اکنون هم تولید انبوه شده، اما چرا اجازه توزیع به آن داده نمی‌‌شود؟ *چرا ۴ عدد همین دارو در ناصرخسرو به قیمت ۳ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان فروخته می‌شود؟

نماینده مردم قروین در مجلس با بیان اینکه دانشمند جوان قزوینی موفق به کشف داروی ضدکرونایی شده که ۱۰۰ سال گذشته هم داروی ضدانگل بوده و سابقه دارویی دارد، گفت: چرا دارو دپو می شود و اجازه توزیع به آن داده نمی شود؟ وی افزود: نسبت به روند تصمیم گیری در ستاد ملی مبارزه با کرونا اعتراض دارم، ضعف در حمایت از تولید داروهای ضدکرونای ایرانی و اطاله زمان در برگزاری جلسات کمیته علمی ستاد برای بررسی ورود داروهای ضدکرونای جدید ایرانی در چرخه تولید انبوه و توزیع آن در...

وی افزود: نسبت به روند تصمیم گیری در ستاد ملی مبارزه با کرونا اعتراض دارم، ضعف در حمایت از تولید داروهای ضدکرونای ایرانی و اطاله زمان در برگزاری جلسات کمیته علمی ستاد برای بررسی ورود داروهای ضدکرونای جدید ایرانی در چرخه تولید انبوه و توزیع آن در سراسر کشور برای ما سوال شده است، دانشمند جوان قزوینی موفق به کشف داروی ضدکرونایی شده که ۱۰۰ سال گذشته هم داروی ضدانگل بوده و سابقه دارویی دارد و اکنون هم تولید انبوه شده، اما چرا اجازه توزیع به آن داده نمی شود؟

این عضو کمیسیون بهداشت مجلس مدعی شد: چرا ۴ عدد همین دارو در ناصرخسرو به قیمت ۳ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان فروخته می شود؟ در حالی که داروی تولیدی ما با قیمت ۳۰ هزار تومان قابل دسترسی برای مردم است؟ آیا امکان نفوذ برای ادامه واردات نوع خارجی آن مانع برگزاری جلسات ستاد ملی کرونا در کمیته علمی می شود؟ ما خواهان برگزاری این جلسه و بررسی صدور مجوز پخش داروی ایرانی ضدکرونا هستیم، تعلل برای مقابله با کرونای جهش یافته را بررسی کنید، کرونای جهش یافته انگلیسی سه برابر سریعتر از نوع معمولی کشنده تر است که باید با آن مقابله کنیم.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »
Loading news...
Failed to load news.

بایدن در مراسم فارغ‌التحصیلی دانشجویان آکادمی نظامی زمین خورد

رئیس جمهور آمریکا در مراسم فارغ‌التحصیلی دانشجویان آکادمی نظامی نیروی هوایی در ایالت کلرادو زمین خورد. - Anadolu Ajansı ادامه مطلب >>

فکر کنم این دانشمند جوان قزوینی پسر خانم محمد بیگیه وداروی کشف شده اش هم عنبرنسارا بوده که این خانم مصرف هم کرده ومثل معتادها می خواهد دیگران هم مصرف کنند آن قیمت 3میلیون هم برای بازار گرمیه .اگر راست میگی بیا در سیما مصرف کن تا تبلیغات بشه و بتونی صادرش کنی فکر کنم در مکتب جوان پرور سعید طوسی درس خونده باشه.

😂😂😂😂😂😂 مطمینی ازش که خبرش کردی؟؟؟؟؟؟ نماینده‌ بیسواد قزوین غلط‌ کرد‌ جوجه محقق را که تلاش می‌کند ادعای ده ماه قبل دانشمندان استرالیا را که گفتند:(داروی ضدانگل آیورمکتین در‌محیط آزمایشگاه ویروس کرونا را از بین می‌برد ولی برای مصرف در بیماران نیاز به تحقیات زیادی‌ است) را بدزد و بنام خودش بزند، دانشمند می‌خواند

رضا شاه اگر ایران نوین را ساخت ده ها ادم قوی مثل امثال داور دور برش بودند وای به حال این ملت که این عجوزه نماینده اش هست اگر کسی داروی کرنا ساخته چرا اینقدر بی خبر که سر از ناصر خسرو در بیاره دانشمند جوان قزوینی؟ ، کیه این دانشمندی که گمنام هست و اشاره ای به اسم وسابقه تحقیقاتی و رزومه اش نکرده ایشون،

چرا اینقدر شماها مسخره و ابله و دروغگو هستید؟ داروی ضد کرونا؟ کیا به به امثال اینا رای میدن؟ واقعا هم خلایق هر چه لایق! کشف داروی درمان بیماری کووید-۱۹ رخدادی مهم در جهان است و در فرایند تایید چنین ادعایی در مراجع ذیصلاح قانونی نماینده محترم و کاشف دارو هیچ اطلاعاتی منتشر نکرده اند و بنظر می‌رسد موضوع صرفا در حد یک ادعاست.

این دانشمند تحقیقاتش و کجا انجام داده؟ روی چه کسانی ازمایش کرده؟ مقالات و تحقیقاتش کجا بررسی شده؟ این دانشمند همون نیست که تو زیرزمین خونش انرژی هسته ای تولید میکرد؟

زن جوان نجات‌یافته از سرطان استخوان، جوان‌ترین مسافر پرواز به فضا می‌شودزن جوان نجات‌یافته از سرطان استخوان، جوان‌ترین مسافر پرواز به فضا می‌شود او همچنین نخستین کسی خواهد بود که با یک عضو مصنوعی به فضا می‌رود

سیطیل دوستان نرسیده آره یکیشون هم استاد ماست😂👌 معلوم نیست مملکت دست کیه دانشمند واکسن میسازه دکتر ها ساختمان سازی میکنند ایت الله ها تجارت مهندسین بیکار و بیسوادان بی هنر نماینده مجلس اگر یه جو غیرت توی مسئولین باشه این خانم رو باید وادار کنن اول اون واکسن روی خودش تست بشه احتمالا منظورش ساخت داروی ایورمکتین در قزوین بوده نه کشف دارو.

احتمالا کرده تو کون این نماینده این نماینده بیسواد قزوین نمیدونه که هر دارویی تاییدیه وزارت بهداشت رو لازم داره؟ چه گوههایی نماینده ایران ما شدند! جمع کنید برید تا تک تکتون رو آویزون نکردیم. واكسن_كرونا_مطالبه_ملى واكسن_تاییدشده_بخرید کاملا معلومه که تله است. در ضمن این خانم چرا واکسن قزوینی نمی زنه؟

من خودم اهل قزوین هستم. از تمام مردم کشورم بابت حرف های که این خانم میزنه و به شعور افراد توهین میکنه معذرت خواهی میکنم. این کشف بزرگ در اشپزخانه که نبوده احتمالا

آخرین وضعیت سیستان و بلوچستان؛ از کشته شدن نوجوان ۱۶ ساله تا دستگیری جوان زخمی

پس واکسنی که۴ ماه پیش کشف کردید چی شد‌؟ انقدر مزخزفات مینویسید که از دست خودتون هم در رفته جنده دگوری مفت خور این نشر اکاذیب و جرم قابل تعقیب نیست؟یکی بود توی آشپزخونه با قابلمه، اورانیوم تصفيه کرد زمان مموتی چی شد؟ اینکه در سر مردم جاافتاده هرچه که در ناصرخسرو قاچاقی فروخته می شود چیز خوبی است خودش یک مشکل فرهنگی است. ولی خیلی ها هم اجناس ویژه بازار ناصر خسروتولید می کنند چون جای دیگر خریدار ندارد.

اگه صادر بشه ،کلی هم می تونه ارز وارد کشور بکنه ، خانم محمدبیگی این را یادش رفته بگه با یک آب نبات میشه اینا را گول زد برد.

سنت‌شکنی زنان جوان عراقی؛ پایان انحصار مردان بر دکل‌های حفاری نفتنسل جدیدی از مهندسان زن برخلاف سنت‌های مردسالار در حال ورود به مشاغل عملیاتی صنعت نفت و پتروشیمی عراق هستند؛ مشاغلی که تا پیش در انحصار مردان بوده است. زینب امجد و آیت رئوتان دو تن از این مهندسان جوان هستند. RezaHingani

جودو؛ گرند اسلم تل آویو با درخشش جودوکار جوان فرانسوی آغاز شدشیرین بوکلی، جودوکار فرانسوی در فینال مبارزات دسته منهای ۴۸ کیلوگرم داریا بیلودید، سوپراستار اوکراینی و دارنده دو عنوان قهرمانی جهان را با امتیاز ایپون از پیش رو برداشت.

معترضان به کودتا در میانمار یاد زن جوان کشته شده را گرامی داشتنداین زن جوان ده روز پیش در جریان اعتراض‌ها به سرنگونی دولت تحت رهبری آنگ سان سوچی مورد اصابت گلوله پلیس قرار گرفت. چرا یاد مسلمانان میان مار که کوک و زن بودن رو کسی زنده نگه نداشت؟ Ecologic_Rojava's account has been withheld in Turkey in response to a legal demand. Learn more.