دانشمندان معمای بوی بد زیربغل را پیدا کردند

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 31 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 16%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

دانشمندان آمریکایی موفق شده اند پاسخ معمای چگونگی تولید بوی بد در زیربغل انسان را کشف کنند بیشتر بخوانید🔽

محققان در دانشگاه یورک دریافته اند این بوی بد به آنزیمی بازمی گردد که در میکروبی در زیر بغل انسان وجود دارد.

دانشمندان در دانشگاه یورک طی این پژوهش متوجه شدند که گونه ای از میکروب ساکن در زیر بغل با نام علمی «استفی لوکوکوس هومینیس» در فرآیند تولید بوی بد نقش دارد. این میکروب‌ها به محض اینکه با مواد آزاد شده از غدد بی‌بوی عرق ترکیب می شوند، بوی بد آزاد می کنند. پروفسور توماس در ادامه می گوید: «ما دریافته ایم که این بو چگونه تولید می شود. حالا سوال این است که بفهمیم چرا این اتفاق می افتد؟»

غدد آپوکرین اما به پیازچه موها باز می شوند و تنها در بعضی نقاط همچون زیربغل، سر سینه‌ها و نواحی تناسلی یافت می شوند. این غدد مایعی غلیظ تولید می کنند و علت وجودی آن‌ها هنوز به طور دقیق مشخص نیست.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

یک کارت پستال پرده از معمای ۱۳۰ ساله تابلوی ون گوگ برداشتمحققان موفق شده اند از طریق یک کارت پستال، پاسخ یکی از قدیمی‌ترین معماهای تابلوهای ونسان ون گوگ نقاش هلندی را بیابند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

'پرسه در مه' و پیچیده‌تر شدن معمای موسوی مجد | DW | 27.07.2020مستند 'پرسه در مه' که ازسوی نهادهای اطلاعاتی ایران پخش شد، نه تنها در پرونده موسوی مجد روشنگری نکرد بلکه بر معمای آن نیز افزود. پدر موسوی مجد می‌گوید، پسرش در مورد فساد مالی، اخلاقی و مواد مخدر آقازاده‌ها گزارش داده بود.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

شبکه‌های اجتماعی مطرح ویدئوی «درمان» کرونا را حذف کردنددونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا توئیت ویدئوی حذف شده را دوشنبه شب برای ۸۴ میلیون دنبال کننده خود در شبکه اجتماعی توئیتر بازنشر کرده بود.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

مکان جغرافیایی 'آخرین تابلو' ون گوگ شناسایی شدیک کارت پستال به محققان کمک کرد تا مکان به احتمال قوی این تابلو ونسان ون گوگ را در حوالی روستای 'اور سور اواز' در شمال پاریس پیدا کنند.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

مکان جغرافیایی 'آخرین تابلو' ون گوگ شناسایی شد - BBC News فارسییک کارت پستال به محققان کمک کرد تا مکان به احتمال قوی این تابلو ونسان ون گوگ را در حوالی روستای 'اور سور اواز' در شمال پاریس پیدا کنند.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

منابع عراقی: پایگاه اسپایکر با پهپاد ناشناس هدف قرار گرفتپایگاه اسپایکر با پهپاد ناشناس هدف قرار گرفت | منابع عراقی بامداد سه شنبه به دنبال وقوع دو انفجار در پایگاه اسپایکر اعلام کردند که یک فروند پهپاد این پایگاه را هدف قرار داده است
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »