داعش در روستایی در عراق کدخدا و دو فرزندش را کشت

04/05/1399 12:17 ب.ظ

در حمله مسلحانه گروه تروریستی داعش به روستای سموم در استان صلاح‌الدین در شمال عراق 5 نفر از جمله کدخدای ده و دو فرزندش کشته شدند.

یک افسر ارتش عراق به خبرگزاری «آناتولی» گفت: عناصر داعش بامداد امروز به روستای «سموم» در استان صلاح‌الدین حمله کردند. وی افزود: در این حمله مسلحانه 5 نفر از جمله کدخدای روستا و دو فرزندش کشته شدند.

استان‌های کرکوک، صلاح‌الدین، دیاله، الانبار و نینوای عراق و مناطق مرزی این کشور با سوریه طی ماه‌های گذشته شاهد حملات گروه تروریستی داعش علیه نظامیان و غیرنظامیان بوده است.

ادامه مطلب:
aa_persian »

آلمانی ربوده شده در عراق آزاد شد | DW | 24.07.2020هلا مویس شهروند آلمانی ربوده شده در عراق پس از چهار روز آزاد شد. مویس فعال فرهنگی است و از سال‌ها پیش در بغداد زندگی می‌کند. ارتش عراق بدون اشاره به جزئیات: اعلام کرد نیروهای امنیتی عراق هلا مویس را آزاد کردند.

۲۲۱ فوتی جدید کرونا در کشور/ بستری ۲۰۰۴ تن در ۲۴ ساعت گذشتهآمار قربانیان کرونا در کشور از مرز ۱۵ هزار نفر عبور کرد *تعداد مبتلایان جدید: ۲۶۲۱ نفر *تعداد فوت شدگان جدید: ۲۲۱ نفر ‌ *تعداد کل مبتلایان: ۲۸۴۰۳۴ نفر *تعداد بهبود یافتگانِ ترخیص شده: ۲۴۷۲۳۰ نفر *تعداد فوت شدگان: ۱۵۰۷۴ نفر

بازدید اردوغان از ایاصوفیه در آستانه رویداد تاریخی برگزاری نماز در این مسجدرئیس‌جمهور ترکیه در آستانه رویداد تاریخی برگزاری نماز جمعه در مسجد ایاصوفیه استانبول از آن بازدید کرد. - خبرگزاری آناتولی

منتجب نیا: حضور در انتخابات در شرایط شیوع کرونا انگیزه خیلی قوی می‌خواهدمنتجب‌نیا، دبیرکل حزب جمهوریت ایران اسلامی با اشاره به تاثیر کرونا بر کاهش مشارکت در انتخابات۱۴۰۰ ، گفت: انگیزه خیلی قوی می‌خواهد که مردم خطر کرونا را به جان خریده و در صف رای گیری حاضر شوند

دستگیری ۵۵ نفر در تظاهرات ضد نتانیاهو در اسرائيلنیروهای امنیتی اسرائيل با استقرار کامیون‌های آب پاش سعی کردند مردم معترض به عملکرد بنیامین نتانیاهو را متفرق کنند.

انفجار در مرز سوریه و اسرائیل در بلندی‌های جولان | DW | 24.07.2020ارتش اسرائیل از درگیری نظامی در بلندی‌های جولان در مرز اسرائیل و سوریه خبر داد. رسانه‌های سوریه می‌گویند یک پهپاد اسرائیل هدف حمله قرار گرفته است. تنش میان اسرائیل و ایران و حزب‌الله در خاک سوریه ادامه دارد.

در حمله مسلحانه گروه تروریستی داعش به روستای سموم در استان صلاح‌الدین در شمال عراق 5 نفر از جمله کدخدای ده و دو فرزندش کشته شدند.بغداد/ علی جواد/ خبرگزاری آناتولی

یک افسر ارتش عراق به خبرگزاری «آناتولی» گفت: عناصر داعش بامداد امروز به روستای «سموم» در استان صلاح‌الدین حمله کردند.

وی افزود: در این حمله مسلحانه 5 نفر از جمله کدخدای روستا و دو فرزندش کشته شدند.

استان‌های کرکوک، صلاح‌الدین، دیاله، الانبار و نینوای عراق و مناطق مرزی این کشور با سوریه طی ماه‌های گذشته شاهد حملات گروه تروریستی داعش علیه نظامیان و غیرنظامیان بوده است.

گفتنی است گروه تروریستی داعش سال 2014 یک‌سوم خاک عراق را تصرف کرد، اما نیروهای این کشور با پشتیبانی ائتلاف بین المللی طی سه سال توانستند این مناطق را از سیطره گروه تروریستی مذکور آزاد کنند. با این وجود، سلول‌های خفته داعش هنوز در مناطق مختلف عراق حضور دارند.