داستان زنی که 300 بار توسط داعش فروخته شد

17/05/1399 11:11 ق.ظ

داستان زنی که ۳۰۰ بار توسط داعش فروخته شد یک زن ایزدی که به تازگی موفق شده از دست تروریست‌های داعش فرار کند روایت هولناک خود را از مواجهه با ۳۰۰ تروریست گروه داعش بازگو کرد/ اعتمادآنلاین این مطلب را اینجا_بخوانیم👇

یک زن ایزدی که به تازگی موفق شده از دست تروریست‌های داعش فرار کند روایت هولناک خود را از مواجهه با 300 تروریست گروه داعش بازگو کرد.

اعتمادآنلاین،

به نقل از رسانه‌های عربی، صدها و بلکه هزاران دختر و زن ایزدی که بعد از سقوط موصل و روستاهای اطراف آن به اسارت داعش درآمدند تا سال‌ها تراژدی بزرگی را از جنایاتی که این گروه تروریستی در تاریخ بشریت مرتکب شده روایت خواهند کرد.«خفشه» یکی از این زنان است که روز 10 ژوئن 2014 وقتی منطقه تلعفر به تصرف گروه داعش درآمد همانند بسیاری دیگر از زنان ایزدی از بخت بد به دست این گروه تروریستی افتاد.خفشه را جنگجویان گروه داعش به همراه 14 نفر از اعضای خانواده‌اش ربوده و با خود بردند.این زن در مورد حوادث بعد از این آدم‌ربایی گفت: ما را از همان ابتدا به عنوان کنیزهای اسیر جنگی بین جنگجویان داعش تقسیم کردند.او سپس به تفصیل از ضرب و شتم‌ و شکنجه‌هایی که از جانب اعضای گروه داعش متحمل شد سخن گفت و بازگو کرد، از زمانی که به اسارت درآمده تا هنگامی که توانسته فرار کند بیش از 300 بار در شهرهای عراق و سوریه خریدوفروش شده است.خفشه که آخرین بار در اختیار یکی از عناصر گروه داعش در منطقه باغوز سوریه بود موفق شد از این منطقه بگریزد و خود را به شهر دهوک برساند. او هم‌اکنون در وطن خویش زندگی می‌کند، هرچند این وطن چادری بیش نیست، اما از اینکه در وطن است ابراز خوشحالی می‌کند.اینها همه در حالی است که او از زمان ربوده شدن تا به امروز اطلاعی از سرنوشت همسرش ندارد.گفتنی است اکنون بیش از سه هزار و 500 زن و کودک ایزدی که هنگام یورش گروه داعش به مناطق ایزدی‌نشین عراق ربوده شده بودند مفقودند و سرنوشت نامعلومی دارند، در حالی که خانواده‌هایشان امیدوارند همچنان در آخرین نقطه حضور گروه داعش در سوریه یعنی شهر باغوز زنده باشند.

ادامه مطلب:
EtemadOnline »

بریتانیا برای مسافرانی که از ایران بازمی‌گردند محدودیت وضع کرددولت بریتانیا در بیانیه‌ای که روز ۴ اوت (۱۴ مرداد) منتشر کرده است، برای آن دسته از مسافرانی که از سفر ایران بازمی گردند محدودیت‌هایی را وضع کرد. به روز رسانی فهرست اتحادیه اروپا برای سفر به داخل مرزهای شنگن؛ یک کشور از فهرست مجاز خط خورد بیشتر بخوانید:

اقدام آمریکا علیه تسهیل کننده مالی داعش نشان می دهد که جریان پول برای جهادی ها از ترکیه ادامه داردصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

ترکیه: به اصطلاح توافق‌نامه‌ای که امروز یونان و مصر امضا کردند نزد ترکیه مشروعیتی نداردترکیه: به اصطلاح توافق‌نامه‌ای که امروز یونان و مصر درباره تعیین محدوده صلاحیت دریایی امضا کردند، نزد ترکیه مشروعیتی ندارد

شنتوپ: فرانسه آخرین دولتی است که می‌تواند در مورد حقوق بشر و عدالت اظهارنظر کندرئیس مجلس ترکیه: فرانسه آخرین دولت در جهان است که می تواند در مورد حقوق بشر، حقوق٬ عدالت و بی عدالتی صحبت کند. تاریخ دو قرن اخیر نشان می دهد که پاک کردن لکه ننگ موجود بر پیشانی دولت فرانسه امکانپذیر نیست.

افتخار ظریف به مجلسی که نه اختیار دارد و نه حسن شهرت

دانستنی‌هایی درباره بندر بیروت، رگ حیاتی اقتصاد لبنان که با انفجار دیروز تخریب شدبندر بیروت در طول تاریخ همواره بندری مهم جهت تجارت منطقه‌ای و نقطه اتصال اقتصادی شرق و غرب بوده است. - خبرگزاری آناتولی