دانشگاه اصفهان: نامه رسمی قطع همکاری از دانشگاه فرایبورگ دریافت نکرده‌ایم

04/10/1400 12:22:00 ب.ظ

پس از انتشار خبری مبنی بر قطع همکاری دانشگاه فرایبورگ با دانشگاه اصفهان به دلیل انتشار «مطالب یهودستیزانه»، یک مقام این دانشگاه گفت «نامه رسمی از دانشگاه فرایبورگ» دریافت نشده است.

پس از انتشار خبری مبنی بر قطع همکاری دانشگاه فرایبورگ با دانشگاه اصفهان به دلیل انتشار «مطالب یهودستیزانه»، یک مقام این دانشگاه گفت «نامه رسمی از دانشگاه فرایبورگ» دریافت نشده است. کمیل طیبی، مدیر دفتر همکاری‌های علمی بین‌المللی دانشگاه اصفهان، در عین حال اتهام یهودستیزی علیه دانشگاه اصفهان را که در گزارش‌ها بر آن تاکید شده بود رد یا تکذیب نکرده است.

روز چهارشنبه، اول دی‌ماه، روزنامه اسرائيلی جروزالم پست در گزارشی نوشت پس از برگزاری مراسم روز قدس در دانشگاه اصفهان که شعارهایی درباره نابودی اسرائيل در آن سر داده شده است، دانشگاه فرایبورگ همکاری خود با این دانشگاه را معلق کرده است.

بر اساس این گزارش، دانشگاه اصفهان در وب‌سایت خود گزارش‌هایی درباره تظاهرات «روز قدس» منتشر کرده بود. جمهوری اسلامی ایران هر سال در آخرین جمعه ماه رمضان، تظاهراتی با عنوان حمایت از فلسطینیان به اسم «روز قدس» همراه با شعارهای «نابودی» و «مرگ بر اسرائیل» ترتیب می‌دهد.

قطع همکاری دانشگاه آلمانی با دانشگاه اصفهان به دلیل «تبلیغات یهودستیزانه» سخنگوی دانشگاه فرایبورگ با محکومیت «یهودستیزی» گفته است این دانشگاه چهار سال پیش، پس از برگزاری یک نمایشگاه کاریکاتور درباره هولوکاست به دانشگاه اصفهان درباره چنین رویکردهایی هشدار داده بود ولی دانشگاه اصفهان دوباره اقدام‌هایی در این زمینه انجام داد. headtopics.com

ادامه مطلب:
RadioFarda‌|‌راديو فردا »
Loading news...
Failed to load news.

نسل‌های جدید به آشنایی بیشتر با امام بزرگوار نیازمندند/امام را نمی‌شود تحریف کرد

رهبر انقلاب تاکید کردند: همه ما نیازمندیم با ابعاد شخصیت چندبعدی و باعظمت حضرت امام خمینی بیشتر آشنا شویم. ادامه مطلب >>

دعوت رئیس دانشگاه تهران از مراجع شیعه برای افتتاح دفتر نمایندگی در این دانشگاهرئیس دانشگاه تهران در دیدار با مراجع تقلید شیعه در شهر قم ضمن اعلام خبر راه‌اندازی مرکز «تبادلات حوزه و دانشگاه» از آن‌ها خواست که در این دانشگاه دفتر نمایندگی به راه بیندازند. گام نخست: تبدیل دانشگاه به طویله: تاسیس مسجد در دانشگاه. گام دوم: تبدیل دانشگاه به مقر تحرکات آخوند پدوفیل و برده فروش.

شکایت از دانشگاه پرینستون به اتهام «لابیگری برای رژیم ایران»ژیو وانگ، دانشجوی سابق دانشگاه «پرینستون» که سپاه پاسداران ایران به اتهام «جاسوسی برای آمریکا» او را در ایران زندانی کرد، از مسئولان این دانشگاه به اتهام

پژوهشگر آمریکایی که در ایران زندانی بود از دانشگاه پرینستون شکایت کردژیائو وانگ، پژوهشگر آمریکایی که پس از حبس در ایران از طریق تبادل زندانی آزاد شد می‌گوید دانشگاه پرینستون برای آزادی او تلاشی نکرده و به همین دلیل علیه این دانشگاه شکایت کرده است.

افزایش فشار بر امام جمعه عزل‌شده اهل سنت، انتشار ویدئو پس از احضار به فرمانداریامام جمعه عزل‌شده اهل سنت آزادشهر که ارتباطات او توسط نهادهای امنیتی محدود شده و به فرمانداری این شهرستان احضار شده است، در ویدئویی از مردم این شهر خواست تا در نماز جمعه شرکت کنند. شیعه یان بازبرای ماحقوق بشرراتعریف میکند وبرای ااا میګویدحکومت تان همه شمول باشد ایا خودشان باسونیها چی میکندوسرمردم خودچقدرظالم هستند حتی تااینکه امام جمعه راهم که سونی است عزل میکند لعنت به‌حکومت‌رافضی ایران، با اینحال سردمداران بی حیای ایران داد از حکومت همه شمول در افغانستان می زنند بی حیا در حکومت تو اهل سنت حق ابراز عقاید خود را ندارد در حکومت شمول بودن خو هیچ

راهپیمایی انبوهی از جمعیت آزادشهر در حمایت از مولوی گرگیج

یک سال ممنوعیت از کار روزنامه‌نگاری به دلیل تهیه گزارش از وضعیت زندان قرچک